توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید ملکه پیکسل کلش اف کلنز
خرید ملکه پیکسل کلش اف کلنز
5.00 /5

ملکه پیکسل کلش اف کلنز؛ یک آیتم خاص و زیبا پوسته‌های قهرمان جزو آیتم‌های اختصاصی بازی استراتژیک کلش آف کلنز به شمار می‌‌آیند که ملکه پیکسل نیز یکی از آن‌ها است. گیمرها می‌‌توانند با این آیتم، ظاهر کاراکتر بازی را متمایز کنند. در

خرید ملکه پیکسل کلش اف کلنز

ملکه پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان

ملکه پیکسل کلش اف کلنز؛ یک آیتم خاص و زیبا

پوسته‌های قهرمان جزو آیتم‌های اختصاصی بازی استراتژیک کلش آف کلنز به شمار می‌‌آیند که ملکه پیکسل نیز یکی از آن‌ها است. گیمرها می‌‌توانند با این آیتم، ظاهر کاراکتر بازی را متمایز کنند. در بازی کلش اف کلنز انواع پوسته‌های قهرمان به ملکه آرچر، گرند واردن، بربر کینگ و قهرمان رویال اختصاص داده شده است. ملکه پیکسل یکی از جدیدترین پوسته‌های قهرمان می‌باشد که متعلق به ملکه آرچر است. خرید ملکه پیکسل کلش اف کلنز، یک راه ایده‌آل برای زیبا کردن استایل کاراکتر است.

امکان خرید انواع ملکه پیکسل در بازی کلش اف کلنز

از آنجا که تعداد اسکین‌های قهرمان برای ملکه آرچر محدود بود، طراحان بازی تصمیم گرفتند این بار پوسته قهرمان جدیدی را برای اسکین مپ ده سالگی بازی کلش بسازند. هریک از کاراکترهای The Barbarian King، Royal Champion و Grand Warden دارای پوسته‌های مختص به خود هستند. از طرف دیگر، پوسته قهرمان معروف به ملکه پیکسل (The Pixel Queen) یک تصویر پیکسلی از ملکه آرچر با لباس همیشگی خود و Xbow را نشان می‌‌دهد. شایان ذکر است که این پوسته از نظر ظاهری هماهنگی کاملی با اسکین مپ ده سالگی کلش آو کلنز دارد که به‌عنوان جدیدترین اسکین مپ این بازی شناخته می‌‌شود. ملکه پیکسل کلش اف کلنز بسیار شبیه به شخصیت‌های معمولی بازی‌های Roblox است.

پوسته‌های ملکه پیکسل با دو پوسته پیکسل دیگر تحت عنوان Grand Warden و Royal Champion منتشر شده است. انتظار می‌‌رود که پوسته Pixel Barbarian به‌عنوان بخشی از چالش فصلی گلد پس معرفی شود. این به کاربران این فرصت را می‌‌دهد تا ضمن خرید ملکه پیکسل کلش اف کلنز مجموعه پیکسل‌های خود را کامل کنند. گیمرها با انتخاب ملکه پیکسل بازی کلش می‌‌توانند از افکت‌ها و انیمیشن‌های پوسته قهرمان پیکسل کویین استفاده کنند. این انیمیشن‌ها در انواع نبردهای چندنفره و قبیله‌ای برای دشمنان شما قابل مشاهده هستند.

با خرید ملکه پیکسل کلش اف کلنز متمایز شوید

بازی clash of clans یکی از محبوب‌ترین بازی‌های استراتژیک چند سال اخیر در میان گیمرها بوده است. شرکت سوپرسل به‌عنوان شرکت سازنده این بازی، همواره سعی داشته تا با اضافه کردن آیتم‌های جدید به این بازی بر جذابیت‌های آن بیفزاید. یکی از جدیدترین این آیتم‌ها، پوسته‌های مختلفی است که گیمرها با استفاده از آن‌ها می‌‌توانند ظاهر کاراکترهای بازی را شخصی‌سازی کنند.

خرید ملکه پیکسل بازی کلش یکی از بهترین روش‌هایی است که از طریق آن می‌‌توانید خود را از سایر رقبا در این بازی متمایز کنید. همچنین با خرید این آیتم ملکه شما در هنگام حمله به دشمنان انیمیشن‌های منحصربه‌فردی خود را خواهد داشت.