توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول subway surfers
خرید پول subway surfers

شکستن رکورد برترین‌ها با خرید پول subway surfers بازی ساب وی سرفر (Subwary Surfer) یک بازی جذاب برای تلفن‌های همراه است که روایتی از یک پسر بچه اسپری به‌دست در خطوط راه‌آهن را دارد. در نظر داشته باشید که در این بازی امکانات، پوسته‌ها و کاراکترهای مختلفی وجود دارند که با برخورداری از میزان پول

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

شکستن رکورد برترین‌ها با خرید پول subway surfers

بازی ساب وی سرفر (Subwary Surfer) یک بازی جذاب برای تلفن‌های همراه است که روایتی از یک پسر بچه اسپری به‌دست در خطوط راه‌آهن را دارد. در نظر داشته باشید که در این بازی امکانات، پوسته‌ها و کاراکترهای مختلفی وجود دارند که با برخورداری از میزان پول لازم، شما می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. ازاین‌رو، در این مطلب با مزایا و روش خرید پول subway surfers آشنا می‌شویم.

مزایای خرید پول subway surfers

روایت داستان بازی ساب وی سرفر به این شکل است که یک پسر بچه لجباز با اسپری‌های رنگی خود روی دیوارهای ایستگاه قطار نقاشی می‌کشد. در حین کار، نگهبانی با هیکل درشت و سگ خود متوجه این کاراکتر شده و اقدام به دنبال کردن او می‌کنند. شما در طول بازی کنترل پسر بچه را در اختیار دارید و باید با گذر از موانع، کاری کنید که نگهبان شما را گم کند. لازم به ذکر است که در طول بازی امکاناتی مانند هاور بورد و اسکیت‌های پرشی در اختیار شما قرار می‌گیرند که با پرداخت پول می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

در طول بازی ساب وی سرفر شما می‌توانید پس از هر بار بازی پول دریافت کنید. اما این مقدار پول به اندازه‌ای نیست که بتوانید با آن به کاراکترهای خاص و امکانات متنوع دسترسی داشته باشید. به همین خاطر، می‌توانید به سراغ خرید پول subway surfers بروید که در ادامه با برخی مزایای آن آشنا می‌شویم.

انواع پوسته را خریداری کنید

هر کاراکتر دارای لباس و جذابیت‌های ظاهری خود است. در نظر داشته باشید که شما به عنوان یک بازیکن این امکان را دارید تا ظاهر کاراکتر مورد نظر ساب وی سرفر خود را کاملا شخصی‌سازی کنید. در بازی به طور آماده دیزاین‌های متنوعی برای کاراکتر وجود دارند که شما می‌توانید با خرید پول subway surfers، آن‌ها را آنلاک کنید.

با خرید پو‌ل subway surfers، امکان خرید کاراکتر فراهم می‌شود

در بازی ساب وی سرفر، به شما این امکان داده می‌شود تا بتوانید کاراکتر بازی را عوض کنید. در نظر داشته باشید که تقریبا تمام کاراکترها در بازی ساب وی سرفر پولی هستند و برای دریافت آن‌ها نیاز است که یا با خرید پول یا با گذراندن مراحل زیاد، پول مورد نیاز به دست آورید.

بازی ساب وی سرفر و امکان خرید آیتم‌هایی مانند هاور بورد

در طول بازی ساب وی سرفر شما به امکاناتی مانند هاور بورد، اسکیت پرشی و جت پک دسترسی دارید که برای دریافت هرکدام از آن‌ها باید هزینه کرد. اگر بخواهید با شرکت در مراحل و پول جمع کردن این کار را انجام دهید، دیگر امکانی برای خرید کاراکتر یا پوسته برای شما وجود نخواهد داشت. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم تا با خرید پول subway surfers، به میزان دلخواه خود از این امکانات را خریداری کنید.

رقابتی تنگاتنگ با برترین‌ها با خرید پول subway surfers

بازی جذاب Subway Surfers‌ یک بازی جذاب تک نفره است که می‌تواند تا ساعت‌ها شما را مشغول خود کند. در این بازی انواع امکانات وجود دارند که شما می‌توانید با پرداخت پول به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. اما به دلیل زمان‌بر بودن این روش، پیشنهاد می‌کنیم روش خرید پول‌ subway surfers را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
Mahak
در 18 مرداد 1401
خوب