توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول the walking zombie 2
خرید پول the walking zombie 2
5.00 /5

زندگی در میان مردگان تصور کنید در دنیایی متولد شده‌اید که مملو از زامبی است و بقا تنها راه زندگی کردن در آن است. این تصویر همان چیزی است که با نصب و بازی کردن The Walking Zombie 2 در انتظار شما خواهد بود. در این بازی باید ویرانه‌های تمدن بشری را از انبوهی از

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

زندگی در میان مردگان

تصور کنید در دنیایی متولد شده‌اید که مملو از زامبی است و بقا تنها راه زندگی کردن در آن است. این تصویر همان چیزی است که با نصب و بازی کردن The Walking Zombie 2 در انتظار شما خواهد بود. در این بازی باید ویرانه‌های تمدن بشری را از انبوهی از زامبی‌های ترسناک پس بگیرید. برای انجام ماموریت‌ها بهتر است خود را تا دندان مسلح کنید و راهی ندارید به جز خرید پول the walking zombie 2. با خرید انواع بسته‌های درون بازی می‌توانید ویژگی‌های مختلفی را به کاراکتر خود اضافه کنید که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

خرید پول the walking zombie 2 و استفاده از ابزارهای جنگی قوی

شما حتما باید با سلاح‌ها و ابزارهای مختلف جنگی به ماموریت‌های چالش‌برانگیز و حماسی بروید تا بتوانید سیاره زمین را از شر زامبی‌ها و موجودات خطرناک و شرور نجات دهید. کاراکتر شما در ابتدای بازی یک کوله‌پشتی دارد که حاوی سلاح‌های ابتدایی است و کشتن هر زامبی امتیازی به شما داده می‌شود. با جمع‌آوری امتیازات می‌توانید برای خود مهمات، آپدیت‌ها و هر آنچه که دوست دارید بخرید.

توجه داشته باشید که جمع‌آوری امتیازات کار بسیار طاقت‌فرسایی است و چندین روز حتی ماه زمان نیاز دارد. با خرید پول the walking zombie 2 خیلی راحت‌تر می‌توانید ماموریت‌ها را پشت سر بگذارید. با خرید پول the walking zombie 2 به راحتی می‌توانید کاراکتر خود در بازی را تا دندان مسلح کنید، از زره‌های ضدنیروهای اهریمنی استفاده کنید و از همه مهم‌تر از شر تبلیغات گوگل هم خلاص شوید.

دسترسی به زرادخانه عظیم با خرید پول the walking zombie 2

اگر فکر می‌کنید بازی زندگی در میان زامبی‌های 2 تقلیدی تکراری از سری بازی‌های ترسناک آخرالزمانی است باید بگوییم که سخت در اشتباهید. The walking zombie 2 با ماموریت‌های چالش‌انگیز، شخصیت‌های متنوع و تا حدی واقع‌گرایانه و همچنین توپخانه‌ای مجهز به صدها سلاح مختلف، گزینه مناسبی برای گیمرها است که قصد دارند اثری متنوع‌تری را در این ژانر تجربه کنند.

استفاده کامل از سیستم کارما، مینی‌بازی‌های سرگرم‌کننده و وسایل نقلیه داخل نقشه بازی تنها با خرید پول the walking zombie 2 امکان‌پذیر است که در پکیج‌های مختلف به فروش می‌رسند.

امکانات ویژه بازی با خرید پول the walking zombie 2

همانطور که گفتیم، کاراکتر شما وظیفه بزرگی بر دوش دارد؛ نابودسازی موجودات خونخوار و دشمنان اهریمنی تنها با یک کوله‌پشتی! پس هرچه سریع‌تر باید سلاح خودتان را بردارید و به نقاط مختلف نقشه بازی سفر کنید و زامبی‌ها را یکی پس از دیگری بکشید. در این بازی شما یک ماموریت والاتری هم دارید؛ کشف و درمان بیماری که افراد معمولی را به زامبی تبدیل کرده است.

برای سفر به نقاط مختلف نقشه باید از وسایل نقلیه استفاده کنید که در ابتدا فاقد هرگونه سلاح هستند. با خرید پول the walking zombie 2 و گسترش دادن توپخانه خود می‌توانید نارنجک‌انداز و خمپاره‌زن هم به ماشین خود اضافه کنید و در حین سفر به کشتن زامبی‌ها بپردازید.

با خرید پول the walking zombie 2 حتی می‌توانید برای چند روز تا چند هفته بدون نیاز به پرداخت بنزین با ماشین خود سفر کنید. همچنین با خرید پکیج ویژه کوله‌پشتی می‌توانید آیتم‌های بیشتری را در کیف خود بگذارید؛ از اسپل‌ (اسکیل‌) گرفته تا حمل چندین اسلحه به طور همزمان.

تجربه ناب کشتن زامبی‌ها فقط در Walking Zombie 2

اگر از طرفداران بازی‌های ترسناک و هیجان‌انگیز هستید بدون شک زندگی در میان زامبی‌های 2 می‌تواند تجربه بسیار خوبی را برای شما رقم بزند. در حال حاضر خرید پول the walking zombie 2 و انواع پکیج‌های این بازی امکان‌پذیر هستند.