توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بی سی پابجی موبایل لایت
بی سی پابجی موبایل لایت

خرید بی سی پابجی موبایل لایت شصت کارکتر با هدایت گیمرها به جزیره‌ای به وسعت دو در دو کیلومتر می‌روند؛ جزیره‌ای با منابع و موانع گوناگون. هدف بازی بقا در یک میدان نبرد است. شما برای بقا نیاز دارید به دنبال سلاح، وسایل نقلیه و تدارکات و مهمات باشید. پس آماده باشید که بعد از

خرید بی سی پابجی موبایل

1875 بی سی پابجی موبایل لایت
30 بی سی بازی پابجی موبایل لایت
4000 بی سی پابجی موبایل لایت
8400 بی سی پابجی موبایل لایت
340 بی سی پابجی موبایل لایت
63 بی سی بازی پابجی موبایل لایت
690 بی سی پابجی موبایل لایت

خرید بی سی پابجی موبایل لایت

شصت کارکتر با هدایت گیمرها به جزیره‌ای به وسعت دو در دو کیلومتر می‌روند؛ جزیره‌ای با منابع و موانع گوناگون. هدف بازی بقا در یک میدان نبرد است. شما برای بقا نیاز دارید به دنبال سلاح، وسایل نقلیه و تدارکات و مهمات باشید. پس آماده باشید که بعد از فرود آمدن در این جزیره برای بقا بجنگید. البته برای نبرد بهتر و امکان بیشتر برای زنده ماندن در این جزیره شما به ارزهای رایج این بازی به نام بی سی (BC) یا بتل کوین (Battle Coin) نیاز خواهید داشت. زیرا با این ارزها می‌توانید آیتم‌ها و ویژگی‌های اضافی را خریداری کنید. برای آشنایی با مزایا و روش خرید بی سی پابجی موبایل لایت از آی گیم با ما همراه باشید.

معرفی بازی پابجی موبایل لایت
معرفی بازی پابجی موبایل لایت

معرفی بازی پابجی موبایل لایت

نام کامل این بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile است که به اختصار PUBG Mobile نیز نامیده می‌شود. این بازی بر اساس گیم پلی بازی پابجی و مناسب برای دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند توسط کمپانی‌های توسعه نرم‌افزارهای بازی به نام لایت اسپید و کوانتوم استودیو ساخته شد و به‌طور رسمی در نوزدهم ماه مارس سال 2018 برای iOS و Android عرضه شد.

پابجی موبایل لایت در واقع نسخه سبک اندرویدی پابجی موبایل است که برای دستگاه‌های ارزان‌قیمت با قدرت پردازش و ظرفیت رم پایین‌تر ساخته شده است و اولین بار در 24 ژانویه 2019 در تایلند عرضه شد. این نسخه بر روی دستگاه‌های دارای حداقل 1 گیگابایت رم اجرا می‌شود. نسخه Lite دارای یک نقشه کوچکتر با حداکثر 60 بازیکن در یک مسابقه، به‌جای 100 بازیکن در نسخه استاندارد است.

پابجی موبایل با نزدیک به 300 میلیون بار دانلود در سراسر جهان در سال 2018، دومین بازی موبایلی پردانلود در این سال شد. تعداد دانلود پابجی موبایل در سال 2019 به 555 میلیون در سراسر دنیا رسید و تا ماه جولای سال 2020 این رقم به 734 میلیون و تا ماه مارس 2021 به یک میلیارد دانلود رسید که برابر با یک هشتم جمعیت کره زمین است.

مزایای خرید بی سی پابجی موبایل لایت

توسعه‌دهندگان بازی پابجی موبایل لایت ترجیح داده‌اند که تا هزینه‌های توسعه و پشتیبانی از آن را از دو روش تبلیغات درون‌برنامه‌ای و خریدهای درون‌برنامه‌ای کسب کنند. برای این کار یک ارز یا پول مجازی در درون بازی ایجاد شده است که بی سی نام دارد. بر همین اساس خرید بی سی می‌تواند برای شما مزایای متلفی داشته باشد و سرعت رشد شما در بازی را افزایش دهد. برخی از مزایای خرید این ارز رایج عبارت است از:

امکان ارتقا Royal Pass

بازی پابجی موبایل دارای قسمت‌های مختلفی است که می‌توانید از بازی کردن در آن لذت ببرید. یکی از این بخش‌های جذاب برای شما رویال پس است که به صورت فصلی در این بازی برگزار می‌شود. زمانی که شما به اندازه کافی BC به دست آورید، می‌توانید به راحتی از امکان ارتقا رویال پس استفاده کنید.

امکان ارتقا Elite Pass

اگر دوست داری که در قسمت رویال پس به جوایز موجود در آن دست پیدا کنید، در ابتدا باید قابلیت الیت پس را ارتقا بخشید. برای انجام این کار شما نیاز به بی سی خواهید داشت که باید آن را آماده کنید. اگر در طول بازی نتوانستید بی سی را به دست آورید، می‌توانید از طریق خرید بی اسی قلیتی الیت را برای خود فعال کنید و بازی کردن با آن لذت ببرید.

امکان خرید سلاح‌های جدید

تمامی بازی‌هایی که در سبک اکشن و شوتینگ ارائه می‌شوند دارای اسلحه‌های مختلفی هستند. هر چقدر که شما از سلاح‌های پیشرفته‌تری استفاده کنید، مسلما احتمال برد شما در بازی بیشتر خواهد شد و رقیبان خود را شکست خواهید داد . با خرید بی سی پابجی موبایل لایت می‌توانید از بهترین مهمات و اسلحه‌ها در این بازی خاص بهره‌مند شوید.

 

امکان خرید انواع لباس

یکی دیگر از عوامل موفقیت شما در بازی پابجی موبایل استفاده از لباس‌های مناسب است. بعضی از این لباس‌ها خاصیت ضدگلوله دارند که به همین علت جان شما را در برابر آسیب‌های احتمالی حفظ خواهند کرد. در حال حاضر امکان دسترسی به انواع لباس با استفاده از بی سی ممکن خواهد بود. بر همین اساس در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای خرید بی سی پابجی موبایل اقدام کنید تا از این مزیت ویژه برخوردار شوید. اگر نگاهی به بهترین گیمرها در این بازی بیندازید، متوجه خواهید شد که همه آن‌ها از قابلیت‌ لباس‌ها به نحو احسن استفاده خواهند کرد.

 

مزایای خرید بی سی پابجی موبایل لایت
مزایای خرید بی سی پابجی موبایل لایت

امکان خرید چتر نجات

در بازی پابجی موبایل این تفاوت‌های ریز است که فرق بین برنده و بازنده را مشخص خواهد کرد. زمانی که شما در ارتفاعات قرار می‌گیرید، هیچ چیز مانند چتر نجات نمی‌تواند برای شما مفید باشد. معمولا بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای از چتر نجات برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کنند. برای به‌کارگیری چتر نجات نیز باید بی سی کافی داشته باشید. از آنجا که جمع‌آوری بی سی در داخل بازی برای افراد مبتدی کار سختی است، بهترین راهکار برای آن خرید بی سی پابجی موبایل لایت خواهد بود. بهتر است که از این قابلیت ویژه استفاده کنید و تمامی حریفان خود را پشت سر بگذارید.

امکان خرید انواع باکس‌های منابع

در داخل بازی پابجی موبایل باکس‌های مختلفی قرار دارد که در داخل آن موارد مختلفی مثل تجهیزات قرار داده می‌شود. این باکس‌ها در محیط‌های مختلفی قرار داده می‌شوند که هر کدام از آن‌ها در نوع خود بسیار پراهمیت هستند. برای اینکه بتوانید از امکانات موجود در این باکس‌ها استفاده کنید، حتما باید بی سی را به مقدار کافی در اکانت خود داشته باشید. در صورت کمبود بی سی می‌توانید آن را خریداری کرده و از باکس‌ها‌ استفاده کنید.

خرید بازی PUBG Mobile
خرید بازی PUBG Mobile

بهترین روش خرید بی سی پابجی موبایل لایت

شما پس از نصب نرم‌افزار و نیز در طول بازی تعدادی BC به‌دست می‌آورید اما این تعداد برای دسترسی‌های بیشتر و خرید برخی آیتم‌های مفید بسیار کم است. بنابراین با روش خرید بی سی‌ها می‌توانید به‌ این ویژگی‌ها و آیتم‌ها دسترسی پیدا کنید.

به‌طور کلی چند روش برای دستیابی به بی سی‌ها وجود دارد. یکی از این روش‌ها تماشای تبلیغات درون بازی است. شما در این روش می‌توانید روزانه تا 5 بی سی دریافت کنید. روش دیگر فعالیت در درون بازی و نبرد و موفقیت در بازی است؛ که البته خود این موفقیت عموما نیازمند بی سی کافی برای خرید ویژگی‌ها و سلاح‌ها است. روش سوم خرید بی سی توسط مستر کارت و ویزا کارت است که دریافت آن‌ها برای کاربران ایرانی بسیار دشوار است.

ما در فروشگاه اینترنتی آی گیم بهترین روش را برای خرید این محصول برای گیمرهای ایرانی این بازی فراهم کرده‌ایم. شما برای خرید بی سی پابجی موبایل لایت کافی است در این سایت، بسته‌ها و پلن‌های مختلف بی سی این بازی را انتخاب کنید؛ مراحل ثبت سفارش و خرید از طریق درگاه‌های پرداخت را در بستر مطمئن و ایمن سایت آی گیم پشت بگذارید و در نهایت از بی سی‌ها برای موفقیت در بازی پابجی موبایل لایت با بهترین تجربه بازی استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
3.43 /5
افزودن دیدگاه
Mehdi
در 31 مرداد 1401
سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم،من چند وقت پیش خواستم از یه سایت بی سی بخرم وقتی آیدی بازیمو دادم گفتن که ریجن اکانت مشکل داره نمیشه بی سی رو فرستاد میخواستم بدونم الان اگه از سایت خوب شما بی سی سفارش بدم و همین مشکل وجود داشته باشه پولم چی میشه؟ ممنون میشم جواب بدید🙏🏻🌹
    پاسخ آی گیم
    سلام وقتتون بخیر. شما میتونید با خیال راحت سفارش بدید و حتی اگر امکان خرید نباشه مبلغ به حساب شما بدون کسر هزینه بازگشت داده میشه.
09369867921
در 12 اردیبهشت 1401
سلام
    پاسخ آی گیم
    سلام وقتتون بخیر در خدمتتون هستم