شرکت سونی چند روز پیش اسامی تعدادی از بازی‌های فروشگاه پلی استیشن را که بیشترین آمار در دانلود و بازدید را داشته‌اند، منتشر کرد. در این لیست اسامی بسیاری از بازی‌های محبوب پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 به چشم می‌خورد. اما شاید برایتان جالب باشد که در صدر این اسامی چه بازی قرار گرفته است؟ بازی محبوب Resident Evil Village به عنوان پردانلودترین بازی در ماه می شناخته شده و در صدر این لیست قرار گرفته است. بازی ریترنال و FIFA 21 نیز به عنوان دومین بازی‌ به ترتیب در ایالت آمریکا و منطقه اروپا شناخته شده‌اند. سومین جایگاه این لیست را نیز بازی MLB The Show 21 از آن خود کرده است. بازی‌های Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، NBA 2K21 Next Generation، Subnautica: Below Zero، Mortal Kombat 11، It Takes Two، FIFA 21 و Hood: Outlaws & Legends نیز به ترتیب در جایگاه چهارم تا دهم این لیست قرار گرفته‌اند.

بازی‌های ذکر شده طبق آمار در ایالت متحده آمریکا برای کنسول پلی استیشن 5 ارائه شده بود. آماری که برای منطقه اروپا منتشر شد، با اندکی تفاوت در جایگاه بازی‌ها همراه بوده است. در این فهرست جایگاه بازی‌ها به ترتیب این چنین است:

  1. Resident Evil Village
  2. FIFA 21
  3.  Returnal
  4.  Subnautica: Below Zero
  5.  It Takes Two
  6.  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
  7.  Hood: Outlaws & Legends
  8.  Assassin’s Creed Valhalla
  9.  Call of Duty: Black Ops Cold War
  10.  NBA 2K21  Next Generation

برای کنسول پلی استیشن 4 نیز یک لیست از بهترین بازی‌ها ارائه شده که مورد اول آن به بازی Rust Console Edition اختصاص پیدا کرده است. این بازی از بازی‌های پرطرفدار در سبک ترس و بقا بوده و برای کنسول‌های پی‌سی، ایکس باکس و پلی استیشن 4 در دسترس می‌باشد. بازی‌ Resident Evil 8 هم دومین بازی محبوب و پربازدید پلتفرم PS4 معرفی شده است. رزیدنت اویل 8 نیز به عنوان هشتمین سری از مجموعه رزیدنت توسط استودیوی کپکام منتشر شده است. اگر از دنبال کنندگان بازی‌های رایگان یا همان Free to Play هستید، خوب است بدانید بازی Call Of Duty: Warzone به عنوان بهترین بازی رایگان در میان کاربران شناخته شده است.