توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
جم کلش رویال
جم کلش رویال

جم‌ها (Gems) که آن‌ها را به الماس‌های بازی، جواهرات یا سنگ‌های قیمتی ترجمه کرده‌اند، ارزشمندترین واحد پول یا دارایی در دنیای بازی کلش رویال هستند.

خرید جم کلش رویال

۸۰ جم – clash royale
40,000 تومان
500 جم کلش رویال
200,000 تومان
۱۲۰۰ جم – کلش رویال
400,000 تومان
2500 جم کلش رویال
800,000 تومان
6500 جم کلش رویال
2,000,000 تومان
14000 جم کلش رویال
4,000,000 تومان

خرید جم کلش رویال و تجربه قدرت بیشتر در کلش رویال

امروزه بازی‌های آنلاین تحت اندروید و IOS طرفداران بسیاری در میان گیمرها در دنیا پیدا کرده است. یکی از انواع محبوب این بازی‌ها، بازی کلش رویال است که به‌دلیل گرافیک بالا و امکانات مختلف آن، در رده یکی از برترین بازی‌های آنلاین قرار گرفته است. کلش رویال از ویژگی رقابتی کم‌نظیری برخوردار است و برخی از امکانات گیرها برای پیروزی سریع، نیازمند خرید جم کلش رویال است. در این مطلب با جم این بازی و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد، آشنا می‌شویم.

سوپرسل ساخت بازی‌های  کلش آف کلنز، هی دی، بوم بیچ و براول استارز را در کارنامه خود دارد.
سوپرسل ساخت بازی‌های  کلش آف کلنز، هی دی، بوم بیچ و براول استارز را در کارنامه خود دارد.

بازی کلش رویال

کمپانی سوپرسل (SuperCell) یک شرکت مشهور فنلاندی و سازنده و توسعه‌دهنده بازی‌های تحت سیستم عامل اندروید و IOS است. بازی کلش رویال در واقع چهارمین بازی فرآوری شده این کمپانی است. سوپرسل همچنین ساخت بازی‌های  کلش آف کلنز، هی دی، بوم بیچ و براول استارز را در کارنامه خود دارد. کلش رویال (Clash Royale) یک بازی در سبک استراتژیک است. نمره سایت نقد بازی و موسیقی متاکریتیک به این بازی، 86 از 100 نمره است.

نقش جم‌ها در بازی کلش رویال

جم‌ها (Gems) که آن‌ها را به الماس‌های بازی، جواهرات یا سنگ‌های قیمتی ترجمه کرده‌اند، ارزشمندترین واحد پول یا دارایی در دنیای بازی کلش رویال هستند. از سنگ‌های قیمتی می‌توان برای خرید طلا استفاده کرد یا باز کردن سریع‌تر قفل صندوقچه‌ها استفاده کرد. هنگامی که بازیکنان، این بازی را برای اولین بار بارگیری می‌کنند، از 100 جم برخوردار می‌شوند.

مزایای خرید جم کلش رویال

طرفداران دوآتشه بازی کلش رویال بیش از همه می‌دانند سنگ‌های قیمتی در این بازی چه ارزشی دارند و چگونه باید از آن‌ها برای پیشبرد اهداف بازی استفاده کرد. خرید جم‌ها نه تنها راه دسترسی پیش از موعد شما به سلاح‌ها و دیگر امکانات بازی هستند، بلکه می‌توانید از آن‌ها برای خرید مواردی مانند کارت و پیشنهادات فروشگاه داخل نرم‌افزار بهره بگیرید. برخی از مزایای دیگر خرید جم کلش رویال عبارتند از:

 • شرکت در مبارزات قبیله‌ای و پیروز شدن در این مبارزات
 • بازگشایی صندوق‌های Crown و Free
 • انجام کامل وظایف بازی در هر مرحله
 • پیروزی در مبارزات سخت و سخت‌تر

با جم کلش رویال چه چیزی می توان خرید؟

بسیاری از راهنمایان بازی‌های موبایلی معتقدند بهتر است از این جم‌ها برای شرکت در چالش‌های بزرگ استفاده کنید؛ اما حقیقت این است که سنگ‌های قیمتی در بازی کلش رویال، موارد مصرف و خرید گوناگونی دارند که بهتر است با آن‌ها آشنا باشیم. این موارد را با هم مرور می‌کنیم:

 • خرید صندوقچه در فروشگاه داخلی نرم‌افزار
 • خرید طلا
 • سرعت بخشیدن به باز شدن قفل صندوقچه
 • افزایش امکانات ارتش خود و استفاده از آن برای حمله در نبردها

تمامی روش‌های دریافت یا خرید جم کلش رویال

به‌دست آوردن جم‌ها به دو روش کلی ممکن است. یکی از آن‌ها روش دریافت رایگان است که تنها در طول زمان و با سختی زیاد و در طی نبردهای بسیار به دست می‌آید. راه دوم خرید جم‌ها با اعتبار شارژ اکانت اپل یا گوگل‌پلی از طریق خرید درون‌برنامه است که برای شارژ اکانت نیاز به گیفت کارت خواهید داشت و روش دیگر خرید جم‌ها از فروشگاه‌های آنلاین مانند سایت آی گیم است. با تمامی این روش‌ها آشنا می‌شویم:

جاده جام در بازی کلش رویال

جاده جام (Trophy Road) مسیر پیشرفت شما در بازی کلش رویال است. هنگامی که در نردبان 1V1 غنائم به دست می‌آورید، قفل باز می‌شود و پاداش‌های مهمی از جمله جم‌ها را جمع‌آوری می‌کنید. به‌عبارت دیگر با رسیدن به مقدار مشخصی از Trophies، می‌توانید جم‌ها را از جاده جام دریافت کنید.

رویدادهای ویژه یا چالش‌های بازی کلش رویال

رویدادهای ویژه/چالش‌ها (Special Events/Challenge) و یا چالش‌های رویداد ویژه در برگه مسابقات بازیکن ظاهر می‌شوند. چالش‌های رویداد ویژه شبیه به چالش‌های کلاسیک و بزرگ پیروزی هستند و پاداش‌های مشابهی را ارائه می‌دهند. با رسیدن به تعداد مشخصی از پیروزی در این چالش‌ها، تعدادی جم دریافت خواهید کرد.

خرید جم کلش رویال از فروشگاه داخلی نرم‌افزار

در فروشگاه نرم‌افزار یا بخش (Shop) ، گاهی اوقات جم‌ها را به‌عنوان بخشی از پیشنهادات خرید درون‌برنامه‌ای مشاهده خواهید کرد. همچنین می‌توانید از معاملات روزانه، الماس‌ها یا جواهرات رایگان دریافت کنید. برای خرید جم کلش رویال از فروشگاه نرم‌افزار بسته به سیستم عامل موبایل، شما به یکی از گیفت کارت‌های اپل یا گوگل پلی نیاز خواهید داشت. این گیفت کارت‌ها نیز در فروشگاه اینترنتی آی گیم عرضه می‌شوند.

صندوقچه افسانه‌ ای کلش رویال

صندوقچه‌های افسانه‌ای (Legendary Chests) حاوی یک کارت افسانه‌ای از هر Arena منطقه هستند، که به شما اجازه می‌دهد کارت‌هایی را در مناطق بالاتر دریافت کنید. این صندوقچه‌ها همیشه دارای 2 تا 4 جم هستند. برای بازگردن این صندوق‌ها به 24 ساعت زمان، 144 جم یا یک کلید صندوقچه نیاز دارید.

فانتزی رویال

فانتزی رویال (Fantasy Royale) یک رویداد جانبی برای لیگ کلش رویال (Clash Royale League) است. تیم خود را از بازیکنان CRL ایجاد کنید و رتبه تاج خود را به‌ازای هر تاجی که بازیکنان فانتزی شما به دست می‌آورند، افزایش دهید. در پایان رویداد، بسته به تعداد تاج‌های جمع‌آوری شده، می‌توانید پاداش دریافت کنید. این پاداش‌ها گاهی اوقات ممکن است حاوی سنگ‌های قیمتی یا همان جم‌ها باشند.

فانتزی رویال (Fantasy Royale) یک رویداد جانبی برای لیگ کلش رویال (Clash Royale League) است.
فانتزی رویال (Fantasy Royale) یک رویداد جانبی برای لیگ کلش رویال (Clash Royale League) است.

خرید جم کلش رویال از فروشگاه‌های آنلاین

خرید بسته‌هایی با تعداد مشخص جم و با قیمت‌های گوناگون از فروشگاه‌های تخصصی بازی‌های موبایلی، رایانه‌ای و کنسولی، یکی از آسان‌ترین، سریع‌ترین و موثرترین روش‌های برای پیشبرد اهداف استراتژیک در بازی کلش رویال است.

خرید ساده و آنلاین انواع جم کلش رویال از فروشگاه آی گیم

جم‌های کلش رویال در بسته‌هایی با تعداد گوناگون و مبالغ دلاری متفاوت عرضه می‌شوند. ما در فروشگاه اینترنتی آی گیم تلاش کرده‌ایم تا تنوع مناسبی از بسته‌های جم کلش رویال را در اختیار گیمرها و علاقمندان این بازی قرار دهیم. شما در فروشگاه آی گیم می‌توانید در محیطی امن، به آسانی بسته‌های جم مورد نیاز خود را انتخاب کنید و با کلیک کردن روی هر بسته، مراحل ثبت سفارش و خرید را کامل کنید. دستیابی شما به جم‌های مورد نیاز، به‌معنای پیشرفت شما در بازی محبوب کلش رویال و برخورداری از امکانات بیشتر در این بازی است.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.93 /5
افزودن دیدگاه
sami
در 12 بهمن 1401
جاده جام در کلش رویال و مسیر افسانه ها در کلش رویال کجاس؟ کد الماس کلش رویال بهم بدین گیفت کارت کلش رویال دارین
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر اگر افر هست باید در منوی چو بازی در بخش افرها باشه کد نداره میتونید از سایت سفارش بدید خریدش با اطلاعات هست خیر
0919****942
در 30 مرداد 1401
من میخوام بلیت رویال بخرم لطفا توضیحاتی برام ارسال کنید
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. در صفحه کلش رویال میتونید رویال پس کلش رویال رو ببینید و تهیه کنید.
mehrad
در 28 تیر 1401
کد الماس کلش رویال و خرید رویال پس کلش رویال و خرید گلد پس کلش دارین؟
  پاسخ آی گیم
  به صورت کد نیست. اطلاعات اکانتتون رو وارد میکنید و ما براتون خرید میکنیم. هم گلد پس کلش و هم رویال پس موجود هست.
رویال
در 30 خرداد 1401
میتونم جم به صورت رایگان بدست بیارم زیاد؟ و‌ اینکه افر هم میخرید برام؟
  پاسخ آی گیم
  امکان به دست اوردن رایگان نیست به این راحتی. بله میخریم
alipoor
در 27 بهمن 1400
ساده ترین روش خرید جم کلش رویال از سایتتون چیه?
  پاسخ آی گیم
  از سایت میتونید مقدار جمی که میخواید رو خریداری کنید و ما مستقیما براتون انجام میدیم