خرید اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز
خرید اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز
5.00 /5

اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز برای گیمرهای حرفه‌ای کلش آف کلنز یکی از برترین بازی‌های سبک استراتژیک است که تاکنون برای تلفن‌های همراه منتشر شده است. شرکت سوپرسل با گذشت 10 سال از انتشار این بازی همچنان به‌روزرسانی‌هایی مختلفی برای این بازی منتشر می‌کند تا این بازی روند یکنواخت و خسته‌کننده‌ نداشته باشد. یکی

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز برای گیمرهای حرفه‌ای

کلش آف کلنز یکی از برترین بازی‌های سبک استراتژیک است که تاکنون برای تلفن‌های همراه منتشر شده است. شرکت سوپرسل با گذشت 10 سال از انتشار این بازی همچنان به‌روزرسانی‌هایی مختلفی برای این بازی منتشر می‌کند تا این بازی روند یکنواخت و خسته‌کننده‌ نداشته باشد. یکی از افزونه‌هایی که این بازی را بسیار جذاب‌تر کرده است، اسکین هیروهای این بازی است. پلیرها می‌توانند با خرید اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز، این هیرو را با ظاهری متفاوت در اختیار داشته باشند.

اسکین‌های هیروها آیتم‌های تزئینی هستند که می‌توانند ظاهر یک هیرو را سفارشی کنند.
اسکین‌های هیروها آیتم‌های تزئینی هستند که می‌توانند ظاهر یک هیرو را سفارشی کنند.

اسکین هیرو کلش آف کلنز چیست؟

اسکین‌های هیروها آیتم‌های تزئینی هستند که می‌توانند ظاهر یک هیرو را سفارشی کنند. به غیر از تغییر ظاهر بصری، اسکین‌های هیروها می‌توانند، انیمیشن‌های هیروها را در مقایسه با اسکین‌های پیش‌فرض تغییر دهند. همچنین اسکین‌های خریداری شده، ممکن است ظاهر نیروهایی را که توسط پادشاه بربر یا ملکه کماندار تولید می‌شوند را تغییر دهند.

آرچرکویین؛ یکی از برترین هیروهای بازی کلش آف کلنز

قطعا همه افرادی که بازی کلش آف کلنز را تجربه کرده‌اند از اهمیت بالای آرچرکویین در نبرد‌ها و نقش پررنگ این هیرو در هنگام دفاع از دهکده خبر دارند. پلیر‌ها می‌توانند با استفاده از اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز، ظاهر این هیرو دوست داشتنی را تغییر دهند.

مزایای خرید اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز

با استفاده از اسکین چمپیون کویین می‌توانید تصویر آرچرکویین را از حالت خسته کننده و تکراری خارج کنید. همچنین باید گفت که با استفاده از این اسکین شاهد تغییراتی در جلوه‌های صوتی و صداگذاری این قهرمان هستیم.

اسکین چمپیون کویین به‌صورت غیررایگان در بازی کلش آف کلنز عرضه شده‌ است.
اسکین چمپیون کویین به‌صورت غیررایگان در بازی کلش آف کلنز عرضه شده‌ است.

برخی از نکات ویژه در طراحی این اسکین عبارتند از:

  • طراحی اسکین چمپیون کویین با ایده‌های جدید
  • استفاده از انیمیشین جذاب برای ساخت این اسکین
  • بکارگیری از جلوه‌های صوتی و صداگذاری جذاب
  • وجود جزییات مثال‌زدنی در اسکین چمپیون کویین

آیا با کمک اسکین چمپیون کویین توانایی‌های آرچرکویین زیاد می‌شود؟

اسکین چمپیون کویین، ظاهر هیروی شما را به بهترین حالت ممکن تغییر می‌دهد و آن را از حالت تکراری و خسته کننده خارج می‌کند. اما باید دقت کنید که اسکین‌ها فقط ظاهر هیرو را تغییر می‌دهند. اسکین‌ها هیچ تغییری در میزان قدرت و مهارت‌های هیروها ایجاد نمی‌کنند. به‌طور خلاصه باید گفت که، اسکین هیروها فقط جنبه ظاهری دارند و هیچ کاربرد دیگری برای آن‌ها وجود ندارد.

آیا امکان دریافت اسکین چمپیون کویین به‌صورت رایگان وجود دارد؟

اسکین چمپیون کویین از آیتم‌هایی است که به‌صورت غیررایگان برای پلیرهای بازی کلش آف کلنز عرضه شده‌ است. باید گفت که هیچ راهی برای به‌دست آوردن اسکین چمپیون کویین به‌صورت رایگان وجود ندارد.

دسترسی دائمی با یک بار خرید اسکین چمپیون کویین

ممکن است یک اسکین فقط برای مدت کوتاهی در قسمت فروشگاه بازی نمایش داده شود اما باید بدانید که، فقط با یک بار خرید هرکدام از اسکین‌ها، آن را برای همیشه در اختیار دارید. در واقع بعد از خرید اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز، دیگر نیازی به خرید مجدد نیست. البته این امکان برای کاربران فراهم است که، اسکین هیرو را به شکل‌های دیگری هم تغییر دهند.

با ظاهر جدید آرچرکویین بازی جذاب‌تری را تجربه کنید

اگر از علاقه‌مندان به بازی کلش آف کلنز هستید و ظاهر تکراری آرچرکویین برای شما خسته‌کننده است، خرید اسکین چمپیون کویین کلش آف کلنز می‌تواند بهترین راه‌حل برای شما باشد. اسکین چمپیون کویین با ظاهری فوق‌العاده جذاب باعث می‌شود با دیگر کاربران تمایز داشته باشید و قدرت خود را به رخ حریفان بکشید. بنابراین با اسکین چمپیون کویین لحظات مهیج‌تر و زیباتری را در کلش آف کلنز تجربه خواهید کرد.