توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید اسکین مپ ده سالگی کلش
خرید اسکین مپ ده سالگی کلش
5.00 /5

تجربه حسی جدید در کلش، با خرید اسکین مپ ده سالگی آن بازی کلش آف کلنز به‌عنوان یکی از مشهورترین بازی‌های ‌شرکت سوپرسل، در ده سالگی خود از آیتم‌های ‌جدید خود رونمایی کرده است. این شرکت به نشانه تشکر از گیمرهایی که به مدت طولانی از طرفداران

خرید اسکین مپ ده سالگی کلش

سرباز پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
قهرمان پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
ملکه پیکسل کلش اف کلنز
149,000 تومان
اسکین مپ ده سالگی کلش
199,000 تومان
پادشاه قهرمان کلش آف کلنز
326,000 تومان

تجربه حسی جدید در کلش، با خرید اسکین مپ ده سالگی آن

بازی کلش آف کلنز به‌عنوان یکی از مشهورترین بازی‌های ‌شرکت سوپرسل، در ده سالگی خود از آیتم‌های ‌جدید خود رونمایی کرده است. این شرکت به نشانه تشکر از گیمرهایی که به مدت طولانی از طرفداران بازی کلش بوده‌اند، جدیدترین اسکین مپ را در دسترس آن‌ها قرار داده است. گیمره با خرید اسکین مپ ده سالگی کلش می‌توانند از آیتم‌های ویژه آن استفاده کرده و حس متفاوتی را در بازی کلش تجربه کنند.

اسکین مپ ده سالگی کلش چه ویژگی‌هایی دارد

با ده ساله شدن بازی ویدئویی کلش اف کلنز، سوپرسل از اسکین مپ‌های ‌جدیدی رونمایی کرده است. این اسکین مپ‌ها شامل مناظر روستایی می‌‌‌شوند و حس و حال متفاوتی را به گیمرها منتقل می‌‌‌کنند. در اسکین مپ ده سالگی کلش که در آن جزئیات به طرز شگفت‌انگیزی رعایت شده‌اند که صخره‌های ‌ریز و درشت و یک آبشار زیبا ازجمله المان‌های محیطی آن هستند. این المان‌ها از نگاه گیمرها جذابیت بسیار زیادی دارند و می‌توانند به محیط بازی تنوع زیادی بدهند.

در این اسکین مپ مناظری از یخ و آتش را نیز مشاهده می‌‌‌کنید. قسمت‌های ‌یخی در پایین و قسمت‌های ‌آتشین در بالای اسکین مپ وجود دارند. همچنین، در قسمت پایین می‌‌‌توانید آیتم‌های ‌مختلف بازی کلش آو کلنز از جمله سربازان و قهرمانان حکاکی شده روی سنگ‌ها را ببینید. از طرف دیگر، قسمت بالایی پایگاه‌های ‌جنگی را دربرمی گیرد و بقیه قسمت‌ها از چمن ساده تشکیل شده است. مطمئنا تمامی این آیتم‌ها در کنار یکدیگر منظره زیبایی را خلق می‌‌‌کنند.

البته موضوع به همین‌جا ختم نمی‌شود و علاوه بر اسکین مپ ده سالگی کلش، قهرمان پیکسلی مخصوص سربازان نیز به بازی اضافه شده است. این تم پیکسل حال و هوای متفاوتی را در گیمر ایجاد می‌‌‌کند. با این حال تنها Pixel Barbarian Skin به‌صورت رایگان در دسترس گیمرها قرار دارد.

اسکین مپ بازی کلش را چگونه به اسکین مپ ده سالگی تغییر دهیم؟

بازی کلش او کلنز به گیمرها این امکان را داده است تا در دهکده‌های ‌خود از اسکین مپ‌های ‌شخصی‌سازی‌شده استفاده کنند و لذتی دوچندان از بازی ببرند. این بازی به‌تازگی از اسکین مپ خود رونمایی کرده است که برای تغییر اسکین مپ کلاسیک یه این اسکین مپ طبق مراحل زیر عمل کنید.

در مرحله اول، شما باید برای خرید اسکین مپ ده سالگی کلش اقدام کنید. خرید اسکین مپ ممکن است در قالب یک آیتم جداگانه یا با خرید جوایز همراه باشد. در مرحله بعد Town Hall را انتخاب کرده و روی آیکن “تغییر منظره” کلیک کنید. اکنون شما می‌‌‌توانید منظره کلاسیک موجود را مشاهده کنید. ولی اگر اسکین مپ Clashy Construction را خریداری کرده باشید، می‌‌‌توانید دو منظره کلاسیک و منظره جدید را مشاهده کنید و آن‌ها را تغییر دهید.

اسکین مپ ده سالگی کلش؛ جایگزینی ایده‌آل برای اسکین مپ کلاسیک

کلش آف کلنز یکی از موفق‌ترین بازی‌های ‌استراتژی موبایل است. این بازی به گیمرها این اجازه را می‌‌‌دهد تا به میلیون‌ها گیمر در سراسر جهان بپیوندند، دهکده خود را بسازند و با جنگ با قبایل دیگر، قلمرو خود را گسترش دهند. کلش آف کلنز برای سال‌ها دارای اسکین مپ‌های ‌کلاسیک بود، اما سوپرسل در ده سالگی این بازی محبوب استراتژیک، از اسکین مپ جدید خود رونمایی کرد. البته این اسکین مپ جزو آیتم‌های ‌پولی بازی است و گیمرها می‌‌‌توانند آن را از فروشگاه بازی خریداری کنند. اسکین مپ جدید clash of clans از نظر گرافیکی دارای جذابیت‌های ‌خاصی است و تفاوت‌های ‌مهمی از نظر ظاهری با نمونه کلاسیک دارد.