توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
راهنمای خرید

ظرفیت ها با هم چه تفاوتی دارند؟

اکانت های اشتراکی به این صورت هستند:

 

  • ظرفیت 1 (پلی استیشن) / ظرفیت آفلاین (ایکس باکس که فعلا ارائه نمی شود): ارزان ترین اکانت و گزینه برای مشتریان. در این اکانت باید بازی خریداری شده در مهلت مشخص شده در سایت روی کنسول فرد ریخته شده و بعد از آن کنسول آفلاین شود. به محض آنلاین شدن مجدد کنسول بازی خریداری شده قفل میشود.
  • ظرفیت 2 (پلی استیشن) / ظرفیت هوم (ایکس باکس): گرانترین اکانت و مشابه اکانت اصلی. این اکانت همیشه به صورت آنلاین و آفلاین قابل استفاده است (دقیقا مشابه دیسک و اکانت کامل). بعد از اکیتو کردن اکانت روی دستگاه و پرایمری کردن (پلی استیشن) و یا هوم کردن (ایکس باکس) باید از آن خارج شود و به اکانت اصلی خود سوییچ کنید و از این به بعد بازی در اکانت شما قابل دسترسی می باشد.
  • ظرفیت 3 (پلی استیشن) / ظرفیت غیر هوم(ایکس باکس): همیشه آنلاین و قیمت مناسب. برای استفاده از این اکانت همیشه باید کنسول شما آنلاین باشد و برای بازی هربار باید به این اکانت لاگین کنید. در پلی استیشن فقط میتوانید روی همین اکانت بازی کنید و تمام دستاورد ها برای همین اکانت هست اما در ایکس باکس بعد از لاگین هربار به پروفایل خود سوییچ کنید و با اکانت خود این بازی را انجام دهید. در نظر داشته باشید اگر حین بازی ارتباط شما با اینترنت قطع شود شما از بازی خارج می شوید.
؟

جواب سوال خود را نیافتید؟ از ما بپرسید...

ثبت سوال