خرید آفر مینی کلش خرید آفر مینی کلش
خرید آفر مینی کلش
5.00 /5

پیشرفت در بازی مینی کلش با خرید آفر مینی کلش مینی کلش یکی از بازی‌های استراتژیک ارائه‌شده توسط کمپانی به‌نام سوپرسل است که شباهت بسیاری به بازی معروف کلش آف کلنز دارد. برای پیشرفت در این بازی و ارتقای شرایط نیروها و قهرمان‌ها، به منابع زیادی نیاز دارید که می‌توانید با پرداخت پول آن‌ها را

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

پیشرفت در بازی مینی کلش با خرید آفر مینی کلش

مینی کلش یکی از بازی‌های استراتژیک ارائه‌شده توسط کمپانی به‌نام سوپرسل است که شباهت بسیاری به بازی معروف کلش آف کلنز دارد. برای پیشرفت در این بازی و ارتقای شرایط نیروها و قهرمان‌ها، به منابع زیادی نیاز دارید که می‌توانید با پرداخت پول آن‌ها را دریافت کنید. منابع و آیتم‌های موجود در فروشگاه بازی مینی کلش دارای قیمت نسبتا بالایی هستند. اما بعضی اوقات پیشنهادهای ویژه‌ای در بخش فروشگاه ظاهر می‌شوند. این آفرها شامل مقدار زیادی از منابع با قیمت مناسب هستند که می‌توانید آن‌ها را از سایت‌های اینترنتی نیز خریداری کنید. در این مطلب با مزایا و روش خرید آفر مینی کلش آشنا می‌شویم.

خرید آفر مینی کلش
خرید آفر مینی کلش

آفر مینی کلش؛ بسته‌ای با پیشنهادهای ویژه

آفرها یا پیشنهادهای ویژه مینی کلش یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین آیتم‌های درون‌ این بازی هستند که به مناسبت‌های مختلف برای کاربران در فروشگاه قرار می‌گیرند و دارای محبوبیت زیادی می‌باشند. این آفرها (پیشنهادهای ویژه) شامل مقدار زیادی منابع و آیتم‌های جادویی با تخفیف بسیار زیاد نسبت به قیمت خرید جداگانه آنها در بازی هستند. اگر می‌خواهید آیتم‌های مختلف بازی مینی کلش را خریداری کنید، بهتر است نگاهی به پیشنهادات ویژه آن بیاندازید.

خرید آفر مینی کلش چه مزایایی دارد؟

پلیرها با خرید آفر مینی کلش می‌توانند مقدار زیادی از آیتم‌ها را با قیمت پایین دریافت کنند. این در حالی است که در مواقع عادی و بدون پیشنهادهای ویژه قیمت منابع موجود در فروشگاه چندین برابر هستند. همچنین باید گفت بعضی از آیتم‌های ویژه بازی مینی کلش فقط در آفرها در دسترس قرار می‌گیرند.

مینی پس و پس باندل دوتا از محبوب‌ترین پیشنهادهای ویژه بازی مینی کلش هستند.
مینی پس و پس باندل دوتا از محبوب‌ترین پیشنهادهای ویژه بازی مینی کلش هستند.

محبوب‌ترین مدل‌های آفر مینی کلش

مینی پس و پس باندل دوتا از محبوب‌ترین پیشنهادهای ویژه بازی مینی کلش هستند که تا کنون توانسته‌اند طرفداران زیادی به‌دست بیاورند. با خرید مینی پس 900 هیرو لول، 1 اسکین فصلی، 300 جم و 3 هزار سکه طلا بدست می‌آورید. اگر بخواهید تمام منابع و آیتم‌های موجود در مینی پس را به صورت جداگانه و خارج از پیشنهاد ویژه خریداری کنید، باید حدود 4500 الماس خریداری کنید که واقعا هزینه بسیاری دارد. باندل پس هم شرایطی شبیه به مینی پس دارد. با خرید یک باندل پس، 900 هیرو لول، 1 اسکین فصلی، 300 جم، 3 هزار گلد، یک اسکین اختصاصی و 10 تایر بدست می‌آورید که بسیار مقرون به‌صرفه‌تر از حالت عادی است.

با خرید آفر مینی کلش قهرمان دنیای این بازی شوید

رایج‌ترین راه خرید آفر مینی کلش استفاده از فروشگاه گوگل و اپل استور است.
رایج‌ترین راه خرید آفر مینی کلش استفاده از فروشگاه گوگل و اپل استور است.

رایج‌ترین راه خرید آفر مینی کلش استفاده از فروشگاه گوگل و اپل استور است. برای کار لازم است ابتدا مبلغ مناسب گیفت کارت یکی از این دو پلتفرم را خریداری کنید و حساب خود را به وسیله آن شارژ کنید. پس از اینکه حساب خود را شارژ کردید وارد قسمت فروشگاه بازی شوید و خرید آفر مینی کلش را انجام دهید. البته باید گفت که هر 24 ساعت آیتم‌های موجود در فروشگاه تغییر می‌کنند و شاید لازم باشد کمی صبر کنید تا یک پیشنهاد ویژه مناسب پیدا کنید و روش بالا ممکن است برای افراد غیرحرفه‌ای دشوار باشد. در نتیجه یکی از بهترین روش‌ها برای خرید این آفرها، خرید مستقیم آن‌ها از سایت‌های اینترنتی است.