توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول 8ball pool
خرید پول 8ball pool

با خرید پول ball pool 8، به آیتم‌های بازی دسترسی داشته باشید یکی از دغدغه‌های مهم پلیرهای بازی ball pool 8، نداشتن سکه برای بازی کردن و دریافت آیتم‌های حرفه‌ای این بازی است. به کمک خرید پول ball pool8 که در قالب سکه در بازی عرضه می‌شود، می‌توانید در مسابقات سطوح بالاتر ایت بال، آیتم‌ها

خرید پول 8ball pool

1 میلیارد سکه ایت بال پول
500 میلیون سکه ایت بال پول
350 میلیون سکه ایت بال پول
100 میلیون سکه ایت بال پول
50 میلیون سکه ایت بال پول
20 میلیون سکه ایت بال پول
10 میلیون سکه ایت بال پول

با خرید پول ball pool 8، به آیتم‌های بازی دسترسی داشته باشید

یکی از دغدغه‌های مهم پلیرهای بازی ball pool 8، نداشتن سکه برای بازی کردن و دریافت آیتم‌های حرفه‌ای این بازی است. به کمک خرید پول ball pool8 که در قالب سکه در بازی عرضه می‌شود، می‌توانید در مسابقات سطوح بالاتر ایت بال، آیتم‌ها و تجهیزات ارزشمندی را برای خود خریداری کنید. همچنین استفاده از سکه ایت بال این امکان را به شما می‌دهد تا با سرعت بیشتری لول آپ داشته باشید.

با سکه ball pool8 به چه امکاناتی دسترسی خواهید داشت؟

در بازی ایت بال پول، شما برای اینکه بتوانید در مسابقات شرکت کنید، باید ورودی اولیه خود را واریز نمایید که این هزینه به کمک سکه‌های داخل بازی پرداخت می‌شود. زمانی هم که بازی را برنده می‌شوید، می‌توانید دو یا سه برابر مبلغ خود را برنده شوید.

با خرید پول ایت بال می‌توانید به صورت هفتگی از تجهیزات جدیدی که به بازی اضافه می‌شوند، استفاده کنید. خریدهای درون‌برنامه‌ای به صورت کلی باعث می‌شوند تا بازی ایت بال از حالت اولیه خود خارج شود. از سوی دیگر، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های پلیرهای این بازی نداشتن یک آواتار بازی مناسب است. کاربران با استفاده از خرید سکه‌های بازی ایت بال می‌توانند یک آواتار با کیفیت در اکانت بازی خود داشته باشند.

مزایای خرید پول بازی ball pool8 برای گیمرها

با خرید پول بازی ball pool8 می‌توانید از میزهای جذاب و هیجان‌انگیزی مانند برلین و ونیز که باعث پیشرفت شما در این گیم می‌شوند استفاده کنید. سکه بازی ball pool8 باعث افزایش درصد برد شما، total wining و همچنین لول آپ شما در بازی می‌شود. سکه ball pool8 این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا برای مسابقات قهرمانی خود را آماده کنید و در لیگ‌هایی که به صورت کشوری برگزاری می‌شوند بدرخشید. خرید پول بازی ball pool8 این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند باکس‌های ویکتوری برلین را باز کنند و به سراغ میزهای بروند که چوب‌های حرفه‌ای‌تری دارند.

از مزایای پول بازی ایت بال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجربه بازی‌های آنلاین دونفره با دوستان و شرکت در تورنمنت‌هایی با جوایز ویژه
 • قابلیت انتخاب و سفارشی‌سازی چوب و میز بیلیارد
 • امکان اتصال به جیمیل، فیسبوک و یا اکانت مینی کلیپ به دلخواه خود
 • باز کردن آیتم‌های بخش تمرینی بازی
 • امکان انجام چالش‌های مختلف فردی درون بازی
 • اضافه شدن وی آی پی پوینت به حساب کاربری شما
 • چندین برابر شدن زیبایی پروفایل

در بازی ایت بال پول، چگونه می‌توانیم سکه بگیریم

در بازی ایت بال پول، به منظور شرکت در هر مسابقه‌ای نیاز به سکه ایت بال پول دارید. برای به دست آوردن سکه این بازی کاربران چند راه را پیش روی خود دارند. در ابتدای شروع بازی، مقدار کمی سکه در اختیار شما قرار می‌گیرد که با بازی کردن با سکه‌ها و کسب پیروزی در مسابقه می‌توانید تعداد آن‌ها را افزایش دهید. سپس با استفاده از سکه‌های بیشتر در مسابقات سطح بالاتر شرکت کنید. چنین روشی کاملا رایگان است اما نیازمند زمان زیادی برای جمع‌آوری سکه‌ها می‌باشد.

روش دومی که می‌توان با آن سکه به دست آورد خرید پول ball pool8 است. با توجه به موضوع تحریم‌ها و عدم امکان خرید مستقیم سکه بازی و سایر آیتم‌های آن مانند دلار، بوک، چوب و یا مربی، می‌توان به سایت‌هایی مراجعه کرد که به کاربران خدمات خرید درون‌برنامه‌ای را ارائه می‌دهند.

ماموریت‌های بازی ایت بال نیز از دیگر روش‌های برای به دست آوردن سکه این بازی هستند. نگاهی به برگه ماموریت‌ها خود بیندازید تا ببینید بازی چه ماموریتی برای شما در نظر گرفته است. به عنوان مثال می‌توانید با انجام ماموریت‌های Play against a friend  سکه دریافت کنید.

از دیگر روش‌های دسترسی به سکه بازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • باز کردن جعبه‌ها
 • لاکی شات
 • پول پس
 • جوایز VIP

خرید پول ball pool8؛ بهترین گزینه برای طرفداران بازی‌های بیلیارد

بازی ایت بال یکی دیگر از دستاوردهای پرطرفدار کمپانی بزرگ مینی کلیپ است. این بازی نیز درست مانند Soccer Stars توانست غوغایی بزرگ در دنیای بازی‌های آنلاین به پا کند. برای پیشروی در این بازی و رسیدن به مراحل بالاتر همانند سایر بازی‌های آنلاین، گزینه خریدهای درون‌برنامه‌ای مانند سکه وجود دارند که کاربران می‌توانند با استفاده از آن‌، آیتم‌هایی مناسب برای دنیای ایت بال پول خریداری کنند.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه