توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
خرید پک Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia

بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia یکی از بسته‌های الحاقی یورو تراک بوده که توسط کمپانی scs software منتشر شده است

خرید پک Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia

خرید پک Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia
190,000 تومان

بررسی بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia

بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia یکی از بسته‌های الحاقی یورو تراک بوده که توسط کمپانی scs software منتشر شده است. سبک بازی شبیه‌سازی رانندگی با کامیون است و با سفر به کشورهای شرقی اروپایی شروع می‌شود. بازیEuro Truck Simulator 2  به صورت واقع‌گرایی تجربه رانندگی را برای گیمرها فراهم می‌کند. این نسخه با بیش از 20 ساعت رانندگی همراه با مسیرهای مختلف و شهرهای جدید مانند بوداپست، استراوا و ورشو ارائه شده است. با خرید بسته الحاقی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia یکی از بازی‌های محبوبDLC  از یورو تراک را تجربه خواهید کرد. بازی یورو تراک سیمولاتور 2 – اسکاندیناوی در سال 2015 طراحی و برای پلتفرم پی سی به بازار عرضه شد. فرق این نسخه با سری‌های قبلی مجموعه، در تنوع مپ‌ها و شهرهای بازی است.

بازی Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia

داستان بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia

داستان بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia همانطور که گفته شد رانندگی از شهری به شهر دیگر است. همانند نسخه‌های قبلی گیمر باید در مسیرهای تعیین شده، به رانندگی با کامیون بپردازد. از نام بازی Euro Truck Simulator 2 پیداست که سفر به اسکاندیناوی با بیش از 27 شهر آن، در کنار کشورهای جدید در بازی ارائه شده است. راننده می‌تواند به کار حمل و نقل و ترازیت در بین شهرها بپردازد و اقلامی مانند مواد غذایی و ماشین‌آلات را جابه‌جا کند. گیمر باید در مهلت تعیین شده بارها را به مقصد برساند؛ در غیر این صورت با امتیاز منفی که با کسر پول از حساب اتفاق می‌افتد، مواجه می‌شود. 27 شهر اسکاندیناوی با مسافت بیش از 5 هزار کیلومتر، باعث گسترش بازی و محبوبیت بالای آن شده است. بازی یورو تراک سیمولاتور 2 – اسکاندیناوی ، تجربه ایده‌آلی از رانندگی و ترانزیت را برای کاربران فراهم می‌کند. اگر از دسته افراد علاقه‌مند به بازی‌های رانندگی هستید، این بازی می‌تواند تجربه بسیار خوب و جدیدی برایتان باشد.

بازی رانندگی یورو تراک سیمولاتور 2 - اسکاندیناوی
بازی رانندگی یورو تراک سیمولاتور 2 – اسکاندیناوی

گیم پلی بازی یورو تراک سیمولاتور 2 – اسکاندیناوی

گیم پلی بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia با نقشه‌های جدیدی از دانمارک، سوئد و نروژ همراه است و پر از مسیرهای سرسبز و مفرح می‌باشد. البته بازی از این نظر با نسخه‌های قبلی شباهت زیادی داشته و تغییرات محسوسی در آن صورت گرفته است. . بازی از نظر گرافیکی تغییر زیادی کرده و بهبود زیادی در گیم پلی‌ش رخ داده است. وجود پایانه‌های کشتی، امکان سفر از طریق دریا به کشورهای انگلیس، سوئد، نروژ و دانمارک را فراهم کرده است. جزئیات در این سری از بازی، به خوبی به تصویر کشیده شده و برخی مناطق به صورت برجسته‌تری نشان داده شده‌اند. دریاچه‌، دره، کوه، جنگل، صخره و حتی تونل‌ها از جزئیات ریز و قابل توجه در بازی کامیون شبیه ساز یورو 2 اسکاندیناوی هستند. خرید کد دیجیتالی بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia تجربه سفر و رانندگی در محیطی دل‌انگیز را برایتان فراهم خواهد کرد.

گیم پلی بازی کامیون شبیه ساز یورو 2 اسکاندیناوی
گیم پلی بازی کامیون شبیه ساز یورو 2 اسکاندیناوی

حالت‌های بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia

بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia تجربه واقع‌گرایی از رانندگی با کامیون ارائه می‌کند. کامیون‌ها با جزئیات بالا و مشابه با واقعیت طراحی شده‌اند؛ نمای بیرونی و داخلی کامیون مانند کامیون واقعی بوده و جزئیات ریز مانند فلاشر، چراغ‌های خطر، راهنما، برف پاکن و موارد دیگر به خوبی پیاده‌سازی شده است. این طراحی دقیق و جزئی باعث القای حس خوب و زنده‌ای به مخاطب خواهد شد. همچنین بازی قابلیت خرید گاراژ و استخدام راننده داشته که یکی از ویژگی‌های جذاب آن می‌باشد. بازی کامیون شبیه ساز یورو 2 اسکاندیناوی ، برای تمام سنین بالای 3 سال مناسب است. کاربران می‌توانند با انجام بازی در کنار دوستانشان، لحظات خوب و مهیجی را سپری کنند.

حالت‌های بازی Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
حالت‌های بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia

نظرات و نمرات بازی کامیون شبیه ساز یورو 2 اسکاندیناوی

بازی Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia با طراحی زیبا و واقعی، رتبه خوبی در میان گیمرها و بازی‌های مشابه پیدا کرده است. تنوع و گسترش این بسته الحاقی در شهر و مپ‌ها، دلیل خوبی برای جایگاه آن می‌باشد. بسته الحاقی بازی Euro Truck Simulator 2 در سال 2015 و برای پلتفرم کامپیوترهای خانگی یعنی پی سی عرضه شده است. تنها ایرادی که می‌توان به بازی گرفت، عدم دسترسی در پلتفرم‌های دیگر می‌باشد. گرافیک بالا در کنار جزئیات ریز و واقعی، باعث ایجاد گیم پلی بی‌نظیری شده است. با خرید بازی یورو تراک سیمولاتور 2 – اسکاندیناوی یک تجربه جذاب در کنار دوستانتان داشته باشید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
3.00 /5
افزودن دیدگاه