توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید جم بازی Creative Destruction
خرید جم بازی Creative Destruction
3.00 /5

قهرمانی در نبردها با خرید جم بازی Creative Destruction برای جنگ و نبرد و برتری نسبت به دیگر گیمرها آمادگی لازم را دارید؟ بازی Creative Destruction یک بازی با شباهت‌های بسیار به دنیای فورتنایت است که می‌تواند تا هفته‌ها شما را درگیر خود کند. در این بازی ارزهای رایجی به نام جم وجود دارند که

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

قهرمانی در نبردها با خرید جم بازی Creative Destruction

برای جنگ و نبرد و برتری نسبت به دیگر گیمرها آمادگی لازم را دارید؟ بازی Creative Destruction یک بازی با شباهت‌های بسیار به دنیای فورتنایت است که می‌تواند تا هفته‌ها شما را درگیر خود کند. در این بازی ارزهای رایجی به نام جم وجود دارند که با خرید آن‌ها می‌توانید مسیر پیشرفت خود را در بازی هموار کنید. با مزایا و روش خرید جم در بازی Creative Destruction از فروشگاه اینترنتی آی گیم آشنا شوید.

نگاهی مختصر به بازی کریتیو دیستراکشن

زمانی که بازی فورتنایت برای پلفترم‌های مختلف منتشر شد، انتقادهای بسیاری پیدا کرد. در ادامه بازی Creative Destruction برای موبایل‌ها و کامپیوترها منتشر شد که توانست با برخورداری از تمام امکانات خاص فورتاینت مانند ساخت سازه‌ها و جنگ با بازیکنان دیگر، اشتباهات آن را از بین ببرد و به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اکشن تبدیل شود.
بازی کریتیو دیستراکشن یک بازی بقا از کمپانی سندباکس است که بخش بتل رویال آن شباهت بسیاری به بازی‌های کال آف دیوتی و پابجی دارد. به این صورت که شما در این بازی وارد یک دنیای 100 نفره می‌شود و ورود شما هم با یک چتر نجات به سمت زمین همراه است. در این نبرد باید تا اخرین نفر زنده بمانید تا برنده شوید و سکه و الماس دریافت کنید. اما راه‌های دیگری هم برای دریافت جم در این بازی وجود دارد.

با خرید جم بازی Creative Destruction چه قابلیت‌هایی پیدا می‌کنید

با خرید جم بازی Creative Destruction امکانات بسیاری در اختیار شما قرار داده می‌شوند. به عنوان مثال در این بازی اسلحه‌ها امکان شخصی‌سازی دارند و از این رو شما اسلحه‌های خود را به شکل دلخواه ارتقا می‌دهید. اما اگر بخواهید این کار را از طریق پیشرفت در بازی انجام دهید، بسیار طول می‌کشد. بنابراین می‌توانید به‌جای این کار با خرید جم به راحتی به امکان شخصی‌سازی اسلحه دسترسی داشته باشید.
همچنین در بازی کریتیو دیستراکشن شما می‌توانید لباس‌ها و شخصیت خود را هم تغییر دهید. اما دوباره اگر قصد انجام این کار را از طریق پیشرفت در این بازی دارید، این امر بسیار طولانی می‌شود و در آخر هم نمی‌توانید به طور دلخواه این کار را انجام دهید. اما با خرید جم این بازی، می‌توانید به راحتی شخصیت دلخواه خود را در بازی Creative Destruction بسازید.

خرید آسان و ارزان جم بازی کریتیو دیستراکشن از آی گیم

بازی Creative Destruction یک بازی اکشن و آنلاین جذاب است که سبک آن شباهت بسیاری به بازی‌های فورتنایت، پابجی و کال آف دیوتی موبایل دارد. در این بازی شما می‌توانید به راحتی با خرید جم بازی Creative Destruction، شخصیت دلخواه با پوشش مد نظر خود را داشته باشید و همچنین اسلحه مورد نظر خود را شخصی‌سازی کنید. ما در وب‌سایت آی گیم انواع خدمات بازی‌های مختلف از جمله کریتیو دیستراکشن را به شما ارائه می‌دهیم و می‌توانید با قیمتی مناسب جم این بازی را از ما خریداری کنید.