لزوم خرید اشتراک برای استفاده از نتفلیکس

برنامه نتفلیکس یکی از سرویس‌های برتر پخش فیلم در جهان است که به شما این امکان را می‌دهد تا به یکی از بزرگ‌ترین آرشیو‌های فیلم و سریال دنیا دسترسی داشته باشید. نتفلیکس یک برنامه آمریکایی است که برای استفاده از خدمات آن باید هزینه آن را پرداخت کنید. اما این امکان به دلیل تحریم‌های بین‌المللی برای کاربران ایرانی وجود ندارد. به همین خاطر می‌توان با کمک گیفت کارت نتفلیکس، تحریم‌ها را دور زد و به صورت کاملا قانونی خدمات این سرویس را خریداری کرد. برای دریافت راهنمای استفاده از گیفت کارت نتفلیکس این مطلب را از دست ندهید.

برنامه پخش فیلم نتفلیکس
برنامه پخش فیلم نتفلیکس

نتفلیکس چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد

نتفلیکس خود یکی از سازندگان برتر فیلم و سریال است که از جمله شاهکارهای آن می‌توان به آرکین، 13 دلیل برای اینکه و فیلم‌هایی مانند 6 مامور زیرزمینی و استخراج اشاره کرد. نتفلیکس به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید در صورت داشتن اشتراک، بدون محدودیت به تمام آرشیو‌های این برنامه دسترسی پیدا کنید و همچنین فیلم‌های شرکت‌های دیگر را هم مشاهده کنید.

در نظر داشته باشید که مشاهده فیلم در نتفلیکس با کیفیت‌های مختلفی امکان‌پذیر است. البته که باید این را هم بدانید که در برنامه نتفلیکس کیفیت پخش فیلم‌های شما ارتباط مستقیمی با سرویس خریداری شده داد. به عنوان مثال، شما با سرویس پایه نمی‌توانید فیلم‌ها را با کیفیت فول اچ دی تماشا کنید.

همچنین در صورتی که بتوانید از هر طریقی مانند گیفت کارت اکانت‌های برتر نتفلیکس را خریداری کنید، این امکان برای شما فراهم می‌شود که بتوانید از یک اکانت به صورت همزمان در چند دستگاه استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این امکان در اکانت پایه وجود ندارد.

چند نوع اکانت برای نتفلیکس وجود دارد

در نظر داشته باشید که شرکت نتفلیکس برای هر بودجه‌ای اکانت خاص خود را ارائه می‌دهد. به طور کلی می‌توان گفت که برای نتفلیکس سه نوع اکانت وجود دارد. ارزان‌ترین نوع اکانت، اکانت پایه است که در آن شما می‌توانید فیلم‌ها را با کیفیت نهایتا 720 مشاهده کنید.

همچنین در اشتراک پایه تنها یک دستگاه می‌تواند به صورت همزمان به اکانت نتفلیکس شما دسترسی داشته باشد. این در حالی است که باید برای این سرویس هم ماهیانه 8.99 دلار را از طریق گیفت کارت خود پرداخت کنید.

در اشتراک استاندارد امکانات بیشتری در اختیار کاربر قرار داده می‌شوند. از جمله این امکانات می‌توان به اتصال دو دستگاه به صورت همزمان و همینطور امکان تماشای فیلم با کیفیت فول اچ‌دی اشاره کرد. برای این سرویس هم ماهیانه باید مبلغ 12.99 دلار را پرداخت کنید.

در آخر نوبت به گل سرسبد نتفلیکس یعنی سرویس ویژه می‌رسد. در سرویس ویژه نتفلیکس این امکان به شما داده می‌شود تا بتوانید به طور همزمان 4 دستگاه را به اکانت خود متصل کنید و همچنین فیلم‌ها را هم با کیفیت 4K تماشا کنید.

شناخت اکانت های مختلف نتفلیکس
شناخت اکانت های مختلف نتفلیکس

با خرید گیفت کارت نتفلیکس به چه امکاناتی دسترسی پیدا می‌کنیم

شما با استفاده از گیفت کارت نتفلیکس می‌توانید به اشتراک‌های ماهانه آن دسترسی پیدا کنید. گیفت کارت‌های برنامه نتفلیکس با اعتبارهای مختلفی ارائه می‌شوند از جمله پرطرفدارترین‌های آن‌ها می‌توان به گیفت کارت‌های 50 دلاری آن اشاره کرد.

استفاده از گیفت کارت نتفلیکس اگر هر فیلم جدیدی منتشر شود و شما اشتراک داشته باشید، می‌توانید به راحتی آن فیلم را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که این امکان برای تمام اشتراک‌های این برنامه وجود دارد و برای برخورداری از آن نباید حتما سرویس ویژه یا استاندارد داشته باشید.

چگونه باید اعتبار گیفت کارت را وارد حساب کاربری نتفلیکس کنیم

برای استفاده از گیفت کارت نتفلیکس ابتدا باید آن را از ما یا وب‌سایت‌های دیگر خریداری کنید. سپس نوبت به این می‌رسد که وارد اکانت نتفلیکس خود شوید. در نظر داشته باشید که نتفلیکس برای ایرانیان محدود است و باید با برنامه‌های عبور از محدودیت این کار را انجام داد.

گیفت کارت netflix
گیفت کارت netflix

در ادامه و برای استفاده از گیفت کارت نتفلیکس باید وارد بخش حساب کاربری خود شده و گزینه شارژ حساب از طریق گیفت کارت را انتخاب کنید. پس از این کار نوبت به این می‌رسد که کد گیفت کارت را در حساب کاربری خود وارد کنید. با این کار حساب شما شارژ می‌شود و می‌توانید هر سرویسی را که تمایل دارید، از نتفلیکس خریداری کنید.

به چه روشی می‌توان سرویس نتفلیکس را در ایران خریداری کرد

راحت‌ترین راه برای خرید اکانت برنامه نتفلیکس برای افراد خارجی این است که در این برنامه نوع اکانت مورد نظر را انتخاب کرده و سرویس را خریداری کنند. این در حالی است که در ایران نمی‌‌‌توان این کار را به صورت مستقیم انجام داد.

برای اکانت نتفلیکس گیفت کارت‌ها با اعتبارهای مختلفی وجود دارند که به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید با کمک آن سرویس این برنامه را به صورت کاملا قانونی خریداری کنید. البته که باید حواستان را جمع کنید که گیفت کارت شما اصلی و دارای اعتبار باشد؛ در غیر این صورت حساب کاربری شارژ نمی‌شود.

حداقل سرعت اینترنت مورد نیاز برای تماشای فیلم و سریال از نتفلیکس

برای تماشای فیلم از نتفلیکس باید سرعت اینترنت خود را هم در نظر بگیرید. اگر قصد تماشای نتفلیکس از طریق کامپیوتر یا لپ‌تاپ را داریدف حداقل سرعت اینترنت شما باید 1 مگابیت باشد. اما اگر قصد تماشا در تلویزیون را دارید، باید برای کیفیت‌های مختلف، سرعت اینترنت مختلفی را هم داشته باشید.

تماشای فیلم و سریال از نتفلیکس
تماشای فیلم و سریال از نتفلیکس

به عنوان مثال، برای مشاهده فیلم با کیفیت 480 حداقل سرعت اینترنت باید 2 مگابیت و برای کیفیت 720 و 1080 نیز باید حداقل سرعت اینترنت شما 4 مگابیت باشد. اگر هم قصد تماشای فیلم با کیفیت 4K را دارید، سرعت اینترنت شما باید در حدود 15-16 مگابیت باشد.

تماشای برترین فیلم‌ها و سریال‌ها با استفاده از گیفت کارت نتفلیکس

نتفلیکس را می‌توان یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش فیلم و سریال در دنیا دانست که به شما این امکان را می‌دهد تا برترین فیلم‌های جهان را با چند کلیک ساده مشاهده کنید. برای مشاهده فیلم و سریال با نتفلیکس باید اشتراک آن را خریداری کنید که این امکان برای ایرانیان با روش پرداخت ارزی بسیار دشوار است. به همین خاطر بهترین روش استفاده از گیفت کارت‌ها است. اگر هنوز هم در خرید آیتم های مربوط به سرویس های فیلم و سریال شک دارید توصیه می کنیم مقاله را مطالعه کنید.