به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
گیفت کارت ها
افتتاح حساب ویزا کارت
5.00 /5

ساخت حساب ویزا کارت ویزا کارت یکی از محبوب‌ترین حساب‌های بانکی است که برخی از کاربران ایرانی هم از آن استفاده می‌کنند. با توجه به تحریم‌ها، ساخت اکانت ویزا کارت به کاری بسیار سخت و پیچیده تبدیل شده است. با این حال با خدمات سایت‌های واسطه می‌توانید این حساب را راه‌اندازی کنید. برای آشنایی با

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

ساخت حساب ویزا کارت

ویزا کارت یکی از محبوب‌ترین حساب‌های بانکی است که برخی از کاربران ایرانی هم از آن استفاده می‌کنند. با توجه به تحریم‌ها، ساخت اکانت ویزا کارت به کاری بسیار سخت و پیچیده تبدیل شده است. با این حال با خدمات سایت‌های واسطه می‌توانید این حساب را راه‌اندازی کنید. برای آشنایی با روش انجام این کار و افتتاح حساب ویزا کارت در آی گیم، با ما همراه باشید.

ویزا کارت یکی از محبوب‌ترین حساب‌های بانکی است.
ویزا کارت یکی از محبوب‌ترین حساب‌های بانکی است.

ویزا کارت چیست و چگونه اینقدر محبوبیت دارد

کارت‌های بانکی داخل ایران اعتبار جهانی ندارند. به این معنی که نمی‌توانید از کارت بانکی داخلی خود برای خرید‌های بین‌المللی استفاده کنید. این در حالی است که این امکان وجود دارد تا با استفاده از ویزا کارت، به راحتی خریدهای خود را از سایت‌های خارجی مانند ای بی (eBay) و آمازون انجام دهید. ویزا کارت بیش از 140 نمایندگی فعال در دنیا دارد و می‌توانید برای افتتاح حساب به صورت حضوری در کشورهای خارجی، به این مراکز مراجعه کنید.

ویزاکارت بیشتر مناسب افرادی است که خریدهای زیادی را از سایت‌ها و پلتفرم‌های خارجی انجام می‌دهند. همچنین اگر قصد سفر به کشورهای خارجی را هم دارید، ساخت حساب ویزا کارت می‌تواند بسیار برای شما کاربردی باشد. چرا که بسیاری از عابربانک‌های خارجی، از ویزاکارت پشتیبانی می‌کنند. همچنین دستگاه‌های کارت‌خوان هم این کارت را ساپورت می‌کنند و برای خرید در کشورهای خارجی، مشکلی نخواهید داشت.

انواع ویزا کارت را بشناسید

اگر قصد افتتاح حساب ویزا کارت را دارید، باید بدانید که ویزا کارت از سه نوع حساب بانکی تشکیل شده است. ویزا کارت‌های اعتباری، ویزا کارت‌های نقدی و ویزا کارت‌های پیش‌پرداخت از جمله این حساب‌ها هستند. ویزا کارت‌های اعتباری که همان Credit Card هستند که در ایران چندان از آن‌ها استفاده نمی‌شود. این حساب‌های بانکی به این صورت هستند که ممکن است در مواقعی بیشتر از اعتبار حساب بانکی خود نیاز به پول داشته باشید. از این رو، می‌توانید این برداشت را از طریق کارت بانکی خود انجام دهید و بعدا به صورت قسطی، اعتبار برداشت شده را بازگردانید.

ویزا کارت از سه نوع حساب بانکی تشکیل شده است.
ویزا کارت از سه نوع حساب بانکی تشکیل شده است.

ویزا کارت نقدی که Debit Card نام دارد، تنها به همان میزان اعتبار بانکی شما، امکان برداشت از حساب را می‌دهد. در واقع، این حساب‌ها، همان حساب‌های بانکی رایجی هستند که در ایران افتتاح می‌کنید. به این معنی که با صفر شدن اعتبار حساب بانکی، کارت اجازه برداشت مبلغ بیشتر را نمی‌دهد.

ویزا کارت‌های پیش‌پرداخت به انگلیسی با نام Prepaid Card شناخته می‌شوند. این حساب‌های بانکی همان ویزا کارت‌های نقدی هستند، با این تفاوت که به حساب بانکی متصل نمی‌شوند. در واقع، شما می‌توانید میزان وجه مورد نیاز را به این کارت‌ها واریز کرد و برای خریدهای خود استفاده کنید. این کارت‌ها امکان استفاده برای حواله‌های بانکی را ندارند و بیشتر ویزا کارت‌های ارائه شده در ایران هم از همین نوع هستند.

مراحل روتین افتتاح حساب ویزا کارت

شما برای افتتاح حساب ویزا کارت باید چند مرحله روتین و رایج را طی کنید. اولین مرحله، پر کردن فرم مربوط به ویزا کارت است که باید به تمام سوالات داخل فرم جواب بدهید و تمام اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. در ادامه، نوبت به ارائه عکس پرسنلی در فرمت و سایز پاسپورت می‌رسد. بعد از ارائه عکس و تایید آن، باید کپی کارت ملی، پاسپورت و سایر مدارک هویتی مورد نیاز ارائه کنید. در ادامه هم مدارک اقامتی جهت اثبات محل سکونت مانند قبض آب و برق باید ارائه شوند. در انتها هم باید مدارک مانند اظهارات بانکی را ارائه کنید. توجه داشته باشید که اگر هریک از مدارک شما ناقص باشند و یا از شرایط مناسب برای افتتاح حساب ویزا کارت برخوردار نباشید، درخواست شما رد خواهد شد.

ویزا کارت‌های پیش‌پرداخت به انگلیسی با نام Prepaid Card شناخته می‌شوند.
ویزا کارت‌های پیش‌پرداخت به انگلیسی با نام Prepaid Card شناخته می‌شوند.

آی گیم؛ همراه شما در افتتاح حساب ویزا کارت

ما در سایت آی گیم امکان افتتاح حساب ویزا کارت را فراهم کرده‌ایم و می‌توانید با خرید این آیتم از فروشگاه ما، تمام خریدهای خود را از سایت‌های بین‌المللی که از ویزا کارت پشتیبانی می‌کنند، انجام دهید. در صورت وجود هرگونه مشکل کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

ویزا کارت برای چه افرادی مناسب است؟

ویزا کارت بیشتر برای افرادی مناسب است که خرید‌های اینترنتی زیادی از فروشگاه‌های خارجی انجام می‌دهند. همچنین این کارت برای افرادی که قصد سفر و خرید در کشور‌های دیگر را دارند می‌تواند گزینه مناسبی باشد؛ زیرا این حساب در بیشتر کشورهای دنیا شناخته شده است و قابلیت استفاده از آن برای بسیاری از افراد فراهم شده است.

چرا ویزا کارت یک حساب کارآمد برای ایرانیان به‌شمار می‌آید؟

حساب‌های بانکی مردم ایران اعتبار بین‌المللی ندارند و همین امر باعث می‌شود که برای خرید کردن یا پرداخت پول در سایر نقاط دنیا دچار مشکل شوند و نتوانند امور‌ مالی خود را انجام بدهند. این اتفاق درحالی می‌افتد که افراد دارای ویزا کارت به می‌توانند در سراسر دنیا انتقال پول را به راحتی انجام بدهند یا پرداخت‌های اینترنتی را در سریع‌ترین حالت ممکن انجام بدهند.

آیا امکان افتتاح حساب ویزا کارت برای ایرانیان وجود دارد؟

به دلیل تحریم‌های وضع شده علیه ایران افرادی که در ایران زندگی می‌کنند به طور مستقیم نمی‌توانند ویزا کارت دریافت کنند. اما باید گفت افراد متقاضی ویزا کارت با مراجعه به سایت های واسطه گر همچون آی گیم می‌توانند حساب ویزا کارت افتتاح کنند. همچنین کاربران در سفرهای خارجی خود با مراجعه به یکی از 140 شعبه این شرکت میتوانند ویزا کارت را دریافت کنند.

ویزا کارت‌ اعتباری چیست؟

ویزا کارت‌های اعتباری در واقع همان Credit Card هستند که در ایران کاربرد خیلی کمی دارند. با استفاده از ویزا کارت اعتباری می‌توانید مبلغی بیشتر از اعتبار حسابتان دریافت کنید و در آینده به صورت اقساطی آنها را بازپرداخت کنید. همچنین از ویزا کارت اعتباری برای انتقال پول بین حساب‌ها استفاده می‌شود.

ویزا کارت نقدی چیست؟

حساب ویزا کارت نقدی یاDebit Card مانند حساب بانکی رایجی است که بیشتر مردم در ایران استفاده می‌کنند. یعنی از قبل اعتباری را در حساب خود قرار می‌دهیم و با صفر شدن میزان اعتبار دیگر قادر به برداشت پول نخواهیم بود.