خرید گیفت کارت World Of Warcraft خرید گیفت کارت World Of Warcraft
خرید گیفت کارت World Of Warcraft

گیفت کارت World Of Warcraft برای خرید آیتم‌های داخل بازی استفاده می‌شوند که بسیار باارزش هستند و در بازار آزاد نیز آن‌ها را خرید و فروش می‌کنند. بازی وار کرفت یکی از بازی‌های سبک استراتژیک است که از سراسر جهان پلیر یا بازیکن دارد.

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی

خرید گیفت کارت World Of Warcraft

30خرید گیفت کارت World Of Warcraft روزه

گیف کارت World of Warcraft

گیفت کارت World Of Warcraft یا گیفت کارت وارکرفت بتل نت، برای مجموعه بازی‌های وارکرافت Warcraft مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید گیفت کارت ورلد اف وارکرفت می‌توانید از سایت آی گیم اقدم کنید؛ در این سایت علاوه بر خرید گیفت کارت ورد آف وارکرافت ، می‌توانید گیفت کارت‌های دیگر را با خیالی آسوده تهیه کنید. خرید گیفت کارت حتما باید از سایت‌های معتبر انجام شود. چرا که ممکن است سایت‌های تبلیغاتی که ادعای فروش گیفت کارت رایگان دارند، برای شما دردسرهایی ایجاد کنند. بیشتر این سایتها اقدام به ارائه گیفت کارت تقلبی یا هکی می‌کنند و باعث بلاک و مسدودیت اکانت کاربر می‌شوند.

گیفت کارت World Of Warcraft یا گیفت کارت وارکرفت بتل نت، برای مجموعه بازی‌های وارکرافت Warcraft مورد استفاده قرار می‌گیرد.
گیفت کارت World Of Warcraft یا گیفت کارت وارکرفت بتل نت، برای مجموعه بازی‌های وارکرافت Warcraft مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از این رو حتما در خرید گیفت کارت به اعتبار سایت فروش دقت کافی داشته باشید. اگر به دنبال خرید گیم کارت WOW هستید، می‌توانید در آی گیم ارزانترین قیمت خرید گیفت کارت ورلد آف وار کرافت را مشاهده نمایید. قیمت خرید گیفت کارت ورد آف وارکرافت براساس ریجن و تعداد روز متفاوت است. شما می‌توانید این کارت هدیه را برای ریجن اروپا با اعتبار 30 روزه و 60 روزه تهیه کنید. در حال حاضر ریجن آمریکا دارای اعتبار 30 روزه است. بدیهی است قیمت خرید گیفت کارت ورد آف وارکرافت متغیر بوده و با نوسان ارز دلار تغییر پیدا خواهد کرد.

خرید گیفت کارت World of Warcraft ورلد آف وار کرافت

گیفت کارت World Of Warcraft برای خرید آیتم‌های داخل بازی استفاده می‌شوند که بسیار باارزش هستند و در بازار آزاد نیز آن‌ها را خرید و فروش می‌کنند. بازی وار کرفت یکی از بازی‌های سبک استراتژیک است که از سراسر جهان پلیر یا بازیکن دارد. این بازی در ایران هم معروف است و جالب است بدانید که شرکت تولیدکننده خود را از ورشکستگی نجات داد و به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازی چندنفره تبدیل کرد. گیفت کارت ورلد اف وارکرفت برای خرید آیتم‌ها و اسکین‌های فوق گران بازی ورلد آف وارکرفت استفاده می‌‌شود. این گیفت کارت‌ها در فضای مجازی بسیار با ارزش هستند و گیمرهای این بازی هر کاری برای به دست آوردن آن‌ها می‌کنند. در ادامه این مطلب از سایت آی گیم با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره گیفت کارت ورلد اف وارکرفت به دست آورید.

گیفت کارت World Of Warcraft چیست؟

همانطور که گفتیم این گیفت کارت برای خرید اسکین‌ها، آیتم‌ها و شخصیت‌ها استفاده می‌شود که بعد از ردیم کردن آن‌ها در اکانت خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این گیفت کارت‌ها به قدری با ارزش هستند که در بازار آزاد نیز وجود دارند و آن‌ها را با قیمت‌های نامتعارف به فروش می‌رسانند. البته بازار آزاد در کشورهای دیگر وجود دارد. شرکت بلیزارد زمانی که در حال ورشکستگی بود تصمیم گرفت تا برخی از اسکین‌ها و دیگر چیزهای درون بازی را همراه با چند آیتم جدید پولی کند تا بتواند کمی سرمایه کسب کند.

اگر تا به حال این بازی را انجام داده باشید، می‌دانید که این بازی در دو نسخه آفلاین و آنلاین عرضه شده که نسخه آنلاین آن محبوبیت زیادی دارد. بلیزارد نیز از همین ویژگی استفاده کرد و گیفت کارت‌ها را برای خرید درون برنامه‌ای ایجاد کرد. کاربران نیز استقبال خوبی از آیتم‌های جدید کردند و گیفت کارت World Of Warcraft را برای خرید این آیتم‌ها خریدند. به این گیفت کارت‌ها گیم کارت نیز می‌گویند.

شرکت تولیدکننده گیفت کارت World Of Warcraft

بازی ورلد آف وارکرفت در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. درآمد سالانه این شرکت حدود 2/4 میلیارد دلار در سال در است که این آمار مربوط به سال 2016 می‌باشد که هم اکنون قطعا بیشتر از این رقم است. همانطور که می‌دانید گیفت کارت‌ها تاثیر زیادی بر درآمد شرکت می‌گذارند که در شرکت بلیزارد نیز همینطور است. این شرکت از فروش گیفت کارت بیشتر از 400 میلیون دلار درآمد دارد که البته بازی‌های دیگر این شرکت هم در این مبلغ تاثیر دارند. شرکت بلیزارد توزیع گیفت کارت به شعبه‌هایش را از سال 2001 شروع کرد.

گیفت کارت بلیزارد برای خرید اسکین‌ها، آیتم‌ها و شخصیت‌ها استفاده می‌شود.
گیفت کارت بلیزارد برای خرید اسکین‌ها، آیتم‌ها و شخصیت‌ها استفاده می‌شود.

ردیم کردن گیفت کارت World Of Warcraft

اگر گیفت کارت World Of Warcraft را خریداری کرده‌اید و می‌خواهید از آن استفاده کنید، باید به سایت بلیزارد بروید و بعد از اینکه بر روی اکانت خود لاگین کردید (اگر اکانت ندارید به سادگی در همان‌جا می‌توانید با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز اکانت خود را بسازید) بر روی دکمه ردیم (Redeem) کلیک کنید تا گیفت کارت World Of Warcraft با وارد کردن کد در کدباکس ردیم شود. این کار معمولا به صورت آنی انجام می‌شود؛ اما اگر این اتفاق رخ نداد، بهتر است که کمی صبر کنید تا ردیم انجام شود.

خرید گیفت کارت World Of Warcraft

برای خرید گیفت کارت World Of Warcraft فروشگاه‌ها زیادی وجود دارد که برخی از آن‌ها کلاهبردار هستند و پول شما را می‌دزدند، از این رو بهتر است که در انتخاب فروشگاه گیفت کارت دقت کنید. برای خرید گیفت کارت می‌توانید به سایت آی گیم مراجعه کنید و گیفت کارت ورلد اف وارکرفت را با کمترین قیمت خریداری کنید. فروشگاه آی گیم بسیار معتبر است و کاربرانش را برای خرید و استفاده از گیفت کارت راهنمایی می‌کند. این فروشگاه بعد از واریز پول، گیفت کارت را به صورت آنی تحویل شما می‌دهد.

گیفت کارت ورلد اف وارکرفت

در این مطلب از سایت ای گیم گیفت کارت World Of Warcraft را به شما معرفی کردیم و اطلاعاتی را درباره این گیفت کارت ارزشمند در اختیار شما قرار دادیم. بهتر است که گیفت کارت خود را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید و قبل از خرید، از صحت سایت با خبر شده و از رضایت مشتریان فروشگاه اطلاع یابید. برخی از فروشگاه‌ها هستند که پول را از کاربر می‌گیرند و هیچ گیفت کارتی را به آن‌ها ارائه نمی‌دهند و از آن‌ها کلاهبرداری می‌کنند. پیشنهاد می‌شود فروشگاهی که قصد خرید از آن دارید را به خوبی انتخاب کنید. توجه کنید که پس از خرید گیفت کارت می‌توانید آن را ردیم نکنید، زیرا آن‌ها تاریخ انقضا ندارند.

بازی ورلد آف وارکرفت در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.
بازی ورلد آف وارکرفت در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

بدیهی است که هیچ سایتی نمی‌تواند اقدام به ارائه گیفت کارت رایگان کند. چرا که بیشتر گیفت کارت‌ها براساس نرخ دلار خرید و فروش می‌شوند و فروش رایگان کارت هدیه، بسیار شک برانگیز است. به همین دلیل هیچ کاربری نباید به این سایت‌ها اعتماد کند و از آنها خریدی انجام دهد. بیشتر این سایت‌ها تبلیغاتی هستند و برای جلب مخاطب، ادعای فروش گیفت کارت رایگان می‌کنند. اما بسیاری از کاربران ندانسته با ورود به این سایت‌ها، باعث مشکلاتی برای حساب خود خواهند شد. بیشترین مشکلی کاربران که در این مورد با آن مواجه خواهند شد، مسدود شدن حساب کاربریشان یا به اصطلاح بن شدن است. بعد از این که اکانت کاربر بلاک شود، باید یک پروسه طی شود تا بتوان حساب را از حالت بلوکه خارج کرد. حتی برخی از شرکت‌ها با بن شدن اکانت، دیگر اجازه دسترسی کاربر به اکانت و امکانات شبکه را نمی‌دهند. پس بهتر است به جای ایجاد این دردسرها برای خودتان، گیفت کارت را از سایت‌های معتبر تهیه کنید و با خیال راحت اکانتتان را ردیم کنید. برای ردیم کردن گیفت کارت World Of Warcraft وارد حساب کاربری خود در سایت بلیزارد شوید و در قسمت Redeem کد دریافت شده را وارد کنید تا شارژ حسابتان انجام شود.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

شعب شرکت بلیزارد در ایران وجود دارند؟

خیر؛ به دلیل تحریم‌های آمریکا شرکت بلیزارد در ایران وجود ندارد.

قیمت گیفت کارت World Of Warcraft چقدر است؟

قیمت گیفت کارت World Of Warcraft از 1 دلار شروع می‌شود و تا 500 دلار ادامه دارد.

آیا گیفت کارت‌های ردیم شده قابل برگشت هستند؟

خیر؛ گیفت کارتی که ردیم می‌شود دیگر قابلیت برگشت را ندارد.

خرید گیفت کارت World Of Warcraft در ایران چگونه است؟

شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌ها معتبر اقدام به خرید گیفت کارت‌ها کنید.

برای ردیم کردن این گیفت کارت‌ها باید چه کار کنیم؟

برای ردیم کردن گیفت کارت‌ها کافی است که به سایت بلیزارد بروید و گیفت کارت خود را با وارد کردن کدی که بر روی آن است، ردیم کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
السا درودگر
در 3 آذر 1399
لطفا برای این بازی ها گیفت کارت ارزونتر مثل پلی استیشن اضافه کنید. پلی استیشن پلاس که گرفتم خیلی به صرفه بود