چگونه لول خود را در بازی کالاف دیوتی افزایش دهیم؟

اگر تجربه بازی کالاف دیوتی را داشته باشید، می‌دانید که با افزایش لول قادر به دریافت جوایز رایگان هستید. بنابراین لازم است که لول خود را به‌سرعت افزایش دهید تا از جوایز رایگان بهره ببرید. در این مطلب با برترین روش‌های بالا بردن لول در کالاف دیوتی با سرعت بالا و زحمت کم، آشنا می‌شویم.

عضو کلن‌ها شوید

در بازی کالاف دیوتی همواره کلن‌هایی وجود دارند که می‌توانید به یکی از آن‌ها بپیوندید. با شرکت در نبردهای گروهی در کلن می‌توانید مقدار قابل توجهی XP به دست آورید و لول خود را افزایش دهید. برای افزایش سریع لول با استفاده از این روش، می‌توانید وارد یک کلن شوید یا این که با دوستان خود یک کلن جداگانه بسازید.

استفاده از بتل پس برای بالا بردن لول در کالاف دیوتی

یکی از پرطرفدارترین آیتم‌هایی که در بازی کالاف دیوتی وجود دارد، بتل پس است. با تهیه بتل پس می‌توانید جوایز متنوعی را دریافت کنید که در میان آن‌ها مقدار قابل توجهی XP مشاهده می‌شود. بتل به شما کمک می‌کند که لول خود را بدون محدودیتی افزایش دهید.

بازی در حالت‌های DOMINATION و  HARDPOINT MODE

با شرکت در هر یک از حالت‌های بازی کالاف دیوتی می‌توانید مقداری XP به دست آورید. اما در این میان برخی از حالات بازی میزان XP بیشتری به شما ارائه می‌دهند. بازی در حالت‌های DOMINATION و  HARDPOINT MODE یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت XP بیشتر است. در این حالات بازی می‌توانید تعداد بسیاری از بازیکنان را با سرعت بالایی از بین ببرید و XP بسیاری کسب کنید.

شرکت در رویدادهای XP DOUBLE

در هر فصل از بازی کالاف دیوتی موبایل رویدادهایی وارد بازی می‌شوند که جوایز و امکانات جذابی را در اختیار گیمرها قرار می‌دهند. یکی از انواع این رویدادها، رویدادهای XP DOUBLE است. با شرکت در رویدادهای XP DOUBLE می‌‌توانید دوبرابر رویدادهای دیگر XP دریافت کنید. معمولا رویدادهای XP DOUBLE محدودیتی برای شرکت‌کنندگان ندارند.

از اسکین‌های افزایش‌دهنده XP استفاده کنید

در بازی کالاف دیوتی اسکین‌های اسلحه‌ای وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید مقدار XP دریافتی خود را افزایش دهید. این اسکین‌ها معمولا تا 10 درصد، میزان XP دریافتی را افزایش می‌دهند. این اسکین‌ها که علاوه بر بالا بردن لول در کالاف دیوتی، جلوه خاصی را نیز به شما ارائه می‌دهند، در بخش فروشگاه قابل خریداری هستند. همچنین می‌توانید این اسکین‌ها را از جعبه‌ها دریافت کنید.

برای بالابردن لول در کالاف دیوتی هر روز وارد بازی شوید

بازی کالاف دیوتی نیز همانند بسیاری از بازی‌های دیگر، از قابلیت جایزه روزانه برای گیمرها استفاده می‌کند. هر روزی که وارد این بازی می‌شوید، برخی جوایز رایگان را دریافت خواهید کرد. در این جوایز می‌توانید سی پی، اسکین‌ها یا XP دریافت کنید. تنها کاری که لازم این است که هر روز یک‌بار وارد بازی شوید و جوایز را دریافت کنید. چرا که در صورت آفلاین بودن این جوایز از دست می‌روند.

کارآمدترین روش بالا بردن لول در کالاف دیوتی چیست؟

تمام روش‌هایی که در این مطلب ذکر شده‌اند، می‌توانند برای بالا بردن لول شما در کالاف دیوتی موثر باشند. اما برای پیشرفت سریع‌تر در بازی کالاف دیوتی و دریافت تمام جوایز بتل پس، یک راه حل بهتر وجود دارد. گیمرها می‌توانند CP کالاف دیوتی موبایل را خریداری کنند تا علاوه بر دسترسی به آیتم‌های پرمیوم، سطح لول خود را بالا ببرند.