توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز
خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز
5.00 /5

با خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز، کاراکترهای خود را جذاب کنید هر ماه توسعه‌دهندگان بازی کلش آف کلنز، مجموعه جدیدی از پوسته‌های ‌قهرمان را برای گیمرها منتشر می‌کنند. برای مثال برخی از پوسته‌های ‌قهرمان به عنوان پاداش گلد پس در Season Challenge منتشر شده‌اند؛ در حالی که بقیه پوسته‌ها به عنوان آیتم‌های ‌درون بازی

خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز

قهرمان پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
سرباز پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
ملکه پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
بسته کارگر کلش اف کلنز + ۵۰۰ جم

با خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز، کاراکترهای خود را جذاب کنید

هر ماه توسعه‌دهندگان بازی کلش آف کلنز، مجموعه جدیدی از پوسته‌های ‌قهرمان را برای گیمرها منتشر می‌کنند. برای مثال برخی از پوسته‌های ‌قهرمان به عنوان پاداش گلد پس در Season Challenge منتشر شده‌اند؛ در حالی که بقیه پوسته‌ها به عنوان آیتم‌های ‌درون بازی در دسترس گیمرها قرار دارند. به‌تازگی چهار قهرمان پیکسل از سوی توسعه‌دهندگان بازی کلش معرفی شده‌اند. اسکین The Party Champion به عنوان جدیدترین قهرمان پیکسل، یک چالش فصلی به شمار می‌آید که برای تغییر ظاهر کاراکترهای بازی کاربرد دارد. خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز، یک راه مناسب برای جذاب کردن کاراکترهای بازی کلش اف کلنز  است.

مزایای خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز چیست

پوسته قهرمان پیکسل (Picel Champion) جدیدترین پوسته قهرمان بازی کلش او کلنز است که به عنوان یکی از پیشنهادهای فروشگاهی در بازی منتشر شده است. این پوسته روی اسکین مپ ده سالگی بازی کلش قابلیت اجرا دارد. گیمرها می‌توانند با خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز و کلیک روی گزینه رویدادهای درون بازی قفل پوسته قهرمان را باز کنند.

الگوی اصلی صحنه انیمیشن این قهرمان پیکسل تداعی‌گر یک آتش‌فشان است که در اطراف آن سنگ‌های ‌مذابی قرار دارد. علاوه بر این، دارای نسخه‌های ‌مینیاتوری از تالار شهر است. گیمرها این امکان را دارند تا قهرمان پیکسل کلش اف کلنز را به‌صورت محدود برای قهرمان رویال، آرچر کوین و گرند واردن خریداری کنند. گیمرها به‌راحتی می‌توانند مجموعه قهرمان پیکسل خود را با قهرمان Pixel Barbarian کامل کنند.

شیوه استفاده از قهرمان پیکسل کلش اف کلنز

قهرمان‌های ‌پیکسل بازی Clash of Clans انواع مختلفی دارند که می‌توانید هریک از آن‌ها را خریداری کنید. قهرمان رویال، با لباس آبی خود با سپر و نیزه به شکل پیکسلی روی پوسته قهرمان Pixel Champion به تصویر کشیده شده است که از نظر ظاهری شبیه کاراکترهای معمولی بازی Roblox است.

مانند اسکین Summer Champion، گیمرها برای دسترسی به قهرمان پیکسل کلش باید آن را خریداری کنند. گیمرها می‌توانند با انتخاب رویال قهرمان از افکت‌ها، مدل‌ها و انیمیشن‌های ‌پوسته قهرمان پیکسل بهره‌مند شوند. هنگامی که در نبردهای چندنفره یا جنگ‌های ‌قبیله‌ای شرکت می‌کنید، دشمن شما می‌تواند این انیمیشن‌ها را ببینید.

با خرید گلد پس و رسیدن به مرحله پاداش نهایی در Season Challenges می‌توان به بیشتر پوسته‌های ‌قهرمان پیکسل بازی کلش آو کلنز دسترسی پیدا کرد. در حالی که برخی از پوسته‌ها تنها از طریق آفرهای با زمان محدود خارج از گلد پس در دسترس قرار دارند. برخی از پوسته‌های ‌قدیمی‌تر را که در یک گلد پس گنجانده شده‌اند، با استفاده از جم – پول درون بازی – می‌توان خرید. به این منظور می‌تواند به تب “Cosmetics” مراجعه کنید و از طریق منوی “Change Skin” آن قهرمان پیکسل را در فروشگاه بازی خریداری کنید.

شخصی‌سازی قهرمانان بازی با خرید قهرمان پیکسل کلش اف کلنز

پوسته‌های ‌قهرمان پیکسل، آیتم‌هایی هستند که ظاهر قهرمانان بازی کلش آف کلنز را شخصی‌سازی می‌کنند. به غیر از تغییر ظاهر کاراکتر، این پوسته‌ها این قابلیت را دارند تا انیمیشن‌های ‌پیش‌فرض پوسته‌ها را تغییر دهند. شما حتی می‌توانید با خرید قهرمان پیکسل کلش، ظاهر نیروهای نظامی خود را که توسط پادشاه بربر با ملکه آرچر فرماندهی می‌شوند نیز تغییر دهید.