توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید شماره مجازی Google Voice خرید شماره مجازی Google Voice
خرید شماره مجازی Google Voice

خرید شماره مجازی Google Voice؛ راه بهره‌مندی از سرویس‌های بین‌المللی شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای استفاده از برخی از سرویس‌های ‌ارائه‌شده در خارج از کشور به شماره مجازی نیاز پیدا کنید. چراکه بسیاری از این سرویس‌ها از شماره‌های ‌ایرانی پشتیبانی نمی‌کنند. در این شرایط، بهترین گزینه برای شما استفاده از شماره

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

خرید شماره مجازی Google Voice؛ راه بهره‌مندی از سرویس‌های بین‌المللی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای استفاده از برخی از سرویس‌های ‌ارائه‌شده در خارج از کشور به شماره مجازی نیاز پیدا کنید. چراکه بسیاری از این سرویس‌ها از شماره‌های ‌ایرانی پشتیبانی نمی‌کنند. در این شرایط، بهترین گزینه برای شما استفاده از شماره مجازی Google Voice است. با خرید این شماره، علاوه بر بهره‌مندی از سرویس‌های ‌بین‌المللی شما این امکان را پیدا می‌‌‌کنید تا با دیگر افراد در کشور آمریکا و کانادا به‌صورت رایگان و نامحدود تماس بگیرید یا اینکه برای آن‌ها پیام ارسال کنید. همچنین، شما می‌‌‌توانید از این شماره برای ثبت نام در انواع پلتفرم‌های ‌اجتماعی مانند تلگرام، توییتر و واتس آپ استفاده کنید و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید. در این مطلب با ویژگی‌های ‌مهم شماره مجازی گوگل ویس آشنا می‌‌‌شویم.

معرفی سرویس Google Voice

سرویس Google Voice یک سرویس ارتباطی و تلفن اینترنتی VoIP است که عملکرد آن مانند یک شماره واقعی می‌‌‌باشد. از طریق این سرویس شما می‌‌‌توانید با دیگران تماس بگیرید یا اینکه به آن‌ها پیام دهید. همچنین، کاربران گوگل ویس می‌‌‌توانند این سرویس را روی کامپیوترهای شخصی و گوشی‌های ‌هوشمند خود اجرا کنند. بنابراین، هر جا که باشید، این امکان را دارید تا با شماره مجاری Google Voice خود با دیگران ارتباط برقرار کنید.

لازم به ذکر است که سرویس گوگل ویس برای شهروندان آمریکا کاملا رایگان است و کاربران برای استفاده از این سرویس باید دارای یک شماره واقعی اختصاصی از کشور آمریکا باشند. اما ازآنجاکه تهیه سیم‌کارت آمریکا برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست؛ ازاین‌رو، تنها راه استفاده از این سرویس خرید شماره مجازی Google Voice است.

ویژگی‌های ‌مهم شماره مجازی Google Voice چیست؟

سرویس گوگل ویس توسط یکی از برترین شرکت‌های ‌فناوری دنیا، یعنی گوگل ارائه می‌‌‌شود. این سرویس تلفن اینترنتی دارای ویژگی‌های ‌مهمی است که آن را به یک ابزار کاربردی برای کاربران به‌خصوص صاحبان کسب‌وکار تبدیل کرده است. در ادامه این ویژگی‌ها را با هم بررسی می‌‌‌کنیم.

عدم نیاز به پرداخت دوره‌ای و امکان استفاده دائمی از شماره مجازی Google Voice

در Google Voice، برخلاف سایر سرویس‌های ‌مشابه نیازی به خرید اشتراک‌های ‌ماهیانه یا سالیانه برای رزرو شماره تلفن نیست. بنابراین، در صورت استفاده از شماره مجازی گوگل ویس شما این امکان را پیدا خواهید کرد تا به‌طور دائمی از این سرویس استفاده کنید.

امکان استفاده از شماره مجازی Google Voice از هرجایی از جهان

با خرید شماره مجازی Google Voice شما این امکان را پیدا می‌‌‌کنید تا از این سرویس در هرجایی از جهان که به اینترنت دسترسی دارید، استفاده کنید. شما می‌‌‌توانید این سرویس را در انواع دستگاه‌های ‌گوشی هوشمند و مرورگرهای کامپیوتر شخصی اجرا کنید.

برقراری تماس و ارسال پیام به افراد در آمریکا و کانادا به‌طور نامحدود و رایگان

با استفاده از شماره مجازی Google Voice شما می‌‌‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای با افراد یا صاحبان کسب‌وکار در دو کشور آمریکا و کانادا تماس برقرار کنید یا به آن‌ها پیام ارسال کنید. ولی برای برقراری تماس با دیگر کاربران در سایر کشورها ملزم به پرداخت هزینه هستید.

امکان استفاده از شماره مجازی Google Voice در انواع پلتفرم‌های ‌شبکه‌های ‌اجتماعی

شما می‌‌‌توانید از شماره مجازی Google Voice خود در انواع پلتفرم‌های ‌شبکه اجتماعی مانند تلگرام، تیک‌تاک، توییتر، کلاب هاوس و اپل آیدی نیز استفاده کنید. تنها کافی است با شماره مجازی خود در این پلتفرم‌ها حساب کاربری باز کنید و آنگاه از امکانات آن‌ها استفاده کنید.

امکان انتقال تماس به سایر شماره‌ها

یکی از ویژگی‌های ‌شماره مجازی Google Voice این است که شما می‌‌‌توانید تماس‌ها یا پیام‌های ‌دریافتی خود به این شماره را به شماره دیگر خود انتقال دهید. البته انتقال تماس یا دایورت صرفا به شماره‌های ‌آمریکا و کانادا رایگان است. ولی در مورد سایر کشورها تعرفه دایورت معادل با تعرفه تماس با خطوط تلفن همان کشورها محاسبه می‌‌‌شود. همچنین، کاربران ایرانی با استفاده از ویژگی Call Forwarding می‌‌‌توانند تماس‌ها و پیام‌های ‌دریافتی به شماره مجازی خود را به خط داخلی خود انتقال دهند.

پیام‌گیر صوتی شماره مجازی Google Voice

در زمان‌هایی که از پوشش شبکه خارج هستید یا اینکه تلفن همراه شما خاموش است، افراد می‌‌‌توانند با اتصال به سامانه پست صوتی گوگل ویس برای شما پیام صوتی بگذارند. به‌این‌ترتیب، در وقت آزاد خود می‌‌‌توانید به این پیام‌ها گوش دهید.

امکان دریافت پیام‌های ‌دریافتی Google Voice روی جیمیل

یکی دیگر از قابلیت‌های ‌گوگل ویس، انتقال پیام‌ها دریافتی کاربران به سرویس جیمیل آن‌ها است. به‌این‌ترتیب، دیگر نیاز نیست برای چک کردن پیام‌های ‌ورودی هر بار به برنامه گوگل ویس وارد شوید. همچنین، هر رمان که یک پیام صوتی دریافت می‌‌‌کنید، گوگل ویس یک اعلان در قالب ایمیل برای شما ارسال می‌‌‌کند.

نحوه استفاده از شماره مجازی Google Voice

ازآنجاکه Google Voice یک سرویس تلفن اینترنتی VoIP است. بنابراین تنها زمانی می‌‌‌توانید از سرویس گوگل ویس استفاده کنید که به اینترنت دسترسی پیدا کنید. همچنین، برای استفاده از این سرویس حداقل امکاناتی که به آن‌ها نیاز دارید، یک میکروفن و یک اسپیکر می‌‌‌باشد. بنابراین، اگر تصمیم دارید که با دوستان خود به‌وسیله کامپیوتر شخصی یا گوشی هوشمند خود تماس برقرار کنید، گوگل ویس این نیاز شما را به بهترین شکل برآورده می‌‌‌کند.

برای استفاده از این سرویس، تنها کافی است وارد حساب کاربری خود در گوگل شوید. در مرحله بعد، شماره فعلی خود و شماره مقصد را وارد می‌‌‌کنید و از امکانات Google Voice ازجمله برقراری تماس و ارسال پیام استفاده می‌‌‌کنید.

با تهیه شماره مجازی Google Voice، تماس اینترنتی رایگان برقرار کنید

برای استفاده از سرویس گوگل ویس نیاز به این هست که از یک شماره واقعی متعلق به کشور آمریکا استفاده کنید. اما با توجه به اینکه این امکان برای کاربران ایرانی فراهم نیست، دریافت شماره مجازی گوگل ویس بهترین گزینه است با استفاده از این شماره مجازی شما این امکان را پیدا می‌‌‌کنید تا با دوستان خود یا صاحبان کسب‌وکار در دو کشور کانادا و آمریکا به‌صورت نامحدود و رایگان، تماس اینترنتی داشته باشید یا به آن‌ها پیام ارسال کنید. همچنین، شماره مجازی گوگل ویس بهترین ابزار برای دریافت آن دسته از سرویس‌های ‌بین‌المللی است که از شماره‌های ‌ایران پشتیبانی نمی‌کنند.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

آیا می‌توان با استفاده از سرویس گوگل ویس با تمام نقاط دنیا تماس صوتی رایگان برقرار کرد؟

امکان ارتباط تلفنی با استفاده از شماره مجازی گوگل ویس یا Google Voice با تمام نقاط دنیا وجود دارد. اما باید بدانید که تماس صوتی رایگان صرفا برای شماره‌هایی در نظر گرفته شده‌اند که در دو کشور آمریکا و کانادا قرار دارند. برای ارتباط با افرادی که سایر کشورها قرار دارد باید هزینه‌ای را بپردازید.

مهم ترین مزایای استفاده از شماره مجازی سرویس Google Voice چیست؟

از جمله مزایای استفاده از شماره مجازی سرویس گوگل ویس می‌توان به امکان تماس با تمام نقاط دنیا به صورت سریع و با کیفیت، امکان استفاده از سیستم پیغام‌گیر صوتی برای مواقعی که در دسترس نیستید یا نمی‌توانید تلفن را پاسخ دهید، امکان منتقل کردن تماس‌های دریافتی به شماره‌هایی که در دیگر نقاط دنیا قرار دارند، قابل استفاده بودن شماره مجازی Google Voice در سراسر دنیا و تماس رایگان در هنگام ارتباط با کانادا یا آمریکا اشاره کرد.

آیا می‌توان از شماره مجازی Google Voice در شبکه‌های مجازی استفاده کرد؟

بله، از شماره مجازی Google Voice می‌توان در شبکه‌های مجازی استفاده کرد.

مدت اعتبار شماره مجازی Google Voice چقدر است؟

برخلاف بسیاری از سرویس‌های دیگر که به صورت یک ماهه یا سه ماهه هستند، شماره مجازی Google Voice دائمی است. یعنی اگر قوانین شرکت گوگل را رعایت کنید، می‌توانید همیشه از این سرویس استفاده کنید.

آیا استفاده از شماره مجازی Google Voice بدون اینترنت امکان‌پذیر است؟

خیر؛ چراکه Google Voice یک سرویس تلفن اینترنتی است و برای ارتباط نیاز به دسترسی به اینترنت دارد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.80 /5
افزودن دیدگاه
مهدی روحی
در 1 بهمن 1401
نکات استفاده از گوگل ویس رو بذارین دانلود گوگل ویس از گوگل پلی امکانش هست؟ ؟استفاده از گوگل ویس در ایران با فیلترشکنه؟ گوگل ویس ارزان بذارین بخریم یا شماره مجازی گوگل ویس رایگان
    پاسخ آی گیم
    سلام چشم بله از گوگل پلی میتونید دانلود کنید بله چشم حتما