توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید سکه بازی هی دی
خرید سکه بازی هی دی

مزرعه‌ای به زیبایی بهشت با خرید سکه بازی هی دی بازی هی دی یک بازی در سبک شبیه‌سازی برای آموختن مهارت‌های مزرعه‌داری و دام‌پروری و شناختن سبک زندگی روستایی است. در این بازی شما می‌توانید انواع محصولات را بکارید و آن‌ها را در مغازه به‌فروش بگذارید. پرورش حیوانات و فروش یا معاوضه آن‌ها، پختن انواع

خرید پول hay day

1سکه دلاری هی دی
38,800 تومان
3سکه دلاری هی دی
124,900 تومان
8سکه دلاری هی دی
310,000 تومان
15سکه دلاری هی دی
564,000 تومان
30سکه دلاری هی دی
1,128,000 تومان
80سکه دلاری هی دی
2,841,300 تومان

مزرعه‌ای به زیبایی بهشت با خرید سکه بازی هی دی

بازی هی دی یک بازی در سبک شبیه‌سازی برای آموختن مهارت‌های مزرعه‌داری و دام‌پروری و شناختن سبک زندگی روستایی است. در این بازی شما می‌توانید انواع محصولات را بکارید و آن‌ها را در مغازه به‌فروش بگذارید. پرورش حیوانات و فروش یا معاوضه آن‌ها، پختن انواع غذاها با محصولات مزرعه و تزئین مزرعه با اقلام قابل خرید در بازی، از دیگر فعالیت‌های گیمرها در این بازی است. بازی هی دی دارای سکه یا ارز رایج بازی است که الماس نام دارد. با خرید سکه بازی هی دی می‌توانید فعالیت‌های خود را در بازی افزایش دهید و مزرعه‌داری نمونه باشید.

ویژگی‌های بازی هی دی

بازی هی دی را می‌توان پاسخ کمپانی سوپرسل به بازی FarmVille دانست. این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شبیه‌سازی کشاورزی است که از بعد از سال‌ها از انتشار آن در گوگل پلی و اپ استور، هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت رشد و افزایش محبوبیت آن دیده نمی‌شود. بازی هی دی از گیمرها دعوت می‌کند تا مزرعه خود را بسازند، محصولات زراعی و حیوانات اهلی را پرورش دهند، درآمد کسب کنید و با پیشرفت در بازی، قفل ساختمان‌هایی مانند: معدن، اسکله ماهیگیری و حتی شهر را باز کنند.

مزایای خرید سکه بازی هی دی

در بازی هی دی گیمرها با انجام مسئولیت‌های روزانه در مزرعه و در قبال فروش محصولات، سکه و الماس دریافت می‌کنند که انواع سکه این بازی هستند. گیمرها برای خرید اقلام تزئینی و شخصی‌سازی مزرعه نیز به این سکه‌ها نیاز دارند. همچنین خرید سکه بازی هی دی باعث پیشرفت هرچه سریع‌تر شما در بازی می‌شود.

با شروع بازی هی دی تعداد 350 سکه به شما داده می‌شود و با فعالیت‌ها نیز مقدار کمی سکه دریافت می‌کنید اما برای این‌که یک مزرعه‌دار نمونه باشید و اقلام مختلف بازی را تهیه کنید، می‌توانید از روش خرید بسته‌های سکه بازی هی دی استفاده کنید. برخی از اقلامی که با خرید سکه می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید عبارتند از:

  • چرخ خیاطی
  • ماشین ریسندگی
  • خرید گل‌ها برای جذب پروانه‌ها
  • مجسمه پاندا
  • کیک تولد
  • انواع سازها مانند: ویلون‌سل و تومبا
  • بازکردن قفل ساختمان‌ها

شادمانی بی‌اندازه با تجربه سبک زندگی روستایی در هی دی

با دانلود بازی هی دی و خرید سکه این بازی برای پیشرفت هرچه سریع‌تر در آن می‌توانید ساعات‌ها از هیاهوی زندگی مدرن کناره بگیرید و شادمانی را در دنیای هی دی کشف کنید. فروش محصولات به کشتی بخار، انجام مبادلات با مردم شهر، فروش محصولات در فروشگاه کنار جاده، کاشت و برداشت محصولات زراعی و تولید قند و نان و لباس برخی از تجربه‌های زیبا در بازی هی دی هستند. برای خرید سکه بازی هی دی در فروشگاه اینترنتی آی گیم کافی است بسته سکه مورد نظر خود را انتخاب کنید و مراحل خرید را پشت سر بگذارید تا در کمترین زمان، بسته خریداری شده در اکانت شما شارژ شود.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه