خرید گیفت کارت توییچ برای دسترسی به تمام ویژگی‌های آن

گیفت کارت توییچ یکی از بهترین گزینه‌ها برای دسترسی به تمام امکانات این برنامه و لذت بردن از آن است. با داشتن گیفت کارت توییچ می‌توانید انواع بیت را خریداری کنید. همچنین امکان دسترسی به ساب هم با خرید این گیفت کارت وجود دارد. اگر قصد خرید این یکی از انواع این گیفت کارت محبوب را دارید، در این مطلب با ما همراه باشید تا مزایای استفاده از آن را بررسی کنیم.

برنامه پرکاربرد توییچ
برنامه پرکاربرد توییچ

با خرید گیفت کارت توییچ به چه امکاناتی دسترسی پیدا می‌کنید

توئیچ امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این سرویس بیشتر مناسب گیمرهای علاقه‌مند به استریم است که می‌خواهند از طریق توئیچ درآمد کسب کنند. کسب درآمد استریمرها از طریق دونات بیت و موارد این‌چنینی است. شما به عنوان یک کاربر توئیچ می‌توانید زمانی که از محتوای یک استریمر لذت می‌برید، به او بیت دونات کنید. برای این منظور باید گیفت کارت خریداری کرده باشید. در ادامه لیستی از مزایای استفاده از گیفت کارت توییچ برای شما وجود دارد:

  • امکان خریداری و دونات انواع بیت
  • خرید ساب یک استریمر
  • امکان خرید و هدیه دادن گیفت ساب

آشنایی با بیت‌ها در توئیچ

اگر با سرویس‌های بازی مانند توئیچ آشنایی داشته باشید، این را می‌دانید که هر برنامه یا سرویس ارز خاص خود را دارد. این ارز در توئیچ با عنوان بیت (Bit) شناخته می‌شود. بیت‌ها را می‌توانید در بسته‌های صدتایی به بالا خریداری کنید. لازم به ذکر است که هر بیت در توئیچ قیمتی معادل یک سنت دارد. از این رو، یک پک 100 بیتی توئیچ یک دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

با در اختیار داشتن بیت به اندازه کافی می‌توانید به امکانات مختلفی در سرویس توئیچ دسترسی داشته باشید. به‌عنوان‌مثال، بیت به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید از استریمر مورد نظر خود حمایت کرده و مبلغی را به او دونات کنید.

محیط برنامه توییچ
محیط برنامه توییچ

ساب در توئیچ چه مزایایی دارد

گاهی مواقع ممکن است محتوای یک استریمر یا به طور کلی فعال توئیچ به قدری جذاب باشد که بخواهید به محتواهای خاص و مازادی که او در دسترس کاربران ویژه قرار داده است هم دسترسی داشته باشید. برای این منظور، باید ساب یا همان سابسکرایب (Subscribe) استریمر مورد نظر را خریداری کرده باشید. لازم به ذکر است که دریافت ساب یک استریمر می‌تواند برای مدتی مشخصی و یا به صورت نامحدود باشد. با این حال، باید این موضوع را از استریمر مورد نظر بپرسید.

گیفت ساب؛ هدیه‌ای مناسب برای دوستان توئیچی شما

حالا که با مفهوم سابسکرایب در توئیچ آشنایی پیدا کرده‌اید، بد نیست بدانید که شما می‌توانید همین امکان را به دوست کاربر خود هم هدیه دهید. برای این منظور، باید گیفت کارت توییچ را خریداری کرده باشید. همچنین باید سابسکرایبی را که قصد هدیه دادن اشتراک آن را دارید، انتخاب کنید. در ادامه باید روی گزینه هدیه اشتراک به دوستان خود را انتخاب کنید. در نهایت و پس از پرداخت هزینه از طریق گیفت کارت توییچ می‌توانید اشتراک را به کاربر مورد نظر خود هدیه دهید.

تنوع بالای گیفت کارت توییچ

گیفت کارت‌های توئیچ را می‌توانید با اعتبارهای مختلفی خریداری کنید. به‌عنوان‌مثال، اگر گیفت کارت را برای خرید مقدار کمی بیت نیاز دارید، یک اعتبار 15 دلاری احتمالا برای شما کافی باشد. این در حالی است که اگر می‌خواهید گیفت کارت را برای خرید بیت، ساب و گیفت ساب خریداری کنید، اعتبارهای بالاتر را پیشنهاد می‌کنیم. از جمله انواع اعتبارهای گیفت کارت توئیچ هم می‌توان به 15، 20، 25، 50، 100 ولی 200 دلاری اشاره کرد.

امکانات برنامه توئیچ
امکانات برنامه توئیچ

خرید انواع گیفت کارت توییچ از سایت‌های معتبر

گیفت کارت توئیچ مزایای زیادی را به همراه دارد و می‌تواند یک کلید طلایی برای دستیابی به تمام امکانات این سرویس باشد. اما اگر قصد خرید آن را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از طریق سایت‌های فروش معتبر اقدام کنید که دچار مشکل کلاهبرداری نشوید. همچنین سایت‌های معتبر، این گیفت کارت‌ها را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می‌دهند. این در حالی است که سایت‌های متفرقه هزینه بالایی را برای این منظور دریافت می‌کنند.