کنسول نینتندو یا نینتندو سوئیچ به عنوان یکی از قدیمی‌ترین کنسول های بازی جایگاه مهمی را در بین کنسولهای بازی دارد. هر چند حضور و استفاده از این کنسول در ایران نسبت به دیگر کنسولها کمتر است، اما کسانی که با این کنسول دست به بازی شده اند تایید میکنند که در حد کیفیت و لیاقت این کنسول به آن پرداخته نشده است. اگر شما هم نینتدو سوئیچ دارید یا قصد هدیه دادن به گیمر نینتندو را دارید می توانید با خرید بازی نینتندو یا گیفت کارت نینتندو، هدیه به یاد ماندنی را به دوستتان بدهید. در این مطلب در در 3 گام ساده نحوه فعال سازی بازی خریداری شده روی نینتندو را توضیح خواهیم داد.

1- از منوی اصلی کنسول خود وارد Nintendo eShop شوید.

2- گزینه ی “Enter Code” را انتخاب کنید.

3- کد دیجیتال بازی (سی دی کی) خود را وارد کنید. CD Key بازی را می توانید از فروشگاه های معتبر فروش بازی اورجینال تهیه کنید.

اگر شما مخاطبان عزیز مایل هستید اطلاعات بیشتری در خصوص پلتفرم های بازی داشته باشید به مقاله” بررسی تخصصی برترین پلتفرم‌ های بازی” مراجعه کنید.امیدوارم این مطلب کوتاه و ساده بتواند رضایت گیمرهای نینتندو را جلب کرده باشد. توصیه همیشگی ما به تمام خریداران کالاها به صورت آنلاین، خرید از فروشگاه های معتبر است. ما در فروشگاه آنلاین آی گیم همواره در پی ارائه خدمات با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان هستیم.