توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
راهنمای خرید

چگونه می توانم یک بازی یا گیفت کارت را فعال کنم؟

فرآیند فعال‌سازی هر محصول بسته به نوع کد فعال‌سازی (کد سی‌دی کی یا گیفت کارت) و پلتفرم خریداری شده متفاوت است.  در سایت آی گیم قادر هستید برای یادگیری چگونگی فعال سازی یک پلتفرم  با استفاده از نشانگر موس بر روی آیکون پلتفرم مورد نظر بایستید، یک تولیپ حاوی لینک آموزشی جهت نحوه فعال سازی محصول مورد نظر شما را به صفحه آموزش‌ها  هدایت می‌کند .

چگونه می توانم یک بازی یا گیفت کارت را فعال کنم؟

هر پلتفرم روش فعال‌سازی مختص به خود را دارد. برای برخی، شما نیاز به دانلود یک برنامه مکمل (مانند پلتفرم  Steam) در رایانه شخصی خود دارید، و در برخی دیگر ، می‌توانید بازی را مستقیماً درون وب سایت مربوطه (مانند مایکروسافت) فعال کنید. برای اینکه توضیحات جامعی در خصوص تمام پلتفرم ها داشته باشید، در اینجا لیستی از رایج ترین آن‌ها آورده شده است، که با کلیک بر روی هرکدام به اطلاعات جامعی دست می‌یابید:

 

همانطور که می‌بینید، بسیاری از پلتفرم‌ها همراه با توضیحات فعال‌سازی در لیست بالا وجود دارند. این مقاله مفید را بررسی کنید تا نحوه فعال‌سازی هر محصول را متوجه شوید. همچنین به خاطر داشته باشید، که پیش از خرید یک محصول و فعال‌سازی آن، حتماً باید پلتفرم متناسب با بازی را تهیه کنید. شما می‌توانید در مقاله پیش‌رو اطلاعات مفیدی در خصوص پلتفرم‌های مناسب با هر بازی بیاموزید.

؟

جواب سوال خود را نیافتید؟ از ما بپرسید...

ثبت سوال