توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید درون بازی
رویال پس کلش رویال

در حدود 3 سال پس از موفقیت چشمگیر بازی کلش اف کلنز، کمپانی سوپرسل بازی دیگری را منتشر کرد که توانست به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند.

خرید رویال پس کلش رویال

رویال پس کلش رویال
190,000 تومان

پیشرفت چشمگیر با خرید بتل پس کلش رویال

در حدود 3 سال پس از موفقیت چشمگیر بازی کلش اف کلنز، کمپانی سوپرسل بازی دیگری را منتشر کرد که توانست به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند. این بازی همان کلش رویال است که امکان نبردهایی آنلاین را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. شما در هر نبرد تک نفره از این بازی در صورت پیروزی، 30 جام دریافت می‌کنید و با افزایش این جام‌ها، کمپ‌های جدید نیز پیش روی شما قرار می‌گیرد.

اما سوپرسل راه‌هایی نیز برای پیشرفت سریع‌تر گیمرها ایجاد کرده است. بتل پس کلش رویال یکی از آن‌ها است. برای آشنایی با روش خرید رویال پس کلش رویال، خرید اکانت کلش رویال، آفر کلش رویال، خرید رویال پس کلش رویال با گیفت کارت، قیمت پس رویال کلش رویال و بهترین ترکیب کلش رویال با ما همراه باشید.

بتل پس کلش رویال یک امکان در بازی کلش رویال است.
بتل پس کلش رویال یک امکان در بازی کلش رویال است.

رویال پس کلش رویال چیست

بتل پس کلش رویال یک امکان در بازی کلش رویال است که با خرید آن در هر فصل، و با پیشرفت در آن فصل، پاداش مضاعف دریافت می‌کنید. وقتی رویال پس را فعال می‌کنید، در همان ابتدا از امتیازهای انحصاری مانند: تلاش‌های مجدد نامحدود در چالش‌های ویژه و یک نام کاربری طلایی برخوردار می‌شوید. همچنین با پیشرفت بیشتر در بازی، نسبت دیگر گیمرها، پاداش بیشتر دریافت می‌کنید.

با خرید بتل پس کلش رویال از سایر پلیرها متمایز شوید

قطعا برای تمام پلیرهای بزای کلش رویال متمایز بودن در مقابل دیگر پلیرها بسیار مهم است. با داشتن بتل پس کلش رویال بازی کلش رویال اسکین‌های ساختمان و امتیازات بسیاری کسب خواهید کرد که هر گیمری توانایی به‌دست‌آوردن آن‌ها را ندارد. از سوی دیگر نام کاربری پلیرهای دارای رویال پس با رنگ طلایی و با شکلی شبیه به آتش نمایش داده می‌شود که بسیار جذاب و خاص به نظر می‌رسد.

نقش بتل پس کلش رویال در گیم پلی کلش رویال

برای کسانی که به‌دنبال انجام یک بازی استراتژی زمان واقعی هستند که دارای نبردهای تاکتیکی سریع است، کلش رویال یک انتخاب عالی به‌شمار می‌آید. البته آموختن مهارت‌های نبرد، به‌سادگی اتفاق نمی‌افتد همچنین گاهی شانس با گیمرها یار نیست؛ به‌همین دلیل رویال پس یک سیستم عالی برای جبران وقایع ناگوار در این بازی و پیشرفت هرچه سریع‌تر است.

نمونه این پس‌ها در بازی‌هایی مانند: پابجی موبایل و کال آف دیوتی نیز وجود دارند و هریک امتیازات ویژه خود را به گیمرها ارائه می‌دهند. شیوه عملکرد رویال پس اینگونه است که هرچه بیشتر بازی کنید و عملکرد بهتری داشته باشید، سریع‌تر از طریق رویال پس پیشرفت خواهید کرد و امکانات و منابع و جویز بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرند. مثال‌هایی از امتیازات خرید رویال پس کلش رویال را با هم مرور می‌کنیم:

 • امکان تعویض کارت های ناخواسته با کارت‌های مشابه یا کارت‌های نادر
 • ورود رایگان به چالش‌های ویژه که معمولا با پرداخت جم‌ها باز می‌شوند
 • دریافت محصولات انحصاری مانند: اسکین‌ها و ایموجی‌ها
 • امکان دسترسی به صندوقچه‌های بزرگ‌تر
 • دسترسی به صندوقچه‌های بزرگ‌تر

با استفاده از بتل پس کلش رویال رقبای خود را پشت سر بگذارید

رویال پس بهترین فرصت ممکن برای پیشرفت و پشت سر گذاشتن رقبا به شمار می‌آید. در واقع رویال پس به شما کمک می‌کند که سریع‌تر و آسان‌تر از دیگر گیمرها پیشرفت کنید و در میدان نبرد حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشید. استفاده از این آیتم به شما کمک می‌کند تا کارت‌های بیشتری به دست آورید و طلای مورد نیاز برای افزایش سطح را ساده‌تر از قبل کسب کنید. به دست آوردن این آیتم‌ها به پیشرفت سریع‌تر شما در کلش رویال کمک بزرگی می‌کند. حال واضح است که با برخورداری از سطوح بالاتر نیروها و برج‌ها می‌توانید رقبای خود را به‌سادگی شکست داده و در میدان نبرد بی‌رقیب باشید.

مدت زمان اعتبار بتل پس کلش رویال

بلیت رویال پس کلش رویال در بهترین حالت برای 1 فصل بازی دوام خواهد داشت. این موضوع به این معنا است که اگر شما در اواسط فصل بازی نیز اقدام به خرید بلیت طلایی بازی کلش رویال کنید، بلیت‌ها باز هم تا انتهای همان فصل برای شما فعال خواهند بود. پلیرهای کلش رویال تا به پایان رسیدن هر فصل این بازی فرصت دارند تا تاج‌های بیشتری به دست بیاورند و در نتیجه تمام جوایز فوق‌العاده رویال پس را دریافت کنند.

در واقع اگر تا آخرین سطح‌های رویال پس پیشرفته باشید، می‌توانید جوایز آن را حتی پس از خرید رویال پس دریافت کنید که این یک ویژگی جذاب برای گیمرها به شمار می‌آید. جوایزی که از رویال پس دریافت می‌شوند نیز، هیچ انقضایی ندارند و برای همیشه قابل استفاده‌اند.

با خرید بتل پس کلش رویال چه جوایزی در بازی دریافت می‌کنیم

با خرید بتل پس کلش رویال بازی کلش رویال صندوق‌ها به شکل کاملا خودکار باز می‌شوند. همچنین رویال پس کلش رویال به شما این امکان را می‌دهد تا با انجام چالش‌های ویژه‌ای، بدون هیچ‌گونه زحمت، الماس یا جم دریافت کنید. با استفاده از گزینه lightning strikes می‌توانید در طول جنگ‌ها امکانات و آیتم‌های مختلفی را برای نیروهای خود خریداری کنید.

لیست کامل جوایزی که در رویال پس وجود دارند، عبارت‌اند از:

 • اسکین برج‌ها
 • طلایی شدن یوزر نیم گیمر
 • کارت‌های قهرمان‌ها
 • کارت‌های افزایش کمیاب
 • کارت‌های افزایش افسانه‌ای
 • کارت‌های افزایشی معمولی
 • کارت‌های افزایش حماسی
 • ژتون‌های مبادله در تمام سطوح
 • مقادیر بسیاری طلا
 • تعداد قابل توجهی جواهر (جم)
 • انواع مختلف ایموجی‌ها
در بازی کلش رویال شاهد نبردهای مختلف و هیجان‌انگیزی خواهید بود.
در بازی کلش رویال شاهد نبردهای مختلف و هیجان‌انگیزی خواهید بود.

برگزاری فصلی نبردها؛ از مهم‌ترین دلایل خرید بتل پس کلش رویال

در بازی کلش رویال شاهد نبردهای مختلف و هیجان‌انگیزی خواهید بود. تمامی این نبردها به صورت فصلی برگزار می‌شوند و هر یک از آن‌ها جوایز و پاداش‌های منحصر به فرد خود را دارند. همانطور که قبلا نیز توضیح دادیم، این پاداش‌ها را نمی‌توانید در حالت عادی از بازی کلش رویال بدست بیاورید. البته ناگفته نماند که برخی از این جوایز در فروشگاه‌ها هستند اما آنقدر قیمت بالایی دارند که افراد ترجیح می‌دهند تا به تنهایی در این نبردها شرکت کنند.

اما شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های معتبر همچون ای گیم خرید رویال پس کلش رویال این امکانات و خصوصیت‌ها را با کمترین هزینه بدست بیاورید. در طول بازی هر کدام از نبردهای فصلی ماموریت‌ها و پاداش‌های مخصوص به خود را دارند. وجود همین تنوع باعث می‌شود تا در طول نبردهای هر فصل لذت و هیجان بالایی را تجربه کنید. همین آیتم‌ها باعث می‌شوند تا کاربران مشتاقانه در انتظار فصل‌های بعدی نبرد باشند.

تعداد مراحل بتل پس کلش رویال

از دیگر موارد مهم و اساسی در رابطه با خرید بتل پس کلش رویال بحث تعداد مراحل آن است. شما برای اینکه بتوانید برنامه‌ریزی درستی را برای شرکت در این نبردهای مهیج داشته باشید، باید با تعداد مراحلی که در بازی هستند به خوبی آشنا باشید. به طور کلی 70 مرحله برای نبردها توسط تیم سازندگان بازی در نظر گرفته شده است. هر کدام از این مراحل دارای بخش‌ها، جوایز و ماموریت‌های گوناگونی هستند.

تکمیل تمام این 70 مرحله به شما اجازه می‌دهد تا جوایز بیشتری کسب کنید. همچنین باید بدانید که جوایزی که در مراحل پایانی رویال پس وجود دارند، بسیار باارزش‌تر از جوایز مراحل ابتدایی بازی هستند؛ بنابراین باید ماموریت‌های رویال پس را تکمیل کنید و به آخرین مراحل این آیتم برسید تا جوایز بسیار فوق‌العاده‌ای کسب کنید.

آیا می‌توان بدون شرکت در نبردها جوایز بتل پس کلش رویال را به دست آورد؟

برای پیشروی در مراحل رویال پس و به دست آوردن جوایز بیشتر لازم است که در نبردها شرکت کنید و تاج‌هایی را به دست آورید. پشت سر گذاشتن هر کدام از مراحل رویال پس و دریافت جایزه آن معمولا نیازمند گرفتن 5 یا 10 تاج است. با این حال ممکن است برخی از گیمرها نتوانند در نبردها شرکت کنند، اما قصد از دست دادن جوایز فوق‌العاده رویال پس را نداشته باشند.

در چنین مواقعی یک راه حل برای به دست آوردن کامل این جوایز وجود دارد. این روش چیزی نیست به‌جز استفاده از جم‌ها و قابلیت (lightning strikes). البته استفاده از جم‌ها هزینه‌های بسیاری را همراه دارد، اما یک روش کارساز به شمار می‌آید.

رویال پس الایت و بتل پس کلش رویال

مراحل آغازین رویال پس رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست. اما اگر می‌خواهید تا مراحل پایانی بازی پیش بروید و جوایز بیشتری کسب کنید، باید یکی از دو گزینه رویال پس الایت و رویال پس الایت پلاس را خریداری کنید. در واقع می‌توان اینطور گفت که مراحل اولیه آزمایشی هستند تا شما بتوانید با آمادگی کامل در این نبردها شرکت کنید.

از سوی دیگر خرید رویال پس کلش رویال یک آفر ویژه با آیتم‌های تخفیفی به شمار می‌آید. درون هرکدام از رویال پس‌های بازی کلش رویال مقدار زیادی جم، اسکین‌ها، ایموت‌ها، سکه طلا، صندوقچه‌ها و ژتون‌های مبادله‌ای وجود دارند که خریداری جداگانه همه آن‌ها بسیار گران‌تر از خرید رویال پس است. خرید رویال پس در هر فصل تنها 99/4 دلار هزینه دارد، در حالی که خرید جداگانه همه آیتم‌های موجود در رویال پس ممکن است، هزینه‌ای بیشتر از 100 دلار داشته باشد.

آیا خرید بتل پس کلش رویال منطقی است

برای آن دسته از گیمرهایی که به صورت جدی این بازی را دنبال می‌کنند، خرید رویال پس کلش رویال سرمایه‌گذاری خوبی به شمار می‌آید که معادل با دریافت 500 جم در مرحله است. برای مثال در ایالات متحده آمریکا قیمت خرید رویال پس کلش رویال طبق آخرین آمارها 99/4 دلار است که می‌توان گفت برای گیمرهای معمولی با حد متوسطی از مهارت، یک سرمایه‌گذاری عاقلانه به شمار می‌آید.

آیا با خرید بتل پس کلش رویال می‌توانیم لجندریز دریافت کنیم

به طور معمول صندوقچه‌های Rare  و Epic Pass Royale دارای کارت‌های کمیابی هستند. اما این صندوقچه‌ها می‌توانند یک کارت افسانه‌ای با آرنا 6 داشته باشند. در این میان ژتون‌ها و کارت‌های افزایشی لجندریز بسیاری نیز در رویال پس وجود دارند. با استفاده از ژتون‌ها می‌توان کارت‌های لجندریز خود را با دیگر اعضای قبیله تعویض کنید و با استفاده از کارت‌‌های افزایشی می‌توانید به تعداد کارت‌های لجندریز خود اضافه کنید و سطح آیتم مورد نظر را افزایش بدهید. درهرصورت دردسترس داشتن رویال پس برابر است با به دست آوردن تمام آیتم‌های ویژه، به‌خصوص کارت‌های لجندریز.

قیمت شگفت‌انگیز بتل پس کلش رویال

یکی از نکات ویژه‌ای که درباره رویال پس وجود دارد، قیمت پایین و مقرون‌به‌صرفه این آیتم است. همان‌طور که گفته شد گیمرها در تمام نقاط دنیا می‌توانند این آیتم را با قیمت 4.99 دلار یا معادل آن با واحدهای پولی دیگر خریداری کنند. این قیمت استثنایی در شرایطی است که خریداری جداگانه تمام آیتم‌های رویال پس، هزینه‌ای بیش از 100 دلار را برای گیمر به همراه دارد. در چنین شرایطی می‌توان گفت که با توجه به آیتم‌های موجود در رویال پس، قیمت این آیتم شگفت‌انگیز است.

کلش رویال بدون رویال پس خسته‌کننده خواهد بود

متاسفانه یکی از مواردی که گیمرهای کلش رویال را آزار می‌دهد، خسته‌کننده بودن این بازی بدون خرید رویال پس است. فرض کنید در میدان نبرد مقابل رقبایی قرار گرفته‌اید که رویال پس را در اختیار دارند و آیتم‌های ویژه بسیار بیشتری از شما دارند. در این شرایط پیروزی برای شما بسیار دشوارتر خواهد شد و به‌مرور زمان محیط بازی برایتان تکراری می‌شود.

از سوی دیگر به دست آوردن کارت‌های مورد نیاز برای ارتقا سطح نیروها و جمع‌آوری طلاهای لازم برای افزایش سطح، نیازمند صرف زمان و انرژی بسیاری است. در این مواقع تنها آیتمی که می‌توان محیط خسته‌کننده کلش رویال را جذاب‌تر و هیجان‌انگیز کند، رویال پس است.

بازی کلش رویال یک بازی خوش‌ساخت، پرهیجان و جذاب از کمپانی سوپرسل است.
بازی کلش رویال یک بازی خوش‌ساخت، پرهیجان و جذاب از کمپانی سوپرسل است.

همچنین در رویال پس تمام فصل‌های بازی کلش رویال ژتون‌ها و طلسم‌های جادویی بسیاری دیده می‌شوند که می‌توانید به وسیله آن‌ها نیروهای لجندری را به دست آورید و آن‌ها را تا سطوح بالایی ارتقا دهید.

روش‌های خرید رویال پس کلش رویال برای گیمرهای ایرانی

گیمرهای بازی کلش رویال می‌توانند برای خرید رویال پس راه‌های مختلفی را امتحان کنند. استفاده از گیفت‌ کارت گوگل پلی و اپل‌ ایتونز ، به‌کارگیری انواع کردیت کارت و استفاده از حساب‌های بانکی بین‌المللی رایج‌ترین روش‌های خرید این آیتم هستند. اما این شرایط برای همه کشورها یکسان نیست و گیمرهای ایرانی اوضاع متفاوتی را تجربه می‌کنند.

متاسفانه به دلیل تحریم‌های وضع شده علیه ایران، گیمرهای ایرانی نمی‌توانند به شکل مستقیم رویال پس بازی کلش رویال را خریداری کرده و از مزایای بسیار آن بهره ببرند. اما همیشه روش‌هایی برای دور زدن این محدودیت‌ها وجود دارند. در حال حاضر بهترین روش برای خرید رویال پس توسط گیمرهای ایرانی، استفاده از خدمات و محصولات یک فروشگاه اینترنتی فعال و معتبر در زمینه گیفت کارت و خرید درون بازی مثل فروشگاه آی گیم است.

موفقیت‌های پی‌در‌پی در نبردها با خرید رویال پس کلش رویال

بازی کلش رویال یک بازی خوش‌ساخت، پرهیجان و جذاب از کمپانی سوپرسل است. یک بازی موفق و محبوب که به‌سادگی می‌توانید آن را بیاموزید و با تلاش‌ و مهارت خود در آن پیشرفت کنید. رویال پس کلش رویال یک پیشنهاد کم‌نظیر و عالی برای کسانی است که می‌خواهند در ازای عملکرد خود، پاداش‌های بیشتری دریافت کنند.

برای خرید رویال پس کلش رویال، قیمت بلیط طلایی کلش رویال، خرید سیزن پس کلش رویال، خرید گلد پس کلش رویال، خرید درون برنامه ای بازی های خارجی و خرید درون برنامه ای بازی از فروشگاه اینترنتی آی گیم کافی است این محصول را انتخاب و هزینه آن را از طریق درگاه ایمن بانکی، پرداخت کنید تا از امتیازات آن در بازی کلش رویال بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

آیا رویال پس بازی کلش رویال دائمی است؟

هر یک از رویال پس‌های کلش رویال مخصوص یک فصل از بازی هستند و با به اتمام رسیدن آن فصل دیگر قابل استفاده نخواهند بود. اما جوایزی که پلیرهای کلش رویال از این رویال‌ پس‌ها دریافت می‌کنند، دائمی هستند و با به اتمام رسیدن فصل نیز باقی خواهند ماند. رویال پس قیمت پایینی دارد و حتی در صورت منقضی شدن نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

آیا می‌توان بدون انجام مراحل رویال پس جوایز آن را کسب کنیم؟

در مواقعی که رویال پس را خریداری کرده‌اید، اما به دلایل مختلف مراحل آن را تکمیل نکرده‌اید، استفاده از جم‌ها بهترین راه حل است. سوپرسل امکانی را فراهم کرده است که به‌وسیله آن پلیرها بتوانند، با استفاده از جم مراحل رویال پس را تکمیل کنند و جوایز آن را بدون نیاز به دست آوردن تاج‌ها و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کسب کنند.

آیا می‌توان رویال پس رایگان به دست آورد؟

جواب این سوال قطعا خیر است؛ اما استثناهایی نیز وجود دارد. برای مثال در ژانویه سال 2019 سوپرسل رویال پس رایگان را به‌عنوان هدیه جشن کریسمس به پلیرهای کلش رویال هدیه داد. در واقع به غیر از هدیه‌های سوپرسل روشی برای کسب رویال پس رایگان وجود ندارد.

خرید رویال پس کلش رویال چه مزایایی دارد؟

کاربران با خرید بتل پس کلش رویال یا همان رویال پس می‎توانند از امکاناتی همچون باز شدن خودکار صندوق‌ها، دریافت اسکین برج‌ها، باز شدن صندوق‌های جایزه اضافی و دریافت جم با انجام چالش‌های ویژه بهره‌مند شوند.

قیمت بتل پس کلش رویال برای کاربران ایرانی چقدر است؟

معمولا قیمت پس رویال کلش رویال در سایت‌های مختلف، 200 هزار تومان و بالاتر است. اما شما می‎توانید خرید پس رویال را در فروشگاه آی‌گیم با قیمت 190 هزار تومان انجام دهید.

آیا خرید رویال پس کلش رویال از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است؟

خرید royal pass برای کاربران تنها 4.99 دلار در هر فصل هزینه به‎دنبال دارد. با خرید هر رویال پس کلش رویال، بازیکنان می‌توانند آیتم‌های بی‌شماری را به‌دست بیاورند که خرید هر کدام از آن‌ها به‌صورت جداگانه بالای 100 دلار هزینه خواهد داشت.

روش خرید رویال پس کلش رویال با گیفت کارت چگونه است؟

یکی از رایج‎ترین روش‌های خرید بتل پس کلش رویال استفاده از گیفت کارت مخصوص گوگل پلی است. اما کاربران ایرانی به‌دلیل تحریم‌های بین‎المللی امکان خرید مستقیم آن را ندارند. از این رو، کاربران می‌‌توانند با مراجعه به فروشگاه آی‌گیم هم گیفت کارت و هم رویال پس کلش رویال را با قیمتی مناسب خریداری کنند. همچنین امکان انجام خرید درون برنامه‎ای بازی‌های خارجی از این پلتفرم وجود دارد.

آیا انجام خرید درون برنامه‌ای بازی کلش رویال برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر است؟

به‌دلیل تحریم‎های نرم‎افزاری موجود، بسیاری از خریدهای درون برنامه‌ای بازی کلش رویال مانند خرید بتل پس برای کاربران ایرانی به‌طور مستقیم وجود ندارد. از این رو، کاربران ایرانی می‎توانند با مراجعه به وب‌سایت آی‌گیم، این آیتم‌ها را با هزینه‌ای کم و در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری کنند.

چگونه می‎توان تعداد بیشتری از کارت‎های لجندری را در بازی کلش رویال دریافت کرد؟

با خرید رویال پس کلش رویال، کاربران می‌توانند آیتم‌های ویژه‎ای همچون کارت‎های لجندری را به‌طور مرتب از باز کردن صندوق‌ها دریافت کنند. حتی امکان تعویض کارت‎های لجندری با سایر بازیکنان نیز از طریق خرید بتل پس رویال فراهم می‎شود.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.84 /5
افزودن دیدگاه
فاطمه
در 12 بهمن 1401
قیمت رویال بلیت کلش رویال چنده؟ خرید بتل رویال کلش رویال با ضمانته؟ خرید رویال پس کلش رویال با گیفت کارت هست ؟ خرید درون برنامه ای بازی های خارجی همه رو اکی میکنین؟
  پاسخ آی گیم
  قیمت هارو روی سایت میتونید مشاهده کنید بله خیر با اطلاعات هست بله فقط باید روش اکانت داشته باشید
alisa
در 1 بهمن 1401
رق اینا چیه ؟ خرید بلیط طلایی کلش رویال رویال بلیت کلش رویال خرید pass royale خرید پس رویال کلش رویال الایت کلش رویال و آیا رویال بلیت همیشگی است ؟ خرید رویال پس کلش رویال با گیفت کارت میشه؟
  پاسخ آی گیم
  سلام همش یکیه خیر برای هر سیزن هست و بعدش تموم میشه خیر
Oep
در 25 مهر 1401
عالی
  پاسخ آی گیم
  خوشحالیم از رضایتتون