به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
آیتم درون بازی

آیتم درون بازی

آیتم درون بازی؛ عاملی اساسی برای پیروزی در بازی

منظور از آیتم درون بازی معمولا یکی از اقلام، شخصیت‌ها یا برخی پیشنهادات مانند استارترپک است، البته در حالتی که همراه با آیتم درون بازی باشند. همچنین این اصطلاح در مورد شخصیت‌های قابل دریافت و خریداری در بازی‌های اکشن، ورزشی، جنگی و بتل رویال، بیشتر کاربرد دارد. خرید آیتم‌های درون بازی‌ها یکی از انواع روش‌های خرید درون بازی است که به‌دلیل وجود تحریم‌ها علیه ایران؛ می‌توان آن‌ها را از سایت‌های واسطه نیز خریداری کرد. برای آشنایی با چند آیتم معروف درون بازی‌ها و نحوه خرید آن‌ها از آی گیم با ما همراه باشید.

استارترپک فری فایر

فری‌فایر یک بازی محبوب با سبک بتل رویال است که روزانه بیش از پنجاه میلیون کاربر آنلاین در سراسر دنیا دارد. این بازی را می‌توان به‌صورت گروهی یا به‌تنهایی تجربه کرد و از نبردهای بی‌نظیر آن لذت برد. استارترپک فری فایر یکی از آیتم‌ها و پیشنهادات درون این بازی است. استارترپک فری فایر بسته‌ای است که با خرید و راه‌اندازی آن، یک شخصیت با قابلیت‌های بالا، جم و سلاح‌های پیشرفته را دریافت می‌کنید.

پادشاه قهرمان کلش آف کلنز

کلش آف کلنز را همه گیمرهای موبایل می‌شناسند. این بازی با گیم پلی جذاب و اعتیاد آور خود موفق به جذب صدها میلیون گیمر شده است. کلش آف کلنز، شخصیت‌های بسیاری دارد که برخی از آن‌ها دارای قابلیت‌های بیشتری از دیگر شخصیت‌ها هستند. یکی از آن‌ها پادشاه قهرمان است.
پادشاه قهرمان در کلش آف کلنز باعث سرعت بخشیدن به افزایش تعداد سربازان، آموزش آن‌ها و یاری به آن‌ها در نبردها می‌شود. این شخصیت همچنین می‌تواند سطح تالار شهر شما را ارتقا دهد تا بتوانید اکسیرها و جم‌های بیشتری به‌دست آورید.

کارگر کلش آف کلنز

بیلدرها یا کارگران (Builders) در بازی کلش آف کلنز کاربرد زیادی دارند و با کمک‌های خود می‌توانند عاملی برای موفقیت و پیشرفت شما در این بازی شوند. با نخستین ورود شما به بازی، یک کارگر در اختیار شما قرار می‌گیرد که رایگان است. کارگران بعدی از طریق جم‌ها به‌ترتیب به قیمت‌های 250 جم، 500 جم، 1000 جم و 2000 جم به شما فروخته می‌شوند. این کارگران را از طریق خرید درون بازی و خرید از سایت نیز می‌توان خریداری کرد.

باندل جوکر فورتنایت Last Laugh

در یک رویداد کراس اوور در بازی محبوب فورتنایت، یک شخصیت محبوب به این بازی استفاده شد که البته از طریق خرید درون بازی می‌توانید به آن دست پیدا کنید. این شخصیت، باندل جوکر (The Last Laugh) فورتنایت است. این باندل که امکان خریداری آن از آی گیم وجود دارد دارای آیتم‌های بسیاری است که برخی از آن‌ها عبارتند از:
• اسکین جوکر (The Joker)
• اکسین پویزن آیوی (Poison Ivy)
• بک بلینگ جوکر (The Laugh Riot)
• پیک اکس جوکر (The Joker Picaxe)

پک Corrupted Legends فورتنایت

فورتنایت همچنان یکی از برترین بازی‌های بتل رویال است و یکی از محبوب‌ترین پک‌های این بازی، پک Corrupted Legends می‌باشد. این پک در حقیقت یک باندل با چندین آیتم است. مهم‌ترین این آیتم‌ها را با هم مرور می‌کنیم:
• Corrupted Arachne Outfit
• Corrupted Long Legs Back Bling
• Corrupted Insight Outfit
• Corrupted Sight Sling Back Bling
• Corrupted Shogun Outfit
• Corrupted Bladed Wings Back Bling

خرید برترین آیتم های درون بازی از آی گیم

آیتم‌های درون بازی عموما شخصیت‌هایی با قابلیت‌های بسیار به‌همراه سلاح‌ها یا آیتم‌های دیگری هستند که سرعت پیشرفت شما را در بازی‌ها افزایش می‌دهند. ما در فروشگاه آی گیم آیتم‌های گوناگونی از بازی‌های مختلف را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید از بین آن‌ها بهترین آیتم درون بازی را انتخاب کنید و با روش پرداخت ریالی از طریق درگاه‌های ایمن پرداخت، آن‌ها را خریداری کنید.