توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
Limited time offer کالاف دیوتی
Limited time offer کالاف دیوتی

رسیدن به تخفیفات محدود کالاف دیوتی موبایل در دنیایی که خرید کردن یک لذت همگانی محسوب می‌شود، دیگر تخفیفات نیاز به معرفی ندارد. اما باید بدانید که این تخفیفات محدود به فروشگاه‌ها نیستند. بلکه شما که طرفدار کالاف دیوتی موبایل هستید، در این بازی به تخفیف‌های ارزشمند ولی با زمان محدود دسترسی دارید. البته که

خرید Limited Time Offer کالاف دیوتی

0.99call of duty : Limited Time
31,000 تومان
ساخت اکانت کالاف ریجن هند
35,000 تومان
1.99call of duty : Limited Time
62,000 تومان
2.99call of duty : Limited Time
93,000 تومان

رسیدن به تخفیفات محدود کالاف دیوتی موبایل

در دنیایی که خرید کردن یک لذت همگانی محسوب می‌شود، دیگر تخفیفات نیاز به معرفی ندارد. اما باید بدانید که این تخفیفات محدود به فروشگاه‌ها نیستند. بلکه شما که طرفدار کالاف دیوتی موبایل هستید، در این بازی به تخفیف‌های ارزشمند ولی با زمان محدود دسترسی دارید. البته که با خرید Limited time offer کالاف دیوتی به امتیازات بزرگی می‌رسید.

با خرید Limited time offer کالاف دیوتی به امتیازات بزرگی می‌رسید.
با خرید Limited time offer کالاف دیوتی به امتیازات بزرگی می‌رسید.

تخفیفات Limited time offer کالاف دیوتی چیست؟

کالاف دیوتی به‌منظور افزایش درآمد و جلب رضایت گیمرهای خود، به فروش پکیج‌های تخفیفی رو می‌آورد. در این پکیج‌ها بیشتر آیتم‌هایی که فروشگاه کالاف دیوتی وجود دارند، با قیمت بسیار کمتری فروخته می‌شوند. در واقع فروش Limited time offer کالاف دیوتی یک خرید ویژه به شمار می‌آید، چرا که هم گیمر و هم اکتیویژن از فروش Limited time offer سود خوبی کسب می‌کنند.

زمانی که Limited time offer وارد قسمت فروشگاه بازی کالاف دیوتی می‌شوند، بسیاری از گیمرها رو به خرید درون‌برنامه‌ای می‌آورند. حتی آن دسته از گیمرهایی که این علاقه‌ای به خرید این آیتم‌ها نداشتند نیز این خرید را انجام می‌دهند. همین مساله باعث می‌شود که اکتیویژن سود خوبی را کسب کند و کیفیت بازی کالاف دیوتی را ارتقا دهد. از سوی دیگر گیمرها نیز لذت بسیاری از خرید Limited time offer می‌برند. چرا که خرید این آیتم‌ها بسیار مقرون‌به‌صرفه و یک فرصت استثنایی برای آن‌ها است.

این تخفیف‌ها چه مزایایی دارند؟

بدون شک مزیت گرفتن تخفیف در یک خرید اینترنتی نیاز به صحبت ندارد؛ زیرا این اتفاق به طور ذاتی مزیت بزرگی محسوب می‌شود. به همین دلیل برای خرید با تخفیف در کالاف دیوتی موبایل نباید تردید کنید و هرچه سریع‌تر این کار را انجام دهید.

متمایز شدن از سایر گیمرها

گیمرهایی که پکیج‌های Limited time offer کالاف دیوتی را خریداری می‌کنند، می‌توانند به‌سادگی در محیط بازی کالاف دیوتی از دیگر گیمرها متمایز شوند و یک گیمر ویژه به شمار بیایند. در واقع خرید این پکیج‌های تخفیفی فرصت فوق‌العاده‌ای برای به دست آوردن آیتم‌های ویژه است که هرکسی آن‌ها را در اختیار ندارد.

پرداخت هزینه کمتر

شرکت اکتیویژن در تخفیفاتی که در نظر می‌گیرد، قیمت برخی از بسته‌های CP را کاهش می‌دهد. یعنی شما با پرداخت مبلغ ناچیزی می‌توانید به میزان قابل توجهی CP برسید. البته دقت کنید که این تخفیفات دارای محدود زمانی بوده و مدتی بعد به همان قیمت سابق باز می‌گردند.

ارائه جوایز جانبی

تخفیف روی قیمت تنها امتیازی نیست که با خرید Limited time offer کالاف دیوتی به دست می‌آورید. بلکه در برخی مواقع جوایز غیر نقدی نیز شامل این تخفیف‌ها می‌شوند. برای مثال علاوه برای سکه‌های بیشتر یک Crate نیز جایزه می‌گیرید.

برای خرید آیتم‌های موجود در بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز به سکه یا همان CP را دارید.
برای خرید آیتم‌های موجود در بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز به سکه یا همان CP را دارید.

امتیازات خرید CP در کالاف دیوتی موبایل

به طور کلی بیشتر تخفیف‌های دارای محدودیت زمانی روی بسته‌های CP اعمال می‌شوند. اما ممکن است که شما به عنوان پلیر این بازی ندانید که با خرید سکه‌های بیشتر چه امتیازاتی را به دست می‌آورید. ولی باید بدانید که داشتن سکه‌های بیشتر به معنای موفقیت بیشتر در بازی است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که این تخفیف‌ها را به هیچ عنوان از دست ندهید.

دسترسی به آیتم‌های بازی

همانطور که می‌دانید، برای خرید آیتم‌های موجود در بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز به سکه یا همان CP را دارید. زمانی که بخواهید چند آیتم خاص را خریداری کنید و سکه کمی داشته باشید، خرید چند سکه آن هم با تخفیف قطعا لذتبخش خواهد بود.

شخصی‌سازی کاراکتر

به جرات می‌توان گفت که هیجان‌انگیزترین بخش بازی کالاف دیوتی، بخش شخصی‌سازی کاراکتر و تغییر ظاهر آن به حالت دلخواه است. گیمرهایی که پکیج‌های تخفیفی کالاف دیوتی را خریداری کنند، می‌توانند به‌سادگی کاراکتر خود را شخصی‌سازی کرده و از آن لذت ببرند. در حالی که لازم نیست هزینه‌های بسیاری را برای انجام این کار پرداخت کنند.

خرید اسکین‌ها

اگر دوست دارید که با استفاده از اسکین‌ها در بازی منحصر به فرد باشید، باید این اسکین‌ها را با سکه‌های خود بخرید. خرید اسکین‌های ویژه هر فصل نیاز به سکه‌های زیادی دارد. به همین دلیل باید به فکر خرید بسته‌های سکه باشید.

افزایش سطح تیر (tier)

یکی از مهم‌ترین ارقام در بازی کالاف دیوتی تیر (tier) است. در واقع این عدد نشان می‌دهد که چه مقدار در این بازی حرفه‌ای هستید و در این فصل چقدر بازی کرده‌اید. از سوی دیگر هرچقدر که سطح تیر بالاتری داشته باشید، جوایز بیشتری را کسب خواهید کرد. با استفاده از تخفیفات ویژه کالاف، می‌توان این عدد را به‌سادگی افزایش داد و در سطوح بالاتری از تیر قرار گرفت.

افزایش سرعت پیشرفت بازی با هزینه کمتر

زمانی که تخفیف‌های خوبی را برای خرید سکه‌ها در اختیار دارید، بهتر است که این فرصت‌های طلایی را از دست ندهید. با انجام این کار می‌توانید طی یک بازه زمانی کوتاه در بازی پیشرفت کنید. البته که با تخفیف‌ها در هزینه‌های نیز صرفه جویی خواهید کرد.

خرید اسکین‌های ویژه هر فصل نیاز به سکه‌های زیادی دارد.
خرید اسکین‌های ویژه هر فصل نیاز به سکه‌های زیادی دارد.

آیتم‌هایی که شامل تخفیفات Limited time offer می‌شوند

بیشتر آیتم‌هایی که در فروشگاه کالاف دیوتی وجود دارند، می‌توانند در لیست تخفیفات ویژه آیتم‌هایی که شامل تخفیفاتLimited time offer می‌شوند، قرار بگیرند. اما معمولا بتل پس، سی پی، گان‌ها، اسکین‌ها و باندل‌ها شامل تخفیفات بیشتری هستند. البته آیتم‌های دیگر نیز ممکن است شامل این تخفیفات باشند.

تخفیفات Limited time offer کالاف دیوتی تا چه زمانی ادامه دارند؟

معمولا تخفیفات ویژه Limited time offer کالاف دیوتی زمان مشخصی دارند که در قسمت فروشگاه نمایش داده می‌شود. معمولا این تخفیفات چیزی بین یک هفته تا دو هفته برای خرید مهلت دارند و بعد از گذشت این مدت، باید زمان بسیاری را برای خرید مجدد آن‌ها منتظر بمانید. با این حال ممکن است با توجه به مناسبت‌های تاریخی و جشن‌ها این تخفیفات دوباره در دسترس گیمرهای کالاف دیوتی قرار بگیرند و مهلت بیشتری برای آن‌ها در نظر گرفته شود.

آیا Limited time offer کالاف دیوتی ارزش خریداری دارد؟

خرید Limited time offer کالاف دیوتی یک پیشنهاد فوق‌العاده برای گیمرهای این بازی به شمار می‌آید. در واقع این پکیج‌های تخفیفی فرصتی استثنایی برای گیمرها هستند و می‌توانند برای آن‌ها بسیار هیجان‌انگیز باشند و پیشرفت سریع‌تر و آسان‌تر آن‌ها موثر باشند. امروزه بسیاری از گیمرهای کالاف دیوتی اقدام به خرید آیتم‌های درون‌برنامه‌ای بازی می‌کنند. حال چه فرصتی بهتر از این که این آیتم‌ها را با تخفیفات ویژه خریداری کرد و در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی چشمگیری داشت.

از سوی دیگر گیمرها در با Limited time offer کالاف دیوتی می‌توانند مقادیر بیشتری از آیتم‌ها را با بودجه محدود خود خریداری کنند. چرا که در حالت معمولی و عدم وجود تخفیفات ویژه، خرید آیتم‌های درون‌برنامه‌ای کالاف دیوتی هزینه‌های بسیاری را همراه دارد و می‌تواند بسیار سرسام‌آور باشد.

خرید Limited time offer کالاف دیوتی در آی گیم

خرید Limited time offer کالاف دیوتی و دسترسی به تخفیفات این بازی کار چندان سختی نیست. بلکه کافیست از سایت آی گیم کمک بگیرید تا هرچه سریع‌تر بسته‌های دارای تخفیف را برای شما خریداری کنیم. همچنین تیم پشتیبانی ما تا لحظه شارژ شدن اکانت در کنار شما هستند.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.29 /5
افزودن دیدگاه
0994009****
در 6 آذر 1401
اون پنج دلاریه آفر ای کی یخی هست
    پاسخ آی گیم
    سلام وقت بخیر لیمیتد افر ها روی سایت موجودن