هم‌تیمی‌های خود را با پلیر آیدی کالاف دیوتی موبایل پیدا و انتخاب کنید

حتما برای شما هم جذاب و مفرح است که در یک بازی انلاین با دوستان خود گروه‌هایی تشکیل بدهید و به سراغ مبارزه با دیگر پلیرهای بازی بروید. این امکان در بازی کالاف ‌دیوتی ‌موبایل برای شما فراهم شده است. برای اینکار ابتدا باید روش پیدا کردن پلیر آیدی کالاف دیوتی موبایل را یاد بگیرید. در این مطلب باهم یاد می‌گیریم چگونه این کار را انجام بدهیم.

دوستان خود را با پلیر آیدی کالاف دیوتی موبایل پیدا کنید
دوستان خود را با پلیر آیدی کالاف دیوتی موبایل پیدا کنید

کالاف دیوتی موبایل؛ یک بازی موبایلی هیجان‌انگیز

کالاف دیوتی موبایل یک بازی اکشن در سبک بتل رویال (battle royal) و چندنفره (Multiplayer) است که درواقع نسخه موبایلی همان بازی کالاف‌دیوتی برای رایانه‌ها و کنسول‌های نسل7 و 8 است. کالاف ‌دیوتی ‌موبایل در دسامبر سال 2019 میلادی برای تلفن‌های هوشمند عرضه شد. این بازی شگفت انگیز و مهیج با گرافیکی فوق‌العاده و در مدت‌زمان کوتاهی نظر پلیر‌های زیادی از نقاط مختلف دنیا را به خود جلب کرد و توانست نمرات خوبی از منتقدان و گیمرها بگیرد.

حالت مولتی پلیر و تجربه بازی با دوستان در Call of Duty: Mobile

کالاف دیوتی موبایل حالت‌های مختلف بازی را برای شما فراهم کرده تا ساعت‌ها مشغول این بازی مهیج شوید اما یکی از محبوب‌ترین حالت‌های این بازی، حالت چند نفره و بازی با دوستان است. در این حالت از بازی شما می‌توانید تیم‌های دونفره و چهارنفره با دوستانتان بسازید و به جنگ با سایر گروه‌ها بروید. برای این کار ابتدا باید پلیرآیدی خودتان یا دوستانتان را پیدا کنید. برای یادگرفتن پیدا کردن پلیر آیدی کالاف دیوتی موبایل کافیست ادامه مطلب را دنبال کنید.

روش پیدا کردن پلیرآیدی کالاف دیوتی موبایل

برای پیدا کردن پلیرآیدی کالاف دیوتی موبایل در مرحله‌اول وارد منوی اصلی بازی شوید از بالا سمت راست برروی آیکون تنظیمات کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات بازی کالاف دیوتی موبایل شوید.

پلیر ایدی کالاف دیوتی موبایل مرحله 1
پلیر ایدی کالاف دیوتی موبایل مرحله 1

 

در مرحله دوم از منوی سمت راست برروی گزینه  LEGAL AND PRIVACYکلیک کنید.

پلیر ایدی کالاف دیوتی موبایل مرحله 2
پلیر ایدی کالاف دیوتی موبایل مرحله 2

حال در مرحله آخر کلید کپی را از روی اولین گزینه از بالا بزنید تا پلیر آیدی شما ذخیره شود.

پلیر ایدی کالاف دیوتی موبایل مرحله 3
پلیر ایدی کالاف دیوتی موبایل مرحله 3

اضافه کردن دوست جدید در بازی کالاف دیوتی موبایل

در بخش قبلی یاد گرفتیم چگونه پلیر ‌آیدی خود را پیدا کنیم. حالا چگونه دوستانمان را در بازی پیدا کنیم و با افرادی که می‌خواهیم، بازی چندنفره را تجربه کنیم؟ در ادامه روش افزودن دوست جدید در کالاف دیوتی موبایل را یاد می‌گیریم:

  1. در مرحله اول وارد صفحه اصلی بازی شوید
  2. در سمت گوشه راست بالا بر روی شکل آدمک کلیک کنید تا وارد قسمت friend شوید
  3. حالا از منوی سمت چپ گزینه add friend (افزودن دوست) را انتخاب کنید
  4. در کادر کنار گزینه search (جستجو) پلیرآیدی بازیکن موردنظر را وارد کنید و روی گزینه search کلیک کنید
  5. حالا اکانت شخص مورد نظر در صفحه روبروی شما است، کافیست برروی گزینه request ضربه بزنید و صبر کنید که درخواست شمارا بپزیرد

پیدا کردن پلیر آیدی کالاف دیوتی آسان است

در این مطلب آموختیم چگونه با چند کلیک ساده دوستانمان را در بازی کالاف دیوتی موبایل پیدا کنیم و اوقات فراغت خود را با این بازی هیجان انگیز در کنار دوستانمان بگذرانیم و لحظات پر هیجانی را بسازیم. این کار برای پلیرهای حرفه‌ای کالاف دیوتی موبایل یک امر ضروری است. چرا که این بازی، یک بازی کاملا گروهی می‌باشد و باید با همکاری بازیکن‌های دیگر در میدان نبرد به مبارزه بپردازید.