توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول soccer stars
خرید پول soccer stars
5.00 /5

خرید سکه برای موفقیت در ساکر استارز بازی ساکر استارز از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی است که در سال‌های اخیر سروصدای زیادی به پا کرده است. این بازی به دلیل برخورداری از گیم پلی جذاب و سرگرم‌کننده هر مخاطبی را به سمت خود جلب می‌کند. برای اینکه شما بتوانید در این بازی به موفقیت برسید، باید

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

خرید سکه برای موفقیت در ساکر استارز

بازی ساکر استارز از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی است که در سال‌های اخیر سروصدای زیادی به پا کرده است. این بازی به دلیل برخورداری از گیم پلی جذاب و سرگرم‌کننده هر مخاطبی را به سمت خود جلب می‌کند. برای اینکه شما بتوانید در این بازی به موفقیت برسید، باید مهارت‌های مختلف خود را در این زمینه گسترش دهید. در همین راستا بهترین کار برای انجام رشد سریع، خرید سکه بازی ساکر استارز است که با این کار امکانات ویژه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرد. هر کدام از مهره‌ها دارای قابلیت‌های خاص خود هستند که با خرید سکه می‌توانید آن ‌ها را فعال کنید و بر حریفان خود چیره شوید.

خرید سکه بازی ساکر استارز چه مزایایی دارد

برای اینکه بتوانید مراحل رشد را در بازی ساکر استارز پشت سر بگذارید، باید مهارت‌های خود را در این زمینه پرورش دهید. همچنین استفاده از امکان خرید سکه به کمک شما می‌آید تا به یک شخص حرفه‌ای در این بازی تبدیل شوید.

تعویض ایجنت در ساکراستارز

بازی ساکر استارز یک بازی جذاب برای موبایل است که می‌تواند تا ساعت‌ها شما را سرگرم کند. این بازی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که شما می‌توانید در این قسمت‌ها بازی کنید. در این بازی جذاب سه ایجنت وجود دارند که آن‌ها تورنومنت‌ها و مسابقات مختلف را به شما یادآوری می‌کنند و اجازه حضور را برای شما صادر می‌کنند. اگر دوست دارید که با گیمرهای حرفه‌ای بازی کنید، باید وارد تورنومنت‌های سطح بالا در این بازی شوید. برای دسترسی به این قسمت باید ایجنت خود را تعویض کنید. با خرید سکه بازی ساکر استارز می‌توانید ایجنت خود را تغییر داده و به مراحل جدیدی از این بازی برسید.

بهره‌مندی از مهره‌های قدرتمند و حرفه‌ای

نکته مهم دیگری که باید به آن دقت کنید، توان و قدرت مهره‌های شما در این بازی جذاب است. معمولا در زمان شروع این بازی مهره‌های معمولی در اختیار شما قرار می‌گیرند و بازی را با آن‌ها شروع خواهید کرد. با گذشت زمان شما به مهره‌های قوی‌تری برای ادامه بازی نیاز دارید زیرا حریفان شما قدرت بیشتری می‌گیرند. در چنین وضعیتی بهترین کار ممکن استفاده از مهره‌های جدید و قدرتمند است. با خرید سکه بازی ساکر استارز می‌توانید مهره‌های جدید و توانمند را باز کرده و از قابلیت‌های آن‌ها برای موفقیت بیشتر در این بازی کمک بگیرید.

تغییر چیدمان بازی

زمانی که شما بازی ساکر استارز را شروع می‌کنید، هر کدام از مهره‌ها در جای خاصی قرار گرفته‌اند و چیدمان خاصی در آن‌ها رعایت شده است. برای اینکه بتوانید در برابر رقبای خود در این بازی دوام بیاورید، چاره‌ای جز تغییر تاکتیک نخواهید داشت. بسیاری از چیدمان‌های ارائه شده در این بازی پولی هستند که باید برای دسترسی به آن‌ها خرید سکه بازی ساکر استارز را در برنامه خود قرار دهید.

آی گیم؛ روش مطمئن خرید سکه بازی ساکر استارز

بازی ساکر استارز یک گیم چندنفره آنلاین است که در آن‌ با رقبای زیادی در سراسر جهان روبرو خواهید شد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از لینک، سایر دوستان خود را به این بازی دعوت کنید و از آن لذت ببرید. بخش زیادی از امکانات موجود در این بازی به صورت پولی ارائه می‌شود و شما باید برای استفاده از آن‌ها سکه تهیه کنید.

با توجه به اینکه امکان پرداخت مستقیم برای ایرانیان میسر نیست، معمولا اکثر افراد برای خرید سکه بازی به مشکل برمی‌خورند. آی گیم به عنوان مرجع فروش اکانت‌های پرمیوم به شما امکان می‌دهد تا خرید سکه در ساکر استارز را به سادگی انجام دهید. بعد از اینکه خرید شما از آی گیم انجام شد، پشتیبانی لازم صورت می‌گیرد تا سکه‌ها را به سرعت دریافت کنید.