خرید گیفت کارت League Of Legends
خرید گیفت کارت League Of Legends

گیفت کارت League Of Legends یک اعتبار پیش‌پرداخت درون شبکه‌ای‌ برای بازی League Of Legends است. این بازی محصولی از شرکت بازی‌سازی ریوت (Riot Games) است.

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی

خرید گیفت کارت League Of Legends

50خرید گیفت کارت League Of Legends دلاری
25خرید گیفت کارت League Of Legends دلاری
10خرید گیفت کارت League Of Legends دلاری

گیفت کارت League Of Legends

این بازی محصولی از شرکت بازی‌سازی ریوت (Riot Games) است. اعتبار این گیفت کارت در شبکه بازی تبدیل به «امتیاز ریوت» (Riot Points) می‎شود. این بازی از مدل کسب و کار فریمیوم استفاده می‌کند.به این معنا که بازیکنان می‌توانند بدون پرداخت هزینه در این بازی پیشرفت کنند. اما با استفاده از این گیفت کارت می‌توانند با سرعت بیشتری پیشرفت کرده و از امکانات داشتن امتیاز بالا در بازی بهره ببرند. به این ترتیب در صورتی که در دنیای بازی League Of Legends ثبت نام کرده و مشغول بازی در آن هستید، گیفت کارت League Of Legends می‌تواند جذابیت بازی را برای شما چند برابر کند. با استفاده از امتیاز بالا در این بازی می‌توانید پوسته‌ها و قابلیت‌های قهرمانان مختلف را خریداری کنید و تجربه خود در این بازی را به شکل قابل توجهی بهبود ببخشید. با بازی کردن League Of Legends امتیازاتی که تحت عنوان RP شناخته می‌شوند به دست می‌آورید و با استفاده از آنها می‌توانید در این بازی امکانات جدید خریداری کنید. این گیفت کارت راهی برای خریدن RP است و با کمک آن می‌توانید از بازی لذت بسیار بیشتری برده و امکانات متنوع آن را در اختیار داشته باشید.

بازی League Of Legends
بازی League Of Legends

مشخصات گیفت کارت League Of Legends

این گیفت کارت در کشورهای مختلف با رقم‌های مختلف تولید می‌شود. در مجموع 4 رقم از این نوع گیفت کارت با ارز دلار وجود دارد:

گیفت کارت 10 دلاری

گیفت کارت 25 دلاری

گیفت کارت 50 دلاری

گیفت کارت 100 دلاری

با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید مقادیر مختلفی امتیاز ریوت یا RP به حساب کاربری خود در این بازی اضافه کنید. به این ترتیب می‌توانید حالت‌های مختلف این بازی را با قدرت و امکانات بیشتری تجربه کرده و پیشرفت مناسبی در آن داشته باشید.

بازی League Of Legends یک بازی متنوع است که دارای سه حالت بازی مختلف است:

حالت سامانر ریفت (Summoner’s Rift): حالت اصلی و استاندارد این بازی محسوب می‌شود. معمولا وقتی راجع به بازی League Of Legends در رسانه‌ها و اخبار بحث می‌شود، منظور از آن همین حالت سامانر ریفت است.

تیم فایت تاکتیکز (Teamfight Tactics): یک بازی جنگی آنلاین است که هیچ اشتراکی با بازی سامانر ریفت ندارد. توسعه دهندگان به این بازی به عنوان یک بازی مجزا نگاه می‌کنند. این بازی ریتم سریع‌تری دارد و به نوبه خود محبوبیت زیادی دارد.

حالت موسوم به آرام (ARAM): یک بازی نبرد پنج نفر به پنج نفر است که قهرمان‌ها در آن به صورت اتفاقی و شانسی انتخاب می‌شوند. بازی در یک فضای جنگلی انجام می‌شود و در آن تمرکز بیش از هر چیز روی جنگ تیمی گذاشته شده است.

گیفت کارت League Of Legends
گیفت کارت League Of Legends

موارد استفاده این گیفت کارت

این گیفت کارت برای خرید امتیاز بازی یا RP در این بازی به کار برده می‌شود. با استفاده از این اعتبار بازیکنان امکان خرید آیتم‌های داخل بازی یا افزودن قهرمانان با توان‌های خاص به تیم خود را پیدا می‌کنند. قهرمانان بازی League Of Legends از دسته‌ها و کلاس‌های گوناگونی هستند. کلاس‌های اصلی جنگجویان این بازی در زیر معرفی می‌شوند:

تانک‌ها: با دوام‌ترین کلاس در این بازی است. این کلاس شامل دو زیر گروه می‌شود: ونگاردها (Vanguards) و واردن‌ها (Wardens).

جنگنده‌ها: از نظر دوام بین تانک‌ها و قهرمانان کم‌دوام قرار می‌گیرند. دو زیر گروه اصلی این کلاس شامل جگرنات‌ها (Juggernauts) و دایورها (Divers) می‌شود.

اسلیرها (Slayers): آنها قدرت جنگ و آسیب زدن بیشتری از جنگنده‌ها دارند، اما دوام کمتری هم دارند. دو زیر گروه اصلی اساسین‌ها (Assassins) و اسکرمیشرها (Skirmishers) برای این کلاس وجود دارد.

میگزها (Mages): قهرمانانی هستند که قابلیت آسیب رساندن از راه دور با استفاده از ورد دارند. آنها نیز به چندین زیر گروه تقسیم می‌شوند.

کنترلرها: کلاس دیگری از قهرمانان متمرکز روی ورد و اسپل هستند. آنها می‌توانند سرعت پیشرفت دشمن را کند کرده و یا از راه دور به آنها آسیب برسانند.

مارکزمن: این دسته هیچ زیر گروهی ندارد. آنها به عنوان حمله‌کنندگان خودکار رده پایین شناخته می‌شوند که اغلب با تانک‌ها درگیر می‌شوند.

با استفاده از گیفت کارت League Of Legends می‌توانید امتیاز لازم برای به کار گیری هر یک از این کلاس‌ها را در حساب کاربری خود وارد کنید.

خرید گیفت کارت League Of Legends
خرید گیفت کارت League Of Legends

خرید گیفت کارت League Of Legends

برای خرید این گیفت کارت می‌توانید به فروشگاه‌های معتبر بازی و سایت‌های تخصصی مراجعه کنید. با داشتن این گیفت کارت می‌توانید تجربه بسیار جذابی در این بازی داشته باشید.

همچنین اگر قصد هدیه دادن به دوست یا عزیزان خود که اهل بازی کردن باشند را داشته باشید، این گیفت کارت یک گزینه بسیار مناسب است. با هدیه دادن گیفت کارت League Of Legends تجربه‌ای خاص و جذاب برای آنها ایجاد می‌کنید.

 

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

با گیفت کارت League Of Legends چه کارهایی می‌توان کرد؟

این گیفت کارت برای خرید امتیازات ریوت یا RP در این بازی استفاده دارد. با استفاده از این امتیاز می‌توانید نسخه‌های کامل بازی، پوسته‌ها و قهرمانان مختلف، و امکانات و آیتم‌های داخلی بازی را خریداری کرده و از آنها استفاده کنید.

بازی League Of Legends چه نوع بازی است؟

یک بازی استراتژیک نبرد آنلاین است. این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در نوع خود محسوب می‌شود.

چطور می‌توان از اعتبار گیفت کارت League Of Legends استفاده کرد؟

برای این کار لازم است یک حساب در این بازی داشته باشید. با داشتن حساب بازی، کافی است وارد وبسایت این بازی شده و وارد بخش فروشگاه آن بشوید. در ستون سمت چپ، بالا می‌توانید گزینه خرید امتیاز (Purchase RP) را پیدا کنید. با انتخاب این گزینه، پنجره‌ای باز می‌شود که در آن می‌توانید روش پرداخت خود را مشخص کنید. با انتخاب گزینه «کارت‌های پیش‌پرداخت» وارد صفحه وارد کردن کد اعتبار گیفت کارت League Of Legends در حساب خود می‌شوید.

هنگام خرید گیفت کارت League Of Legends به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

برای خرید این گیفت کارت باید به سرور / کشور اکانت خود توجه کنید و براساس آن نسبت به خرید کارت اقدام کنید. می‌توانید از کشور آلمان به عنوان کشور اکانت و سرور EU Nordic East استفاده کنید.

آیا ممکن است هنگام ریدیم کردن گیفت کارت با مشکلی مواجه شویم؟

در هنگام ریدیم کردن گیفت کارت لیگ آف لجندز باید آی پی خود را مطابق با کشور اکانت وارد کنید. چون در غیر این صورت ممکن است هنگام ورود کد در اکانت با مشکل مواجه شوید.

آیا با وجود تحریم در هنگام خرید گیفت کارت مشگلی پیش نخواهد آمد؟

بسیاری از وب سایت‌های معتبر همچون آی گیم، اقدام به ارائه گیفت کارت‌های بازی می‌کنند. کاربرانی که تمایل به خرید گیفت کارت داشته باشند، می‌توانند بدون نگرانی از بابت تحریم‌ها گیفت کارت League Of Legends را تهیه نمایند.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
سعید
در 3 آذر 1399
اگر از طرفداران League Of Legends هستید، حتما پیشنهاد میکند از آی گیم خریدتون رو انجام بدید. پشتیبانیشون عالیه
    پاسخ آی گیم
    سلام ممنونم از کامنت خوبتون موفق باشین