سالهاست که صنعت بازی توانسته به جایگاهی در بازار سرگرمی ها برسد که کمتر کسی، حتی در خوشبینانه ترین حالت این تصور را داشت. استفاده از ترکیبی نوین برای سرگرم کردن تمام نسلها، زنده ماندن و زنده کردن تخیلات برای انسانها و ساختن دنیاهایی که در تصور کمتر کسی می گنجد. این ها گوشه های ریز و با معانی عمیق هستند که هر شخصی را به فعالیت در حوزه بازی و حواشی آن ترقیب می‌کند.

در نهایت سایت آی گیم با هدف ارائه خدمات در حوزه بازی و در سال 98 به همت دوستان فعال و خوش ذوق در گروه پرواز راه اندازی شد.

گام هایی برای بزرگ شدن igame

در واقع igame در گام نخست، زمینه را برای خرید آنلاین بازی‌ها از فروشگاه‌های معتبر جهانی برای کاربران ایرانی فراهم کرد. کاهش ارزش ریال و کاهش میل و رقبت گیمر های ایرانی به خرید باز ها با هزینه های گزاف، ما را بر این داشت تا در زمینه های دیگری که می تواند به جامعه گیمرهای ایران کمک کند برویم. در کنار این موضوع توان ماندن و تلاش برای کسب سود و ماندن در بازار گیم نیز وجود داشت.

مسلما یکی از راه های خرید هر گیمر یا هر ایرانی در دوران تحریم، استفاده از گیفت کارت‌های بین المللی است. هر چند این راهکار نیز با دردسر و هزینه های زیادی برای کاربان ایرانی همراه است. اما آی گیم و تیم فعال در آن هر لحظه به دنبال راهکارهایی برای کاهش این هزینه ها و افزایش توان سرویس دهی به کاربران ایرانی بوده و هست. پس در گام دوم سراغ ارائه خدمات در حوزه گیفت کارت رفتیم و البته در حوزه بازی نیز همچنان ارائه خدمت می کردیم.

در گام سوم و با توجه به شناخت نیازهای جامعه هدف و گیمرهای عزیز ایرانی، وارد دنیای خرید درون بازی شدیم. پیشرفت در دنیای بازی، همه گیر شدن موبایل و گسترش تعداد و کیفیت باز های روی موبایل، راهکار های کسب درآمد برای شرکت های بازی سازی را تغییر داد. دیگر شرکت های سازنده یا توزیع کننده بازی، هزینه ای را بابت خرید بازی دریافت نمی کنند.

آنها بازی را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهند. اما استفاده از امکانات، شرکت در رویداد ها و کسب مقام و جایگاه های برتر را منوط به خرید درون بازی می‌کنند.این شیوه نوین درآمد زایی در ایران با نام خرید درون برنامه شناخته می شود. igame نیز در کنار بازی و گیفت کارت، وارد عرصه خرید درون برنامه شد و توانسته تا کنون رضایت مشتریان خود را از همه نظر جلب کند.

در گامهای نو ظهور بعدی به سراغ ارائه خدمات در حوزه اکانت پرمیوم سرویهای خارجی رفته ایم. امیدواریم با شناخت هر چه بیشتر جامعه هدف و نیازهای آنها بتوانیم روز به روز بیشتر در کنار شما دوستان باشیم.

اهداف آی گیم

همیشه و در هر کاری، کسب سود یکی از مهمترین اهداف آن کار به شمار می‌رود. شاید سخن از مهم نبودن این سود برای ما حرف گزافه ای باشد، اما ما این سود را برای گسترش دامنه و عمق خدمت رسانی به مشتریان خود به کار خواهیم بست. هدف غایی آی گیم، بودن در کنار جامععه گیمر های ایرانیست.

ما می خواهیم با کمک این جامعه و تسهیل بازی کردن، به همه این واقعیت را اثبات کنیم که غوطه ور شدن در دنیای خیالی بازی ها بر خلاف تصور بخش از جامعه، نه تنها بد نیست که میتواند با فرهنگ سازی صحیح به تعالی جامعه نیز کمک کند.

چرا آی گیم را موفق می‌دانیم؟

کوچک بودن تیم آی گیم در ابتدا و در ارتباط بودن تک تک اعضا با مشتریان، توانسته ما را با نیازهای واقعی جامعه مشتریان مان آشنا کند. همین امر باعث شده است که روز به روز و با توان بیشتر گامهایی موثر تر برای رفع نواقص خود و تسهیل گری برای مخاطبان خود برداریم. در این راه سختی های زیادی را دیده ایم. اما هر گاه که با خستگی مواجه شده ایم با مرور اهداف خود بر این سختیها فائق آمده ایم.

درخواست آی گیم از مخاطبان

ما نیز مانند هر مجموعه تازه کار دیگر، حتما و حتما نواقص و مواردی را داریم که نه تنها باعث نارضایتی شما می شود که سدی محکم برای رسیدن ما به اهدافمان خواهد شد. به همین دلیل از شما تمنا داریم که نظرات و انتقادات خود را بدون هیچ کم و کاستی با ما در میان بگذارید و مطمئن باشید که مشتاقانه این موارد را بررسی خواهیم کرد. و البته امیدواریم که ایجاد تعامل سازنده بین ما و شما بتواند برگ های دفتر آی گیم را زرین و به یاد ماندنی کند.