سی پی زمانبر؛ راهی برای کسب سی پی کالاف دیوتی

در بازی‌های کالاف دیوتی وازون و مدرن وارفار، نوعی ارز درون برنامه‌ای وجود که برای خرید Battle Pass یا موارد موجود در فروشگاه COD استفاده می‌شود. این امتیاز یا ارز، سی پی نام دارد. سی پی کالاف دیوتی، یک ارز پریمیوم است و برای کسب این ارز، باید آن را خریداری کنید. دریافت رایگان امتیاز COD از طریق گیم پلی نیز به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. در نتیجه، بسیاری از بازیکنان از سی پی زمانبر استفاده می‌کنند. عده‌ای هم با روش‌های هک، این ارز را به دست می‌آورند که اکانت‌ آن‌ها توسط سرور اکتیویژن، مسدود خواهد شد. در ادامه این مطلب، با سی پی زماندار آشنا می‌شویم.

سی پی زمانبر چیست و چطور به دست می‌آید؟

سی پی زمانبر توسط گروه‌هایی در خارج از کشور تولید می‌شود و در ایران توسط وبسایت‌ها، کانال‌های تلگرامی و برخی از صفحات در اینستاگرام به فروش می‌رسند. برای خرید سی پی زمانبر، باید اطلاعات اکانت خودتان را در اختیار تولیدکنندگان این ارز بگذارید، تا حساب شما در بازی کالاف دیوتی را شارژ کنند. سی پی زماندار با سی پی‌هایی که هکرها به دست می‌آورند، متفاوت است. لازم به ذکر است که سی پی‌های هکی کاملا غیرقانونی هستند و منجر به بن شدن اکانت شما می‌شوند.

سی پی زماندار برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

به طور خلاصه، سی پی زماندار برای ارتقا ظاهر پلیر و خرید موارد فروشگاهی استفاده می‌شود. در Modern Warfare برای خرید امتیاز COD باید به فروشگاهی که در انتهای منوی Multiplayer قرار دارد، مراجعه کنید. سپس با از استفاده COD Point، موارد موجود در فروشگاه را خریداری کنید. در سوی دیگر، در Warzone، باید به تبی با عنوان “فروشگاه” بروید و سپس به پایین بروید تا به بخشی تحت عنوان “فروشگاه فرانچایز” برسید. در اینجا می‌توانید امتیاز COD را خریداری کنید و همچنین به Call of Duty League و فروشگاه فرانچایز دسترسی پیدا کنید. پس از خرید، می‌توان از سی پی زمانبر برای خرید موارد زیر استفاده کرد:

  • خرید Battle Pass هم برای Modern Warfare و هم وارزون با پرداخت 1000 سی پی
  • کسب Battle Pass Tier برای رد شدن از سطح فعلی (برای ارتقا Tier، باید 100 سی پی بپردازید )
  • خرید باندل از فروشگاه (متفرقه)

خرید سی پی زمانبر از سایت‌های معتبر

بازی کالاف دیوتی، یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در سراسر جهان است. این بازی که نسخه‌های متفاوتی از آن برای پلتفرم‌هایی مثل تلفن‌های همراه هوشمند، رایانه‌ها و کنسول‌ها عرضه شده، است جزئیات و امکانت بسیاری را پیش روی بازیکنان قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از قابلیت‌های موجود در فروشگاه COD و ارتقاء اکانت خود از سی پی زمانبر استفاده کنید. برای خرید سی پی زماندار، می‌توانید به وبسایت‌ معتبری چون آی گیم که این ارز را ارائه می‌دهد، مراجعه کنید. در ضمن اگر مایل هستید در خصوص بازی کالاف دیوتی و خرید آیتم های این بازی اطلاعات بیشتری داشته باشید به مقاله “خرید آیتم‌های درون بازی کال آف دیوتی + ویدیو“مراجعه کنید.