توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید سرباز پیکسل کلش اف کلنز
خرید سرباز پیکسل کلش اف کلنز
5.00 /5

سرباز پیکسل کلش اف کلنز؛ یک پوسته جدید در این بازی استراتژیک شرکت سوپرسل به‌عنوان سازنده بازی کلش اف کلنز، هر ماه سری جدیدی از پوسته‌های قهرمان یا هیرو را روانه دنیای گیم می‌کند. در ماه آگوست 2022 چهار پوسته هیروی جدید منتشر شد. یکی از پوسته‌های

خرید سرباز پیکسل کلش اف کلنز

۸۰ جم کلش اف کلنز
40,000 تومان
قهرمان پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
ملکه پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
اسکین مپ ده سالگی کلش
199,000 تومان
پادشاه قهرمان کلش آف کلنز
326,000 تومان

سرباز پیکسل کلش اف کلنز؛ یک پوسته جدید در این بازی استراتژیک

شرکت سوپرسل به‌عنوان سازنده بازی کلش اف کلنز، هر ماه سری جدیدی از پوسته‌های قهرمان یا هیرو را روانه دنیای گیم می‌کند. در ماه آگوست 2022 چهار پوسته هیروی جدید منتشر شد. یکی از پوسته‌های بازی کلش، سرباز پیکسل نام دارد که این پوسته را می‌توان به همراه پوسته‌های قهرمان پیکسل و ملکه پیکسل از طریق آفرهای درون بازی خریداری کرد. با خرید سرباز پیکسل کلش اف کلنز این امکان را پیدا می‌کنید تا کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنید.

ویژگی‌های ‌سرباز پیکسل کلش اف کلنز را بشناسید

سرباز پیکسل جدیدترین پوسته قهرمانی بازی کلش او کلنز است که در فروشگاه این بازی ویدئویی در دردسترس عموم گیمرها قرار دارد. این پوسته مانند سایر پوسته‌های ‌پیکسلی براساس اسکین مپ جدید کلش آو کلنز طراحی شده است. لازم به ذکر است که این اسکین مپ را می‌‌‌توان از طریق store promotion اختصاصی بازی خرید.

گرند واردن (Grand Warden) به‌صورت پیکسلی روی پوسته قهرمان با نسخه محدود تحت عنوان سرباز پیکسل کلش اف کلنز به تصویر کشیده شده است. این پوسته با لباس بنفش معمولی خود و در دست داشتن کتاب و چوب می‌‌‌تواند کاراکتر شما را متمایز کند. تنها راه دسترسی به این پوسته خرید آن است. پس از خرید، گیمرها می‌‌‌توانند از افکت‌ها، مدل‌ها و انیمیشن‌های ‌این پوسته قهرمان در نبردها بهره‌مند شوند.

چگونه به سرباز پیکسل کلش اف کلنز دسترسی پیدا کنیم

سرباز پیکسل در بخش آفرهای ویژه فروشگاهی درون بازی در دسترس گیمرها قرار دارد. بازیکنان باید روی گزینه Grand Warden کلیک کرده و Pixel Warden را از دسته پوسته قهرمان (hero skin) انتخاب کنند. به‌این‌ترتیب، شما این امکان را پیدا می‌‌‌کنید تا به تمام انیمیشن‌ها، افکت‌ها و سایر موارد دسترسی پیدا کنید. شما می‌‌‌توانید با خرید جدیدترین ست پوسته قهرمان بازی کلش، پوسته‌های ‌خود را تکمیل کنید.

با خرید سرباز پیکسل کلش اف کلنز؛ ظاهر کاراکتر بازی را جذاب کنید

این روزها آیتم‌های ‌پیکسلی جذابیت‌های ‌خاصی به صنعت بازی‌های ‌ویدئویی بخشیده است. از این رو سوپرسل، شرکت سازنده بازی کلش اف کلنز مجموعه جدیدی از پوسته‌ها را در دسترس گیمرهای این بازی قرار داده است که به‌طورکلی Pixel Set نامیده می‌‌‌شوند. یکی از آیتم‌های ‌این مجموعه سرباز پیکسل بازی کلش است که هم‌زمان با ده ساله شدن بازی کلش آف کلنز عرضه شد. باید اشاره کرد که این آیتم ویژه براساس اسکین مپ جدید بازی کلش او کلنز طراحی شده است. شما این امکان را دارید تا با خرید این آیتم‌های ‌پیکسلی ظاهر متفاوتی را به کاراکترهای بازی ببخشید و خود را از سایر رقبا متمایز کنید.