توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
باندل پس آسفالت
خرید باندل پس (bundle pass) آسفالت
5.00 /5

با خرید باندل پس آسفالت، اسطوره رانندگی با ماشین‌های معروف شوید شما با ‌خرید باندل پس آسفالت، می‌توانید از آپگریدهای چشمگیر بازی آسفالت 9 در مقایسه با Asphalt 8: Airborne بهره‌مند شده و به اسطوره رانندگی با ماشین‌های معروف تبدیل شوید. باندل پس آسفالت طیف گسترده‌ای از ماشین‌های رویایی برندهای مشهوری مانند Ferrari، Porsche و

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

با خرید باندل پس آسفالت، اسطوره رانندگی با ماشین‌های معروف شوید

شما با ‌خرید باندل پس آسفالت، می‌توانید از آپگریدهای چشمگیر بازی آسفالت 9 در مقایسه با Asphalt 8: Airborne بهره‌مند شده و به اسطوره رانندگی با ماشین‌های معروف تبدیل شوید. باندل پس آسفالت طیف گسترده‌ای از ماشین‌های رویایی برندهای مشهوری مانند Ferrari، Porsche و   Lamborghiniرا در اختیار شما قرار می‌دهد. به کمک این باندل پس می‌توانید از طراحی واقعی ماشین‌ها، جزئیات زیاد مکان‌ها و همچنین گیم‌پلی دوست‌داشتنی این بازی لذت ببرید.

با ‌خرید باندل پس آسفالت، می‌توانید از آپگریدهای چشمگیر بازی آسفالت 9 در مقایسه با Asphalt 8: Airborne بهره‌مند شوید.
با ‌خرید باندل پس آسفالت، می‌توانید از آپگریدهای چشمگیر بازی آسفالت 9 در مقایسه با Asphalt 8: Airborne بهره‌مند شوید.

باندل پس آسفالت، چه مزایایی برای گیمرها دارد

با خرید باندل پس آسفالت 9 شما می‌توانید از کیفیت فوق‌العاده آن لذت ببرید و از امکاناتی استفاده کنید که در مقایسه با نسخه قبلی، از باگ‌های بسیار کمتری برخوردار است. باندل پس این اجازه را به شما می‌دهد تا به بسیاری از ماشین‌هایی که تاکنون نمی‌توانستید آن‌ها را آنلاک کنید، به راحتی دسترسی داشته باشید و با سرعت‌های بسیار بالا در جاده‌هایی که تاکنون برای شما قفل بوده‌اند، بتازید. بازی آسفالت 9 به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که شما می‌توانید به راحتی در مسابقات مختلف انواع مپ‌ها بدون هیچگونه محدودیتی شرکت کنید.

از دیگر مزایای خرید باندل پس بازی آسفالت می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • امکان رقابت با هوش مصنوعی بازی
  • مسابقه دادن با گیمرهای دیگر نقاط جهان به صورت آنلاین
  • لذت بردن از رانندگی در جاده‌هایی با منظره‌هایی فوق‌العاده و گوش کردن همزمان به موسیقی
  • امکان حرکت خودکار به کمک دکمه‌هایی مانند نیترو و دریفتینگ
باندل پس آسفالت، تمامی امکانات یک بازی آرکید به تمام معنا را در اختیار شما قرار می‌دهد.
باندل پس آسفالت، تمامی امکانات یک بازی آرکید به تمام معنا را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با باندل پس آسفالت، جنون سرعت را به شکلی متفاوت تجربه کنید

در مجموع می‌توان گفت که خرید باندل پس آسفالت، تمامی امکانات یک بازی آرکید به تمام معنا را در اختیار شما قرار می‌دهد. مراحل متنوع، مسیرهای مسابقه‌ای عالی، افکت‌های بی‌نظیر به همراه موسیقی متن چشم‌نواز توانسته تجربه بسیار خوبی از یک بازی رده بالا را برای گیمرها به ارمغان بیاورد. باندل پس آسفالت امکان دسترسی به تمامی ماشین‌های لایسنس شده را برای شما فراهم می‌کند تا جنون سرعت را با حال و هوایی متفاوت تجربه کنید.