در اواخر هفته پیش‌رو یوبی سافت قصد دارد مراسم رونمایی از جدیدترین بازی‌هایش را برگزار کند. همچنین در هفته‌های بعدی همین ماه کنفرانس دیجیتالی این شرکت بازی سازی برگزار می‌شود. هم‌اکنون به شرح اخباری که از کنفرانس Ubisoft Forward منتشر شده است، می‌پردازیم.

تاریخ برگزاری مراسم Ubisoft Forward
تاریخ برگزاری مراسم Ubisoft Forward

انتظار می‌رود که در این نمایش که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، یوبی سافت از بازی‌هایی همچون وWatch Dogs:Legion ،Assassin’s Creed Valhalla  جدید‌ترین محصول خود یعنی، بازی Hyper Scape اطلاعات و اخبار جدیدی منتشر کند. البته احتمال دارد که اخبار بیشتری درمورد بازی Watch Dogs: Legion، مانند اعلام تاریخ رسمی انتشار بازی، را در این نمایش ببینیم.

متاسفانه احتمال کمی وجود دارد که خبری از بازی‌های Gods & Monsters و Skull & Bones در این برنامه منتشر شود. این دو بازی از زمان معرفی در مراسم E3 2017 تا به الان به تعداد دفعات زیادی تاخیر خوردند و تا به کنون هیچ خبر و یا گیم پلی از آن‌ها منتشر نشده است.

همچنین طرفداران سری بازی‌های Far cry امیدوار هستند که خبر تازه‌ای از جدیدترین نسخه این بازی بشنوند. البته شایعاتی درمورد این بازی به بیرون درز کرده که، نقش آنتاگونیست نسخه بعد را بازیگر سریال محبوب Breaking Bad، آقای Giancarlo Esposito بازی می‌کند و داستان بازی هم تقریبا شبیه به نسخه سوم این بازی است.

خبر تازه از سری بازی‌های Far cry
خبر تازه از سری بازی‌های Far cry

اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در خصوص بازی ها و کمپانی های بازی سازی داشته باشید به بلاگ ” کمپانی‌های برتر بازی سازی “مراجعه کنید.