حراج زمستانی استیم؛ فرصتی فوق‌العاده برای خرید بازی

استیم در آغاز زمستان و سال نو میلادی قصد دارد همانند بسیاری از رقبای خود تخفیفات شگفت‌انگیزی را به گیمرها ارائه دهد. هرساله این تخفیفات و جوایز از تاریخ 1 دی (22 دسامبر) شروع می‌شوند و امکان خرید ارزان‌قیمت بسیاری از بازی‌های پرطرفدار را برای گیمرها فراهم می‌سازند. در ادامه حراج زمستانی سال ۲۰۲۲ استیم را با هم بررسی خواهیم کرد.

حراج زمستانی استیم

شرکت ولو (Valve) اعلام کرده است که تخفیفات زمستانی استیم در 22 دسامبر آغاز خواهد شد. این خبر به‌صورت یک تریلر از سمت استیم منتشرش شد و خیلی سریع توجه بیشتر کاربران را جلب کرد. اگر این تریلر را مشاهده کنید، به‌هیچ‌وجه نمی‌توانید پیش‌بینی کنید که چه بازی‌هایی قرار است شامل تخفیفات ویژه شوند، چرا که هیچ اطلاعات دقیقی در این باره وجود ندارد.

استیم سعی می‌کند این تخفیفات را رمزآلود نگه دارد و تا زمانی که فرصت مناسب آن فرا نرسیده است، از آن صحبتی نکند. در واقع تمام این تخفیفات و حراج زمستانی استیم قرار است به‌صورت سورپرایز برای کاربران ارائه شود و آن‌ها شگفت‌زده کند. البته در میان گمانه‌زنی‌های مبنی بر پیشنهاد‌ها و تخفیف‌های ویژه استیم برای بازی‌هایی مثل  Fallout 76، بازی Ready or Not، بازی Persona 5 Royal، بازی Dinkum، بازی F1 Manager 2022 و بازی The Wandering Village به گوش می‌رسند.

کاربرانی که اکانت استیم و گیفت کارت استیم دارند علاوه بر تخفیفات ویژه بازی‌ها می‌توانند از یک امکان ویژه دیگر نیز استفاده کنند. کاربران می‌توانند با خرید آیتم‌های مختلف در طول حراج زمستانی سال ۲۰۲۲ از استیم، جوایزی را به‌عنوان Trading Card و Badge دریافت کنند. این آیتم‌ها مزایای بسیاری برای گیمرها دارند و یک فرصت فوق‌العاده برای آن‌ها به شمار می‌آیند. کاربران می‌توانند با جمع‌آوری Trading Card و Badge آیتم‌های ویژه استیم را به شکل رایگان به دست آورند.

حراج زمستانی استیم تا کی ادامه دارد؟

اطلاعات دقیقی از طرف استیم درباره بازه زمانی تخفیفات زمستانی منتشر نشده است. اما می‌توان این بازه زمانی را تا حدودی پیش‌بینی کرد. معمولا این تخفیفات و حراجی زمستانی تا تاریخ 3 فوریه یعنی به مدت یک ماه در دسترس هستند.

تخفیفات فوق‌العاده استیم در زمستان را از دست ندهید

تخفیفات و حراجی زمستانی استیم فرصتی فوق‌العاده برای خرید بازی‌های ویدئویی این پلتفرم با قیمت‌هایی باورنکردنی هستند. با توجه به کیفیت فوق‌العاده استیم و بازی‌های آن، به‌هیچ‌وجه نباید این تخفیفات ویژه را از دست بدهید. پیشنهاد می‌کنیم از حراج زمستانی سال ۲۰۲۲ استیم استفاده کنید تا زمستان شگفت‌انگیزی را در دنیای بازی‌های ویدئویی بسازید.