اگر یکی از دنبال‌کنندگان دنیای گیم باشید، قطعا بارها نام استودیو بازی‌سازی ناتی داگ به گوشتان رسیده است. این استودیو که خود آثار فوق‌‎‌العاده‌ای را عرضه می‌کند، به‌تازگی لیستی از بازی‎‌های محبوب خود منتشر کرده است. در این لیست هرکدام از اعضای ناتی داگ در بخش‌های مختلف، به‌شکل جداگانه بازی محبوب خود را در سال گذشته اعلام کرده‌اند.

بازی‌های محبوب اعضای استودیو ناتی داگ

همان‌طور که از قبل قابل پیش‌بینی بود، بازی الدن رینگ یکی از آثار محبوب اعضای استودیو ناتی داگ است. آرنه مِیر، معاون رئیس استودیو و جرمی یتس، کارگردان انیمیشن‌ این بازی را به‌عنوان بازی محبوب خود اعلام کرده‌اند. بازی stary نیز یکی از عناوین محبوب در میان اعضای ناتی به‌شمار می‌آید. بازی stray توسط یانگ لیو، آرتیست بخش نورپردازی و ال تروفیموا، آرتیست کاراکترها به‌عنوان بازی محبوب اعلام شده است. ری هیسی، نماینده هماهنگ‌کننده استخدام نیرو و پاول بیشای، طراح بازی استودیو ناتی داگ نیز، از بازی sifu به‌عنوان برترین بازی سال یاد کرده‌اند. دیگر اعضای استودیو بازی‌ساز ناتی داگ نیز انتخاب‌های متفاوتی داشته‌اند. بازی‌های محبوب دیگر اعضای ناتی داگ عبارت‌اند از:

  • کریستین گیرلینگ؛ معاون رئیس استودیو: بازی Gran Turismo 7
  • متیو گالانت؛ کارگردان بازی: بازی Marvel Snap
  • ریچل اسنایدر؛ رئیس بخش ارتباطات: بازی Olli Olli World
  • تئو تاناکا؛ رئیس بخش کنترل کیفی: بازی God of War Ragnarok
  • جاناتان دورنباش؛ مدیر بخش محتوا: بازی Rollerdrome
  • کرت مندوزا؛ مدیر بخش بومی‌سازی: بازی Valorant
  • جوی لیبراتوره؛ عضو ارشد بخش کنترل کیفی: بازی Horizon Forbidden West
  • جی دیتریچ؛ عضو بخش کنترل کیفی قابلیت‌های دسترسی: بازی Signalis
  • جولیان ال‌وود؛ طراح محیط: بازی Bloom

تاثیر انتشار لیست بازی‌های محبوب سال از سوی ناتی داگ بر دنیای گیم

شاید در نگاه اول لیست منتشر شده از ناتی داگ با عنوان برترین بازی‌های سال از نگاه اعضای این تیم، تنها با جنبه سرگرمی و تعامل بیشتر با مخاطبین منتشر شده است. اما باید بدانید که این لیست تاثیرات قابل توجهی بر دنبال‌کنندگان بازی‌های ویدیویی دارد. در واقع ممکن است این لیست گیمرها را به سمت بازی‌های اعلام شده سوق دهد و یا این که جنبه تبلیغاتی برای آن‌ها داشته باشد.

نظر شما درباره لیست بازی‌های محبوب اعضای ناتی داک چیست؟

نمی‌توان به لیست بازی‌های محبوب ناتی داگ هیچ انتقادی وارد کرد. چرا که اعضای استودیو ناتی داگ بازی‌ها را صرفا بر اساس سلیقه‌ شخصی خود اعلام کرده‌اند. در واقع بازی‌های موجود در این لیست، همان بازی‌هایی هستند که اعضای ناتی داگ آن‌ها را شخصا پسندیده‌اند.