خرید گیفت کارت Minecraft
خرید گیفت کارت Minecraft

برای معرفی گیفت کارت Minecraft شاید بهتر باشد اول کمی راجع به بازی ماینکرفت صحبت کنیم. ماینکرفت یک بازی 3-بعدی جعبه شنی است که بازیکنان در آن می‌تواند منابع مختلف را به شکل مکعب یا بلاک‌هایی استخراج کرده و جهان خود را طراحی کنند.

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی

خرید گیفت کارت Minecraft

26.95خرید گیفت کارت ماینکرفت دلاری

گیفت کارت Minecraft؛ گام اول برای ساختن دنیایی در ماینکرافت

برای معرفی گیفت کارت Minecraft شاید بهتر باشد اول کمی راجع به بازی ماینکرفت صحبت کنیم. ماینکرفت یک بازی 3-بعدی جعبه شنی است که بازیکنان در آن می‌تواند منابع مختلف را به شکل مکعب یا بلاک‌هایی استخراج کرده و جهان خود را طراحی کنند. بسته به نسخه و حالت بازی، بازیکنان ممکن است لازم باشد با شخصیت‌های منفی کامپیوتری درگیر شده و بجنگند، و با بازیکنان دیگری که در همان جهان هستند، مشارکت یا رقابت کنند. حالت‌های اصلی بازی ماینکرفت شامل «حالت بقا» (Survival Mode) و «حالت خلاق» (Creative Mode) می‌شود.

ماینکرفت پر فروش‌ترین بازی ویدئویی تمام زمان‌ها محسوب می‌شود.
ماینکرفت پر فروش‌ترین بازی ویدئویی تمام زمان‌ها محسوب می‌شود.

ماینکرفت پر فروش‌ترین بازی ویدئویی تمام زمان‌ها محسوب می‌شود. این بازی با فروش بیش از 200 میلیون نسخه برای تمام دستگاه‌های بازی، و با چیزی حدود 126 میلیون کاربر فعال ماهانه، در جایگاه اول فروش بازی‌های کامپیوتری قرار دارد. ماینکرفت هیچ ماموریت از پیش مشخصی ندارد و بازیکنان در جهان آن مطابق برنامه خود تغییرات ایجاد می‌کنند.

بسیاری از امکانات و قابلیت‌های این بازی را می‌توان شخصی و اختصاصی کرد، و این همان جایی است که گیفت کارت Minecraft به درد می‌خورد. با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید نسخه کامل حالت‌های مختلف بازی را خریده، انواع آیتم‌ها، سکه‌ها و محتواهای مرتبط با آن را خریداری کرده و در بازی از آنها استفاده کنید.

مشخصات گیفت کارت Minecraft

گیفت کارت Minecraft یک کد اعتبار پیش‌پرداخت است که با وارد کردن آن در درگاه‌‌های مخصوص این بازی می‌‌توانید نسخه کامل بازی، یا آیتم‌های مرتبط با آن، یا ارز داخلی آن که Minecraft نام دارد را خریداری کنید. ماینکرفت یکی از بازی‌های بسیار جذاب و اعتیادآور است که در صورت امتحان، به سرعت زمان نسخه دمو آن را به پایان خواهید رساند. به این ترتیب برای ادامه بازی و حفظ دستاوردهای خود در آن، به خرید نسخه کامل بازی احتیاج دارید. نسخه‌های مختلفی از بازی ماینکرفت وجود دارد که بسته به علایق و روحیات خود می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

گیفت کارت Minecraft اعتبار شما در این بازی را افزایش داده و با استفاده از آن می‌توانید انواع آیتم‌های مورد نیاز در این بازی را تهیه و تامین کنید. ماینکرفت یک بازی ساختن نامحدود است. در این بازی هیچ محدودیتی در توسعه و گسترش افقی جهان خود ندارید. این بازی زمان و جهان داخلی خود را دارد و یک روز کامل آن چیزی در حدود بیست دقیقه زمان واقعی طول می‌کشد.

گیفت کارت Minecraft اعتبار شما در این بازی را افزایش می دهد.
گیفت کارت Minecraft اعتبار شما در این بازی را افزایش می دهد.

موارد استفاده گیفت کارت Minecraft

همان طور که پیشتر اشاره شد از گیفت کارت Minecraft می‌توانید برای خرید نسخه‌های مختلف بازی، بافت‌ها و ابزار درونی بازی، آیتم‌ها و سکه‌ها و همچنین اختصاصی‌سازی جهان بازی استفاده کنید. اعتبار این گیفت کارت قابل انتقال برای خدمات اعتباری دیگر نیست. نمی‌توانید از این اعتبار در شبکه‌های پیش پرداخت دیگر استفاده کنید. به این ترتیب تنها مورد استفاده از این گیفت کارت، در داخل خود بازی تعریف شده است. با این حال، از آنجا که ماینکرفت محبوب‌ترین بازی ویدئویی تمام تاریخ محسوب می‌شود، این گیفت کارت خریداران زیادی دارد و به این ترتیب نقدشوندگی بالایی هم دارد.

نحوه وارد کردن اعتبار گیفت کارت

برای خرید و دانلود نسخه کامل بازی ماینکرفت، یا برای خرید آیتم‌های داخلی بازی، لازم است که اعتبار گیفت کارت Minecraft را وارد حساب خود در داخل این بازی کنید.

نحوه وارد کردن اعتبار گیفت کارت ماینکرفت
نحوه وارد کردن اعتبار گیفت کارت ماینکرفت
  • حالا نسخه بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید. نسخه کامل بازی کامپیوتری با عنوان نسخه جاوا (Java) شناخته می‌شود.
  • حالا کد گیفت کارت خود را در کادر مخصوص آن وارد کنید و روی دکمه ردیم کلیک کنید.
  • مطابق دستورالعمل‌های وبسایت عمل کرده و بازی را دانلود کنید.
نحوه وارد کردن اعتبار گیفت کارت ماینکرفت
نحوه وارد کردن اعتبار گیفت کارت ماینکرفت
  • نام کاربری خود را ایجاد کرده و وارد بازی شوید. حالا می‌توانید جهان مورد علاقه خود را در این بازی بسازید.

خرید گیفت کارت Minecraft

گیفت کارت‌های بازی اعتبارهای پیش‌پرداخت درون شبکه‌ای محسوب می‌شوند. از اعتبار آنها معمولا برای خرید نسخه‌های بازی و آیتم و محتوای مرتبط با بازی استفاده می‌شود. برای خرید گیفت کارت Minecraft یا گیفت کارت‌های بازی دیگر همواره دقت کنید که فروشگاه‌های معتبر بازی را انتخاب کنید. دلیل این موضوع تخصصی بودن کارایی این گیفت کارت‌ها است. در حالی که فروشگاه‌های بازی به خوبی با کاربرد این نوع گیفت کارت‌ها آشنایی دارند، فروشگاه‌های معمولی اغلب آنها را در کنار گیفت کارت‌های اعتباری خدماتی دیگر قرار می‌دهند و هیچ درکی از شرایط و نحوه استفاده از آنها ندارند.

ماینکرفت یک جهان شبیه‌سازی شده است که در آن می‌توانید زمین را مطابق میل خود بسازید.
ماینکرفت یک جهان شبیه‌سازی شده است که در آن می‌توانید زمین را مطابق میل خود بسازید.

با خرید این گیفت کارت می‌توانید به یکی از کاربران محبوب‌ترین بازی ویدئویی تاریخ تبدیل شوید. ماینکرفت یک جهان شبیه‌سازی شده است که در آن می‌توانید زمین را مطابق میل خود ساخته و برای خود جهانی شخصی خلق کنید. در این بازی می‌توانید با بازیکنان دیگر ارتباط همکاری یا رقابتی برقرار کرده و رفتار اجتماعی داشته باشید. در صورت تمایل می‌توانید گیفت کارت ماینکرفت را از فروشگاه معتبر بازی آی‌گیم خریداری کرده و با اطمینان خاطر خرید کنید.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

گیفت کارت Minecraft چه کاربردی دارد؟

با استفاده از اعتبار این گیفت کارت می‌توانید به ساده‌ترین شکل نسخه کامل و معتبر این بازی را دانلود کرده و در آن مشغول ساخت و ساز شوید. همچنین اگر از قبل آن را دانلود کرده‌اید، با این گیفت کارت می‌توانید آیتم‌های جدید و محتوای درون برنامه این بازی را خریداری کنید.

بازی ماینکرفت چه نسخه‌هایی دارد؟

این بازی چهار نسخه دارد: ماینکرفت، ماینکرفت دانگئونز، ماینکرفت اِرث، و ماینکرفت نسخه آموزشی. نسخه اصلی بازی ماینکرفت است که دو حالت مجزا دارد: حالت بقا، و حالت خلاق.

آیا اعتبار گیفت کارت Minecraft تاریخ انقضا دارد؟

خیر. این کدها اعتبار پیش‌پرداخت هستند. هر زمان که این اعتبار را در شبکه بازی وارد کنید، می‌توانید از آن استفاده کنید.

این گیفت کارت فیزیکی است یا یک ووچر اینترنتی است؟

گیفت کارت ماینکرفت را هم می‌توانید به صورت فیزیکی خریداری کنید و هم به صورت اینترنتی خریده و کد آن را در ایمیل خود دریافت کنید.

بازی ماینکرفت برای چه کنسولی طراحی شده است؟

نسخه اصلی این بازی دسکتاپ بوده و قابل اجرا روی سیستم‌های ویندوز و مک است. این بازی برای بیشتر کنسول‌های بازی نیز اختصاصی شده است و می‌توانید در کنسول خود نسخه مناسب آن را بازی کنید.

گیفت کارت ماینکرافت چه کاربردی برای کاربران دارد؟

از گیفت کارت بازی ماینکرافت می‌توان برای خرید نسخه‌های مختلف این بازی استفاده کرد. همچنین باید گفت بازی ماینکرافت مانند سایر بازی‌ها دارای بخش خرید درون برنامه‌ای است که با این گیفت کارت می‌توان سکه، بافت‌های مختلف، ابزار درون بازی و آیتم‌های دیگر خریداری کرد.

آیا امکان استفاده از گیفت کارت ماینکرافت در سایر پلتفرم‌ها وجود دارد؟

خیر؛ این گیفت کارت فقط برای بازی ماینکرافت طراحی شده و در دیگر بسترها کاربردی ندارد.

چگونه از گیفت کارت ماینکرافت استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت ماینکرافت ابتدا وارد سایت رسمی ماینکرافت شوید و روی گزینه ردیم یا redeem کلیک کنید. سپس در این مرحله نسخه بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله سوم کد گیفت کارت را در کادر مستطیل شکل وارد کنید و گزینه redeem را انتخاب کنید. اگر مراحل قبل را به درستی انجام داده باشید، در مرحله آخر باید نام کاربری مخصوص خود را بسازید و در آخر روی گزینه دانلود کلیک کنید.

گیفت کارت‌های ماینکرافت تا چه مدتی بعد از خرید قابل استفاده هستند؟

گیفت کارت بازی ماینکرافت یک کد دیجیتالی از پیش پرداخت شده‌است و تاریخ انقضا ندارد. کابران می‌توانند بعد از خرید این گیفت کارت، تا مدت زمان نامحدودی آن را نگهداری کنند؛ در حالی که اعتبار گیفت‌ کارت حفظ می‌شود.

آیا امکان استفاده از گیفت کارت minecraft در ایران وجود دارد؟

گیمر‌های ایرانی به دلیل تحریم‌های وضع شده نمی‌توانند با آی‌پی ایران وارد سایت ماینکرافت شوند و از گیفت کارت خود استفاده کنند. اما کاربران می‌توانند با تغییر آدرس آی پی اینترنتی دستگاه خود، این کار را به راحتی انجام بدهند.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه