توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
کلش کوین بازی آسفالت
خرید کلش کوینز آسفالت
5.00 /5

کلش کوین چیست و خرید کلش کوینز چه مزایایی دارد؟ کلش کوینز ارز بازی آسفالت برای خریدهای درون‌برنامه‌ای است. از این ارز می‌توان برای خرید آیتم‌های مختلف در بازی آسفالت لجندز (Asphalt legends) استفاده کرد. با خرید کلش کوینز آسفالت می‌توانید ماشین‌ها، نقشه‌های مختلف‌، آیتم‌های بازی و موارد مورد نیاز برای ارتقا ماشین را خریداری

خرید کلش کوینز آسفالت

350 کلش کوین آسفالت
71,200 تومان
900 کلش کوین آسقالت
173,000 تومان
1900 کلش کوین اسفالت
345,800 تومان
4500 کلش کوین آسفالت
671,000 تومان
13000 کلش کوین آسفالت
1,730,000 تومان
30000 کلش کوین آسفالت
3,460,000 تومان

کلش کوین چیست و خرید کلش کوینز چه مزایایی دارد؟

کلش کوینز ارز بازی آسفالت برای خریدهای درون‌برنامه‌ای است. از این ارز می‌توان برای خرید آیتم‌های مختلف در بازی آسفالت لجندز (Asphalt legends) استفاده کرد. با خرید کلش کوینز آسفالت می‌توانید ماشین‌ها، نقشه‌های مختلف‌، آیتم‌های بازی و موارد مورد نیاز برای ارتقا ماشین را خریداری کنید. همچنین از کلش کوینز برای خریدهای درون‌برنامه‌ای به‌جای پول واقعی استفاده می‌شود.

کلش کوین چیست
کلش کوین چیست

ویژگی‌های حالت کلش بازی آسفالت

کلش یک حالت بازی در Asphalt 9 است که اخیرا به این بازی اضافه شده‌ است. بازی در این حالت دو تیم را برای رقابت بر سر جوایز مختلف در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. مسابقه‌ها روی نقشه خاصی به نام legend cities صورت می گیرد که به دو قسمت قرمز و آبی تقسیم می شود. هر طرف شامل چندین  محله و خیابان است. هدف از این مسابقه فتح هرچه بیشتر خیابان‌های گروه مقابل است. همچنین باید از خیابان‌های خود در برابر رقیب محافظت کنید تا نتوانند آن‌ها را فتح کنند.

چگونه می‌توان کلش کوینز آسفالت را به‌دست آورد؟

کلش کوینز آسفالت، پس از به اتمام هر دور و هر فصل در بخش رقابت‌های تیمی بازی آسفالت، به بازیکنان به‌عنوان جایزه اهدا می‌شود. مقدار کلش کوینزی که به طور رایگان به پلیرها اهدا می‌شوند راضی کننده نیستند. همچنین باید بدانید که به‌دست آوردن کلش کوینز آسفالت کار دشواری است. اما می‌توانید با خرید کلش کوینز آسفالت مقدار زیادی از این ارز را به‌دست آورید و از خرید آیتم‌های بازی لذت ببرید. از جمله این آیتم‌ها می‌توان به خودروهای برندهای معروفی مانند لامبورگینی، بی ‌ام‌ و و فولکس واگن اشاره کرد.

کوین بازی آسفالت در پکیج‌های متنوعی با تعداد گوناگون برای کاربران عرضه می‌شود.
کوین بازی آسفالت در پکیج‌های متنوعی با تعداد گوناگون برای کاربران عرضه می‌شود.

کلش کوینز آسفالت در چه بسته‌هایی برای کاربران عرضه می‌شود؟

کوین بازی آسفالت در پکیج‌های متنوعی با تعداد گوناگون برای کاربران عرضه می‌شود. در حال حاضر بسته‌های 350، 900، 1900، 4500، 13000 و 30000 عددی کلش کوینز آسفالت در اختیار کاربران قرار دارد. لازم به‌ ذکر است که خرید بسته‌هایی که تعداد بیشتر کوین در آن‌ها قرار دارند، مقرون‌به‌صرفه تر از دیگر بسته‌ها هستند.

با استفاده از کلش کوینز آسفالت بهترین ماشین‌های بازی را خریداری کنید.
با استفاده از کلش کوینز آسفالت بهترین ماشین‌های بازی را خریداری کنید.

با خرید کلش کوینز آسفالت رقبایتان را شکست دهید

گیمرها می‌توانند با خرید کلش کوینز آسفالت به آسانی از رقبای خود پیشی بگیرند و در نبرد با آن‌ها پیروز میدان شوند. با استفاده از این ارز دیگر نگران پایین بودن سطح ماشین خود در بازی نباشید. می‌توانید با استفاده از کلش کوینز آسفالت بهترین ماشین‌های بازی را خریداری کنید و تا جایی که امکان دارد، آن‌ها را ارتقا دهید و از بازی لذت بیشتری ببرید.