نمایی از بازی Skull & Bones
نمایی از بازی Skull & Bones

در جریان کنفرانس روز یکشنبه Ubisoft Forward تاریخ انتشار و چند گیم پلی هیجان انگیز از بازی‌های مورد انتظاری مانند Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs: Legion اعلام شد، اما جای خالی بازی Skull & Bones که سال 2017 در مراسم E3 معرفی شد به شدت احساس می‌شد.

بازی Skull & Bones در سال 2017 توسط یوبی سافت معرفی شد و قرار بر این بود که در سال 2018 به طور رسمی منتشر شود، اما آنقدر تاخیر خورد که دیگر کمتر کسی برای انتشار این بازی لحظه شماری می‌کرد. بر اساس گزارشی که از سایت VGC منتشر شده است، فضای کلی و داستان اصلی بازی Skull & Bones تغییر کرده است.

طبق اظهارات یک منبع ناشناس این بازی به طور کلی تغییر کرده است و یک سرویس تماما آنلاین به آن اضافه شده است که احتمال دارد شبیه بازی های بتل رویال، مثل Fortnite و PUBG باشد. این سرویس تماما آنلاینی که به بازی اضافه شده است، جزئیات و قابلیت‌های این سبک از بازی‌ها را با خود همراه دارد و احتمالا به صورت رایگان برای مخاطبان عرضه می‌شود.

رییس تیم ساخت این بازی هم تا به حال چند بار جایگزین شده است و هم اکنون «الیزابت پلن» (Elisabeth Pellen) مدیر بخش خلاقیت این بازی است.

بازی Skull & Bones
بازی Skull & Bones

دشوار است بگوییم که این بازی چه تغییراتی نسبت به نسخه اولیه که تریلری از آن منتشر شد کرده است. هنگامی که در سال 2017 برخی از گیمران سایت‌های خبری این بازی را انجام دادند، معتقد بودند که این بازی بسیار شبیه به بازی Assassin’s Creed Black Flag است، اما احتمالا هم اکنون حالت گیم پلی و محیط آن به طور کلی تغییر کرده است. اگر مایل هستید در خصوص این سبک بازی ها اطلاعات بیشتری داشته باشید به مقاله” بهترین بازی های سبک اکشن ” مراجعه کنید.