به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
راهنمای خرید

ظرفیت ها با هم چه تفاوتی دارند؟

اکانت های اشتراکی به این صورت هستند:

 

  • ظرفیت 1 (پلی استیشن) / ظرفیت آفلاین (ایکس باکس که فعلا ارائه نمی شود): ارزان ترین اکانت و گزینه برای مشتریان. در این اکانت باید بازی خریداری شده در مهلت مشخص شده در سایت روی کنسول فرد ریخته شده و بعد از آن کنسول آفلاین شود. به محض آنلاین شدن مجدد کنسول بازی خریداری شده قفل میشود.
  • ظرفیت 2 (پلی استیشن) / ظرفیت هوم (ایکس باکس): گرانترین اکانت و مشابه اکانت اصلی. این اکانت همیشه به صورت آنلاین و آفلاین قابل استفاده است (دقیقا مشابه دیسک و اکانت کامل). بعد از اکیتو کردن اکانت روی دستگاه و پرایمری کردن (پلی استیشن) و یا هوم کردن (ایکس باکس) باید از آن خارج شود و به اکانت اصلی خود سوییچ کنید و از این به بعد بازی در اکانت شما قابل دسترسی می باشد.
  • ظرفیت 3 (پلی استیشن) / ظرفیت غیر هوم(ایکس باکس): همیشه آنلاین و قیمت مناسب. برای استفاده از این اکانت همیشه باید کنسول شما آنلاین باشد و برای بازی هربار باید به این اکانت لاگین کنید. در پلی استیشن فقط میتوانید روی همین اکانت بازی کنید و تمام دستاورد ها برای همین اکانت هست اما در ایکس باکس بعد از لاگین هربار به پروفایل خود سوییچ کنید و با اکانت خود این بازی را انجام دهید. در نظر داشته باشید اگر حین بازی ارتباط شما با اینترنت قطع شود شما از بازی خارج می شوید.
؟

جواب سوال خود را نیافتید؟ از ما بپرسید...

ثبت سوال