توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
منظره کلش اف کلنز
منظره کلش اف کلنز
5.00 /5

منظره کلش اف کلنز؛ فانتزی و جذاب کلش آف کلنز یکی از جذاب‌ترین بازی‌های استراتژیک ساخته شده برای موبایل‌های هوشمند است. منظره این بازی بسیار جذاب است و می‌تواند هر گیمری را به خود جذب کند. منظره کلش اف کلنز به گونه‌ای طراحی شده است که هم جلب توجه کند و هم بتوانید به راحتی

خرید منظره کلش اف کلنز

سرباز پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
ملکه پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
قهرمان پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
پادشاه قهرمان کلش آف کلنز
326,000 تومان

منظره کلش اف کلنز؛ فانتزی و جذاب

کلش آف کلنز یکی از جذاب‌ترین بازی‌های استراتژیک ساخته شده برای موبایل‌های هوشمند است. منظره این بازی بسیار جذاب است و می‌تواند هر گیمری را به خود جذب کند. منظره کلش اف کلنز به گونه‌ای طراحی شده است که هم جلب توجه کند و هم بتوانید به راحتی به انواع امکانات این بازی از جمله فروشگاه به راحتی دسترسی داشته باشید. در این مطلب به بررسی کامل منظره بازی Clash of clans می‌پردازیم.

گرافیک کلی بازی کلنز

در بازی کلش او کلنز سعی شده است که گرافیک فانتزی و در عین حال جذاب برای تمام سنین طراحی شود. درست است که کلش آف کلنز یک بازی جنگی است، اما به لطف گرافیک خاص آن، هیچ خبری از خشونت و خون‌ریزی در آن نیست و همین باعث شده است که تمام رده‌های سنی مجاز به تجربه این بازی زیبا و استراتژیک باشند.

محیط دهکده کلش

زمانی که وارد بازی کلش آف کلنز می‌شوید، یک زمین سرسبز به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید در آن دهکده دلخواه خود را بنا کنید. حاشیه زمین اصلی بازی را درخت‌های بزرگ و سرسبز تشکیل می‌دهند که زیبایی خاصی را به بازی بخشیده‌اند.

در وسط بازی، چمن‌های کوتاه با رنگ سبز روشن وجود دارند که می‌توانید سازه‌ها و دیوارهای خود را روی آن‌ها بنا کنید. توجه داشته باشید که این زمینه به صورت مربع‌مربع تقسیم‌بندی شده است و باید سازه‌ها در این مربع‌ها قرار بگیرند.

دسترسی به منو و فروشگاه در کلش آو کلنز

منظره بازی کلش آو کلنز به گونه‌ای طراحی شده است که بتوانید به راحتی و در همان صفحه اولیه بازی به امکانات مختلف آن دسترسی داشته باشید. در بازی کلش تنظیمات، دستاوردها و تمام امکانات دیگر در آیکون‌های ریز و درشت با نشانه‌های خاص طراحی شده‌اند. از این رو حتی اگر دانش زبان انگلیسی هم نداشته باشید، به راحتی می‌توانید از طریق شکل آیکون‌ها، بخش مورد نظر را پیدا کنید.

حمله در بازی کلش

بخش اتک (Attack) یا همان حمله در بازی کلش آف کلنز در گوش پایین سمت چپ بازی قرار داده شده است و می‌توانید با لمس آن یا به بازیکنان دیگر حمله و یا در مراحل پیش فرض بازی شرکت کنید. توجه داشته باشید که گرافیک این بخش به شکلی بسیار آسان طراحی شده است و می‌توانید در مراحل پیش‌فرض، حداکثر منابع قابل دسترسی برای غارت را هم مشاهده کنید.

دیزاین منظره بازی کلش اف کلنز؛ زیباتر از آنچه فکرش را کنید

بازی کلش اف کلنز یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی در سبک استراتژی است و منظره آن می‌تواند از همان ابتدا بسیار جلب توجه کند. محیط کلش آف کلنز در عین فانتزی بودن، به هیچ عنوان برای افراد بزرگ‌سال خسته‌کننده نیست. همچنین با افزایش سطح می‌توانید محیط دهکده خود را تغییر دهید.