Destiny 2: Beyond Light
بازی دستینی 2 : بیاند لایت یک شوتر اول شخص است که در 10 نوامبر به طور رسمی منتشر می‌شود.

تاریخ انتشار بازی‌ محبوب و سرگرم کننده Destiny 2: Beyond Light به دلیل گسترش ویروس کرونا تاخیر خورد. ژانر این بازی اکشن و حالت دوربین بازی اول شخص است و فقط در حالت چند نفره می‌توان در آن بازی کرد، به همین منظور، هنگام بازی کردن همیشه باید از اتصال اینترنت مطمئن شویم.

رییس انجمن شرکت بانجی، David “Deej” Dague اظهار داشته است که: دی ال سی Beyond Light به عنوان اولین فصل از یک سه گانه دیگر از بازی Destiny 2 می‌باشد و آغازگر یک عصر جدید در این بازی است. او همچنین افزود که این بازی یک داستان جذاب و درگیر کننده و قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را دربر دارد. در ادامه او گفت که هدف اصلی ما این است که همیشه یک بازی جذاب و سرگرم کننده برای مخاطبان به ارمغان بیاوریم، در نتیجه به همین دلیل تاریخ انتشار بازی را کمی عقب انداخته‌ایم.

به خاطر درگیری‌های که در چندماه گذشته به دلیل ویروس کرونا و موارد دیگر در کشورهای بزرگی همانند آمریکا و … ایجاد شد، بازی‌سازان و کمپانی‌های بازی‌سازی تحت تاثیر این شرایط قرار گرفته‌اند، اما حالا با به کار گیری روش‌های مختلف به فعالیتشان ادامه می‌دهند تا در نهایت یک بازی جذاب و سرگرم کننده را برای مخاطبان بسازند و آن را منتشر کنند.

طبق اخبار منتشر شده، بسته الحاقی Destiny 2: Beyond Light در تاریخ 20 آبان 1399 برای کنسول‌های نسل نهم، PS4 ،Xbox One و کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود. همچنین بانجی اعلام کرد که در هفته‌های جاری اخبار بیشتری در مورد این بازی منتشر می‌شود.