گیم پس یکی از بهترین اشتراک‌های گیمینگ است که برای کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم ویندوز منتشر می‌شود. این بازی همواره تعداد زیادی از بازی‌ها را به شکل رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید اشتراک گیم پس را خریداری کنید، بهتر است در ابتدا بازی‌های رایگان این سرویس را بشناسید. برای آشنایی با فهرست جدیدترین بازی های گیم پس، در این مطلب همراه ما باشید.

عناوین فهرست جدیدترین بازی های گیم پس را بشناسید

سرویس ایکس باکس گیم پس همواره لیست بازی‌های خود را تغییر می‌دهد تا بتواند بیشترین تنوع بازی‌ها را برای کاربران خود ارائه دهد. البته همواره برخی از بازی‌ها به شکل ثابت در این سرویس حضور داشته‌اند و در مقابل نیز برخی از عناوین خیلی زودگذر بوده‌اند.

 عناوین فهرست جدیدترین بازی های گیم پس عبارت‌اند از:

  • بازی ایست وارد (Eastward)
  • باز‌ی مردگان متحرک: فصل پایانی (The Walking Dead: The Final Season)
  • بازی سلام همسایه 2 (Hello Neighbor 2)
  • باز‌ی جنگ ستارگان لگو (Lego Star Wars: The Skywalker Saga)
  • بازی چیند اکوز (Chained Echoes)
  • باز‌ی متال هل سینگر (Metal Hellsinger)
  • بازی های آن لایف (High On Life)
  • باز‌ی هات ویلز آنلیشد (Hot Wheels Unleashed – Game Of The Year Edition)
  • بازی پوشن کرفت (Potion Craft)
  • باز‌ی رینبو بیلی (Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan)

بازی سلام همسایه 2 (Hello Neighbor 2)

بازی سلام همسایه یک بازی ترسناک با محیطی فانتزی و کارتونی است که شما را به یک شهر به‌ظاهر آرام به نام Raven Brooks دعوت می‌کند که در آن اسرار شگفت‌انگیزی وجود دارند. در این بازی شما نقش یک روزنامه‌نگار را برعهده دارید که به دنبال کشف اسرار همسایه مرموز خود یعنی آقای پیترسون است.

باز‌ی جنگ ستارگان لگو (Lego Star Wars: The Skywalker Saga)

باز‌ی جنگ ستارگان لگو یک بازی اکشن و ماجراجویی با محیطی لگویی است. این بازی در سال 2022 توسط استودیو تراولر تالز توسعه یافته و توسط گروه وارنر بروز منتشر شده است. در این بازی می‌توان در کهکشان‌ها سفر کرد و به مبارزه با دشمنان فضایی پرداخت.

بازی ایست وارد؛ یکی از عناوین فهرست جدیدترین بازی های گیم پس

بازی ایست وارد یک بازی ماجراجویی با جزئیات بسیار موشکافانه و جذاب است توسط استودیو بازی‌سازی Paxil منتشر شده است. داستان این بازی یک فاجعه در میان مردم را بیان می‌کند. در این بازی باید به سراغ نیروی اهریمنی بروید که می‌خواهد همه چیز را نابود کند.

باز‌ی متال هل سینگر (Metal Hellinger)

بازی متال هل سینگر یک بازی موزیکال شوتر بسیار هیجان‌انگیز است که لحظاتی پر از استرس را برای شما خواهد ساخت. در این بازی باید در زمان مناسب به اهداف خود شلیک کنید و امتیازات را برای راهیابی به مراحل بالاتر دریافت کنید. هرچقدر که به مراحل بالاتری بروید سرعت، هیجان و استرس بیشتری را در این بازی تجربه خواهید کرد.

بازی چیند اکوز (Chained Echoes)

بازی چیند اکوز یک بازی نقش‌آفرینی است که دارای فضایی فانتزی و دل‌نشین است. در این بازی اژدهاها را با پوسته‌های مکانیکی مشاهده می‌کنید که برای شما خدمتگزاری می‌کنند. با کمک این اژدهاها به جنگ دشمنان بروید و آن‌ها را نابود کنید.

فهرست جدیدترین بازی های گیم پس همواره در حال تغییر است

توجه داشته باشید که فهرست جدیدترین بازی های گیم پس همواره در حال تغییر است. معمولا در هر ماه میلادی عناوین موجود در سرویس گیم پس دچار تغییراتی می‌شوند. یعنی این که بازی‌های به آن اضافه و یا از آن کاسته می‌شوند. در چنین شرایطی اگر از عناوین گیم پس راضی نبوده‌اید می‌توانید چند هفته صبر کنید تا عناوین جدید را در دسترس داشته باشید.

تجربه جذاب گیم با بازی‌های جدید سرویس گیم پس

گیم پس یکی از هیجان‌انگیزترین و به‌صرفه‌ترین اشتراک‌هایی است که برای کاربران Xbox و رایانه‌های شخصی قابل خریداری است. از این سرویس پرطرفدار برای دسترسی به عناوین رایگان استفاده کنید و تجربه‌ای به‌یادماندنی از دنیای گیم به دست آورید.