خرید گیفت کارت Rixty
خرید گیفت کارت Rixty

گیفت کارت Rixty به شما امکان پرداخت آنلاین در انواع نرم‌افزارها و سایت‌های خارجی را می‌دهد. با استفاده از این گیفت کارت نیازی به داشتن حساب‌ها یا کارت‌های پرداخت بین‌المللی نداشته و می‌توانید با روشی ایمن پرداخت‌های خود را انجام دهید.

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

گیفت کارت Rixty

گیفت کارت Rixty به شما امکان پرداخت آنلاین در انواع نرم‌افزارها و سایت‌های خارجی را می‌دهد. با استفاده از این گیفت کارت نیازی به داشتن حساب‌ها یا کارت‌های پرداخت بین‌المللی نداشته و می‌توانید با روشی ایمن پرداخت‌های خود را انجام دهید. با خرید گیفت کارت ریکستی می‌توانید بدون نیاز به ثبت اطلاعات شخصی نرم‌افزار، موسیقی، ابزارهای دیجیتال و از همه مهم‌تر بازی‌ها و امکانات درونی آن‌ها را نیز خریداری کنید.

گیفت کارت Rixty
گیفت کارت Rixty

گیفت کارت ریکستی چیست؟

مثل دیگر گیفت کارت‌های پرداخت آنلاین نظیر گیفت کارت open Bucks می‌توانید از این کارت میز برای پرداخت آنلاین در فروشگاه‌های دیگر کشورها به‌خصوص آمریکا و برزیل استفاده کنید. با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید به بیش از 500 هزار فروشگاه بین‌المللی متصل شده و انواع فایل‌های دیجیتالی و فیزیکی را کاملا ایمن و با سرعت بالا خریداری کنید.

درگاه پرداخت ریکستی یک درگاه کاملا مطمئن است که در اکثر کشورهای جهان اعتبار داشته و قابل‌استفاده است. علاوه بر آن فروشندگان بازی‌های آنلاین و نرم‌افزارها از این درگاه برای راحتی کاربران خود استفاده می‌کنند. چرا که بدون نیاز به پول نقد یا ارتباط با حساب‌های بین‌المللی تنها با استفاده از گیفت کارت Rixty می‌توانید پرداخت خود را انجام دهید. سهولت استفاده از این گیفت کارت باعث استقبال خریداران در سراسر جهان شده و فروش محصولات دیجیتال به‌خصوص بازی‌های آنلاین را چند برابر کرده است.

چرا خرید گیفت کارت Rixty مفید است؟

با خرید این گیفت کارت می‌توانید به دنیایی از بازی‌های آنلاین دسترسی پیدا کرده و معروف‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های آنلاین را خریداری کنید. بازی‌های نظیر world of tank، Arche age و Robiox از این دست بازی‌ها هستند. به‌علاوه چندی پیش سهام شرکت ریکستی توسط شرکت ریزر گلد خریداری شده و اکنون دسترسی به همه بازی‌های این شرکت از طریق گیفت کارت Rixty امکان‌پذیر شده است. البته شما می‌توانید با استفاده از گیفت کارت Razer Gold نیز می‌توانید به بازی‌های آنلاین این شرکت دسترسی پیدا کنید.

پرداخت با این گیفت کارت بسیار آسان بوده و نیازی به ثبت اطلاعات شخصی یا افتتاح حساب‌های بین‌المللی ندارد. به همین دلیل امنیت استفاده از آن بسیار بالا است و نگرانی‌های اعمال تحریم‌ها در خریدهای آنلاین وجود ندارد. اگر خرید خود را با گیفت کارت ریکستی انجام دهید، نیازی به پرداخت کارمزد نخواهید داشت. بنابراین می‌توانید معادل کل اعتبار گیفت کارت را خرید کنید.

چرا خرید گیفت کارت Rixty مفید است؟
چرا خرید گیفت کارت Rixty مفید است؟

گیفت کارت ریکستی را از کجا بخریم؟

برای خرید این گیفت کارت و ده‌ها گیفت کارت دیگر به سایت آی گیم مراجعه کنید. این گیفت کارت در انواع 5 تا 100 دلاری وجود داشته و قابل‌استفاده است. قیمت این گیفت کارت‌ها بر اساس قیمت روز دلار تعیین‌شده و متغیر است. برای اطلاع از قیمت‌های روز این گیفت کارت می‌توانید به سایت آی گیم مراجعه کنید. پس از خرید این گیفت کارت یک کد 16 رقمی به ایمیل شما ارسال می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید پرداخت‌های خود را انجام دهید.

خرید گیفت کارت ریکستی
خرید گیفت کارت ریکستی

چطور می‌توان از گیفت کارت ریکستی استفاده کرد؟

برای استفاده از گیفت کارت Rixty دو روش پیش روی شما است. در روش اول می‌توانید از ریکستی صرفا برای پرداخت استفاده کنید. در این روش مثل دیگر درگاه‌های بانکی ریکستی نیز به عنوان یک درگاه پرداخت قابل انتخاب است.

در روش دوم می‌توانید گیفت کارت ریکستی را به عنوان یک کارت بانکی به کار بگیرید. در این روش با توجه به اینکه کدام‌یک از کارت‌های 5 تا 100 دلاری را خریداری کرده باشید، می‌توانید از اعتبار کارت برای پرداخت استفاده کنید. برای این کار لازم است ابتدا در سایت rixty.com یک اکانت بسازید. توجه کنید که برای ورود با سایت ریکستی باید از فیلترشکن استفاده کنید.

پس از ساخت اکانت، وارد شده و مثل دیگر گیفت کارت‌ها آن را redeem کنید. منظور از redeem کردن افزودن اعتبار کارت به حساب شما است. اینجاست که کد 16 رقمی ارسال شده به ایمیل شما به کار می‌آید. با استفاده از این کد اعتبار حساب خود را افزایش داده و خرید را انجام دهید. در بخش تنظیمات حساب می‌توانید تراکنش‌های خود را پیگیری کرده و از موفقیت یا عدم موفقیت آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

مزیت‌های استفاده از گیفت کارت Rixty چیست؟

با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید همه بازی‌های آنلاین و غیر آنلاین را خریداری کرده و پرداخت‌های درون برنامه‌ای را انجام دهید. همچنین می‌توانید شخصیت‌ها و سلاح‌های محبوب خود را خریداری کنید. خرید با این کارت کاملا ایمن بوده و نیازی به افتتاح حساب‌های بین‌المللی ندارد.

قیمت گیفت کارت چقدر است؟

شما می‌توانید گیفت کارت ریکستی را در انواع 5، 10، 20، 25، 50، 75 و 100 دلاری تهیه کنید. قیمت آن‌ها بر اساس قیمت روز ارز محاسبه‌شده و متغیر است. توجه کنید که سایت آی گیم برای خرید این گیفت کارت‌ها کارمزدی از شما کسر نمی‌کند.

آیا خرید با ریکستی مثل خرید از درگاه‌های بانکی معمولی است؟

اگر از طریق یک درگاه بانکی اقدام به خرید کنید، نیاز به احراز هویت وجود داشته و باید به‌طور کامل اطلاعات کارت خود را وارد کنید. اما برای خرید با این گیفت کارت نیازی به تعیین اطلاعات هویتی یا شماره‌حساب خود نخواهید داشت. بنابراین خرید با آن بسیار راحت‌تر از کارت‌های بانکی است.

آیا این گیفت کارت جایگزین پول نقد است؟

بله، ازآنجایی‌که در کشور ما امکان اتصال به حساب‌های بین‌المللی و پرداخت از طریق آن‌ها وجود ندرد، با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید به‌جای پرداخت پول نقد از اعتبار کارت استفاده کنید.

برای استفاده از اعتبار خریداری شده چه باید کرد؟

قبل از هر چیز نیاز به یک اکانت دارید که ساخت آن کار مشکلی نیست. پس‌ازآن می‌توانید در بخش redeem کد دریافتی را وارد کرده و اعتبار کارت را به حساب خود بیفزایید. پس‌ازآن می‌توانید از 500 هزار فروشگاه متصل به ریکستی ابزارهای دیجیتال مورد نیاز خود را خریداری کنید.

چگونه می‌توان از اعتبار باقیمانده کارت مطلع شد؟

برای اطلاع از باقیمانده حساب وارد حساب کاربری شده و روی گزینه account setting کلیک کنید. در این بخش می‌توانید تاریخچه کلیه خریدها و اعتبارهای افزوده‌شده و را مشاهده کنید. در بخش کناری صفحه نیز اعتبار فعلی شما نوشته‌شده است. در صورت نیاز می‌توانید گیفت کارت جدید خریداری کرده و حساب خود را شارژ کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه