کاربران ایکس باکس با اخباری تلخ سال 2022 را به پایان می‌رسانند. کاربران ایکس باکس که به‌دنبال عرضه موج دوم بازی‌های گیم پس بودند، در خبری ناامید کننده متوجه شدند که موج دوم بازی‌های گیم پس عرضه نمی‌شوند. مایکروسافت شرکتی است که برای افزایش تنوع و جذابیت بازی‌ها، هر ماه در دو مرحله بازی‌هایی را به گروه بازی‌های ایکس باکس اضافه می‌کند. مرحله اول در ابتدای ماه و مرحله دوم در اواسط ماه ارائه می‌شوند و در دسترس مشترکین قرار می‌گیرند. اما در آخرین ماه میلادی یعنی دسامبر این عرضه به دلایلی متوقف شده است.

یکی دیگر از سرویس‌های شرکت مایکروسافت، ایکس باکس گلد است.
یکی دیگر از سرویس‌های شرکت مایکروسافت، ایکس باکس گلد است.

آیا ماه دسامبر فقط یک مرحله عرضه بازی خواهد داشت؟

در ماه دسامبر بازی‌های جدید فقط در یک مرحله به ایکس باکس گیم پس اضافه شدند. در واقع در همین یک مرحله، شاهد عرضه بازی‌های مهیجی بودیم. بازی‌های High On Life و LEGO Star Wars: The Skywalker Saga  به همراه The Walking Dead: The Final Season و Hello Neighbor 2 از بهترین عناوین این گروه بودند.

موفق‌ترین بازی‌هایی که در ماه دسامبر به گیم پس اضافه شدند

بازی High On Life از جمله قوی‌ترین و موفق‌ترین بازی‌هایی است که توانست در گیم پس طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. این بازی از بهترین‌های ترد پارتی‌ها با عملکردی عالی است. بازی‌هایی که به سرویس گیم پس راه پیدا کرده‌اند محدود هستند اما از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند. شرکت مایکروسافت در سال 2023 وعده اضافه شدن بازی‌های بیشتری را داده است و گیمرها منتظر فرا رسیدن ماه ژانویه هستند تا ببینند این کمپانی چه برنامه‌هایی برای آن‌ها دارد. در ماه ژانویه سال 2023 شاهد اضافه شدن بازی‌هایی مانند Persona 3 Portable، بازی Persona 4 Golden، بازیMonster Hunter Rise و بازی Age of Empires II: Definitive Edition  خواهیم بود اما باید دید که آیا این بازی‌ها از کیفیت مناسبی برخودار هستند یا خیر.

بازی‌های گیم پس و ایکس باکس لایو گلد

یکی دیگر از سرویس‌های شرکت مایکروسافت، ایکس باکس گلد است. این سرویس اجازه تجربه بازی در بخش چند نفره را به‌صورت آنلاین می‌دهد که برخی از بازی‌های آن رایگان و برخی پولی هستند. از جمله بازی‌های ارائه شده به گیم پس می‌توان به Amnesia: Collection, Amnesia: Rebirth, Phantom Abyss, Soma و Persona 5: Royal  اشاره کرد.