بازی های مشابه وارزون موبایل

وارزون موبایل یکی از بازی‌های جذاب موبایلی در سبک بتل‌رویال با گرافیک کنسولی می‌باشد که هنوز عرضه نشده است. ازاین‌رو، اگر قصد دارید تا پیش از عرضه وارزون موبایل، بازی‌هایی شبیه به آن را تجربه کنید، باید به دنبال بازی‌هایی در سبک بتل‌ رویال برای موبایل باشید. کالاف دیوتی موبایل، پابجی موبایل، فری فایر، اپکس لجندز و فورتنایت از جمله این بازی‌ها هستند که هرکدام جذابیت‌های خاص خود را دارند.

بازی موبایلی وارزون
بازی موبایلی وارزون

به‌عنوان‌مثال، امکانات شخصی‌سازی کاراکتر در پابجی موبایل بسیار زیاد است؛ در مقابل، فری فایر گرافیک فانتزی‌تری دارد که باعث جذب مخاطبان بسیار شده است. در این مطلب با بهترین بازی های مشابه وارزون موبایل آشنا می‌شویم.

وارزون موبایل؛ جذاب‌ترین بازی بتل‌رویال موبایلی

بازی وارزون موبایل یکی از بازی‌های جذاب و در سبک بتل‌رویال برای تلفن‌های همراه ios و اندروید می‌باشد که هنوز به صورت رسمی عرضه نشده است. البته پیش‌بینی می‌شود که این بازی در اواخر سال 2022 عرضه خواهد شد.

بازی وارزون موبایل قرار است از روی نسخه ویندوزی و کنسولی کالاف دیوتی وارزون ساخته شود. ازاین‌رو، باید گفت که این بازی تقریبا همان بازی نسخه کنسولی اما این‌بار در موبایل خواهد بود. بازی‌های زیادی به این صورت ساخته شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به فورتنایت و پابجی موبایل اشاره کرد.

معرفی 5 مورد از بازی های مشابه وارزون موبایل

درست است که کالاف دیوتی وارزون موبایل هنوز عرضه نشده است، اما به دلیل اینکه قرار است این بازی از روی عنوان عرضه شده وارزون ساخته شود، به خوبی با سبک و گیم‌پلی آن آشنایی داریم. به همین خاطر، در ادامه 5 مورد از بازی های مشابه وارزون موبایل را برای شما معرفی کرده‌ایم.

پابجی موبایل؛ یکی از بهترین بازی‌های شبیه به وارزون موبایل

پابجی موبایل یکی از جذاب‌ترین و قدیمی‌ترین بازی‌های سبک بتل‌رویال موبایلی است که شباهت زیادی به وارزون موبایل دارد. در این بازی، مراحل و سبک‌های بازی متنوعی وجود دارند که می‌توانند تا ساعت‌ها شما را سرگرم خود کنند. این در حالی است که به دلیل تنوع بالا، به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد.

نقشه‌های متعدد در بخش بتل‌رویال در بازی پابجی موبایل باعث شده است که کمتر بازی موبایلی در این سبک بتواند با این بازی رقابت کند. همین موضوع به یکی از دلایل مهم برای محبوبیت بالای پابجی موبایل تبدیل شده است.

پابجی موبایل یکی از جذاب‌ترین و قدیمی‌ترین بازی‌های سبک بتل‌رویال
پابجی موبایل یکی از جذاب‌ترین و قدیمی‌ترین بازی‌های سبک بتل‌رویال

در پابجی موبایل امکان رقابت به صورت تک نفره و گروهی همراه با دوستان هم وجود دارد. در هر دست بازی، حدودا 100 نفر حضور دارند که می‌توانید به صورت گروه‌های چهار نفره در طول بازی شرکت داشته باشید. رقابت با دوستان می‌تواند بسیار جذاب باشد و در نتیجه تجربه‌ای وصف‌نشدنی از این بازی بتل‌رویال موبایلی داشته باشید.

لازم به ذکر است که در بازی پابجی موبایل که یکی از بازی های مشابه وارزون موبایل است، امکانات و سلاح‌های فانتزی متعددی وجود دارند. به‌عنوان‌مثال، به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید از ماهیتابه به عنوان یک سلاح و همین‌طور سپر در مقابل گلوله استفاده کنید. همچنین در بخش ابتدای شروع هر دست بازی هم به تعداد نامحدود سیب در اختیار دارید که می‌توانید آن‌ها را به سمت بازیکنان دیگر پرتاب کنید.

کالاف دیوتی موبایل؛ نسخه کم‌حجم وارزون موبایل

یکی دیگر از بازی های مشابه وارزون موبایل، بازی کالاف دیوتی موبایل است. این بازی به عنوان یک رقیب سفت‌وسخت برای پابجی معرفی شد و توانست در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. اما نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که برخی از کاربران این سوال را از خود می‌پرسند که اگر بازی کالاف دیوتی موبایل عرضه شده و از محبوبیت بالایی برخوردار است، چرا باید وارزون موبایل عرضه شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اکتیویژن یا همان شرکت سازنده و منتشر کننده کالاف دیوتی قصد دارد تا بهترین بازی بتل‌رویال موبایل را تولید و عرضه کند. ازاین‌رو، گوی رقابت از پابجی و دیگر بازی‌های این‌چنینی ربوده خواهد شد.

در بازی کالاف دیوتی موبایل، امکانات شخصی‌سازی متعددی در اختیار شما قرار داده می‌شوند. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید از میان بیش از صدها لباس، لباس دلخواه خود را برای کاراکتر بازی انتخاب کنید. همچنین در صورت تمایل، امکان شخصی‌سازی سلاح‌ها هم وجود دارد و این می‌تواند برای گیمرها بسیار جذاب باشد.

بازی جذاب فری فایر

بعضی از بازی‌ها شباهت زیادی به وارزون موبایل دارند اما به اندازه رقبای خود معروف نیستند. از جمله این بازی‌ها می‌توان به بازی فری فایر اشاره کرد که امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این بازی از گرافیک کارتونی برخوردار است و مانند بسیاری از بازی‌های بتل‌رویال دیگر، امکانات شخصی‌سازی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. سبک فری فایر هم شباهت زیادی به کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل دارد؛ ازاین‌رو، پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک بار این بازی جذاب را امتحان کنید و راز موفقیت در فری فایر را یاد بگیرید.

اپکس لجندز موبایل؛ یکی از جدیدترین بازی‌های سبک بتل‌رویال

بازی اپکس لجندز موبایل یکی دیگر از بازی های مشابه وارزون موبایل است که مانند همین بازی، ابتدا برای کنسول‌های بازی و ویندوز عرضه شده بود. بعدا و به دلیل محبوبیت بالا، سازندگان این بازی تصمیم گرفتند که آن را برای موبایل هم عرضه کنند. بازی اپکس لجندز موبایل نه به اندازه کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل واقع‌گرایانه ساخته شده و نه به اندازه فورتنایت حالت فانتزی دارد و به همین خاطر می‌تواند تجربه‌ای جذاب برای گیمرها باشد.

بازی اپکس لجندز موبایل یکی دیگر از بازی های مشابه وارزون موبایل است
بازی اپکس لجندز موبایل یکی دیگر از بازی های مشابه وارزون موبایل است

همچنین در این بازی، امکانات شخصی‌سازی متنوعی برای کاراکتر وجود دارند که با پرداخت اپکس کوین می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

فورتنایت؛ رقیب دیرینه پابجی موبایل

اگر به دنبال گرافیک فانتزی و جذاب از کاراکترهای معروف در بازی‌های مختلف هستید، ما به شما فورتنایت را پیشنهاد می‌کنیم. در این بازی کاراکترهای معروفی از فیلم‌ها و بازی‌های مختلف حضور دارند و به لطف گرافیک فانتزی می‌توانند یک تجربه خاص را در اختیار شما قرار دهند. درست است که فورتنایت موبایل یک بازی رایگان و در سبک بتل‌رویال است که می‌توان آن را در لیست بازی های مشابه وارزون موبایل قرار داد، اما روند این بازی کمی با بازی‌های دیگر این سبک متفاوت است. به‌عنوان‌مثال، در بازی پابجی، گرافیک فانتزی نیست و سلاح‌هایی هم که در اختیار شما قرار داده می‌شوند، از روی سلاح‌های واقعی ساخته شده‌اند. در مقابل، در بازی فورتنایت بسیاری از سلاح‌ها حالت تخیلی دارند و همین‌طور گرافیک کارتونی آن هم باعث شده است که حالت تخیلی داشتن بازی چندین برابر شود.

تا زمانی که بازی وارزون موبایل عرضه شود، از بازی‌های مشابه آن می‌توان لذت برد.
تا زمانی که بازی وارزون موبایل عرضه شود، از بازی‌های مشابه آن می‌توان لذت برد.

تا عرضه رسمی وارزون موبایل، از بازی‌های مشابه آن لذت ببرید

تا زمانی که بازی وارزون موبایل عرضه شود، از بازی‌های مشابه آن می‌توان لذت برد. پابجی موبایل، فری فایر، کالاف دیوتی موبایل، اپکس لجندز موبایل و فورتنایت موبایل از جمله بازی های مشابه وارزون موبایل هستند که تجربه لذت‌بخشی را از بازی‌های سبک بتل‌رویال در اختیار شما قرار می‌دهند. تمام این بازی‌ها را می‌توانید به صورت رایگان دانلود کنید اما در صورت نیاز، امکان خرید ارز رایج بازی وجود دارد که می‌توان این کار را از طریق فروشگاه‌های معتبر همچون سایت آی گیم انجام داد.