به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
Limited time offer کالاف دیوتی
Limited time offer کالاف دیوتی

رسیدن به تخفیفات محدود کالاف دیوتی موبایل در دنیایی که خرید کردن یک لذت همگانی محسوب می‌شود، دیگر تخفیفات نیاز به معرفی ندارد. اما باید بدانید که این تخفیفات محدود به فروشگاه‌ها نیستند. بلکه شما که طرفدار کالاف دیوتی موبایل هستید، در این بازی به تخفیف‌های ارزشمند ولی با زمان محدود دسترسی دارید. البته که

خرید Limited Time Offer کالاف دیوتی

0.99call of duty : Limited Time
17.99call of duty : Limited Time
19.99call of duty : Limited Time
9.99call of duty : Limited Time

رسیدن به تخفیفات محدود کالاف دیوتی موبایل

در دنیایی که خرید کردن یک لذت همگانی محسوب می‌شود، دیگر تخفیفات نیاز به معرفی ندارد. اما باید بدانید که این تخفیفات محدود به فروشگاه‌ها نیستند. بلکه شما که طرفدار کالاف دیوتی موبایل هستید، در این بازی به تخفیف‌های ارزشمند ولی با زمان محدود دسترسی دارید. البته که با خرید Limited time offer کالاف دیوتی به امتیازات بزرگی می‌رسید.

این تخفیف‌ها چه مزایایی دارند؟

بدون شک مزیت گرفتن تخفیف در یک خرید اینترنتی نیاز به صحبت ندارد؛ زیرا این اتفاق به طور ذاتی مزیت بزرگی محسوب می‌شود. به همین دلیل برای خرید با تخفیف در کالاف دیوتی موبایل نباید تردید کنید و هرچه سریع‌تر این کار را انجام دهید.

پرداخت هزینه کمتر

شرکت اکتیویژن در تخفیفاتی که در نظر می‌گیرد، قیمت برخی از بسته‌های CP را کاهش می‌دهد. یعنی شما با پرداخت مبلغ ناچیزی می‌توانید به میزان قابل توجهی CP برسید. البته دقت کنید که این تخفیفات دارای محدود زمانی بوده و مدتی بعد به همان قیمت سابق باز می‌گردند.

ارائه جوایز جانبی

تخفیف روی قیمت تنها امتیازی نیست که با خرید Limited time offer کالاف دیوتی به دست می‌آورید. بلکه در برخی مواقع جوایز غیر نقدی نیز شامل این تخفیف‌ها می‌شوند. برای مثال علاوه برای سکه‌های بیشتر یک Crate نیز جایزه می‌گیرید.

امتیازات خرید CP در کالاف دیوتی موبایل

به طور کلی بیشتر تخفیف‌های دارای محدودیت زمانی روی بسته‌های CP اعمال می‌شوند. اما ممکن است که شما به عنوان پلیر این بازی ندانید که با خرید سکه‌های بیشتر چه امتیازاتی را به دست می‌آورید. ولی باید بدانید که داشتن سکه‌های بیشتر به معنای موفقیت بیشتر در بازی است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که این تخفیف‌ها را به هیچ عنوان از دست ندهید.

دسترسی به آیتم‌های بازی

همانطور که می‌دانید، برای خرید آیتم‌های موجود در بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز به سکه یا همان CP را دارید. زمانی که بخواهید چند آیتم خاص را خریداری کنید و سکه کمی داشته باشید، خرید چند سکه آن هم با تخفیف قطعا لذتبخش خواهد بود.

خرید اسکین‌ها

اگر دوست دارید که با استفاده از اسکین‌ها در بازی منحصر به فرد باشید، باید این اسکین‌ها را با سکه‌های خود بخرید. خرید اسکین‌های ویژه هر فصل نیاز به سکه‌های زیادی دارد. به همین دلیل باید به فکر خرید بسته‌های سکه باشید.

افزایش سرعت پیشرفت بازی با هزینه کمتر

زمانی که تخفیف‌های خوبی را برای خرید سکه‌ها در اختیار دارید، بهتر است که این فرصت‌های طلایی را از دست ندهید. با انجام این کار می‌توانید طی یک بازه زمانی کوتاه در بازی پیشرفت کنید. البته که با تخفیف‌ها در هزینه‌های نیز صرفه جویی خواهید کرد.

خرید Limited time offer کالاف دیوتی در آی گیم

خرید Limited time offer کالاف دیوتی و دسترسی به تخفیفات این بازی کار چندان سختی نیست. بلکه کافیست از سایت آی گیم کمک بگیرید تا هرچه سریع‌تر بسته‌های دارای تخفیف را برای شما خریداری کنیم. همچنین تیم پشتیبانی ما تا لحظه شارژ شدن اکانت در کنار شما هستند.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.27 /5
افزودن دیدگاه