توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
اکانت های کاربردی؛ مهم‌تر از آن‌چه که فکرش را می‌کنید

اکانت های کاربردی؛ مهم‌تر از آن‌چه که فکرش را می‌کنید

عبارت کاربردی مفاهیم مختلفی دارد. در میان برنامه‌ها این عبارت به معنای سهولت در انجام فعالیت‌های روزمره است. از جمله انواع اکانت های کاربردی می‌توان به فری پیک، کرانچی رول، اگزیت لگ، تریدینگ ویو، اپل ایدی و کالم اشاره کرد. هرکدام از این اکانت‌ها به نوبه خود می‌توانند تاثیر به‌سزایی در سهولت کارهای شما داشته باشند.

خرید اکانت پرمیوم فری پیک، کرانچی رول، اگزیت لگ، تریدینگ ویو، اپل ایدی و کالم
خرید اکانت پرمیوم فری پیک، کرانچی رول، اگزیت لگ، تریدینگ ویو، اپل ایدی و کالم

منظور از اکانت‌ های کاربردی در میان سرویس‌ها چیست

اکانت های کاربردی می‌توانند زمینه‌های مختلفی را شامل شوند. به‌عنوان‌مثال، اگر یک نویسنده و ویراستار متن هستید که می‌خواهید برای مقالات خود عکس‌های مناسبی را پیدا کنید، سرویس فری پیک می‌تواند یک ابزار کاربردی برای شما باشد.

افرادی که در بازارهای معاملاتی مانند فارکس فعالیت می‌کنند، نیاز به برنامه‌هایی دارند که بتوانند با کمک آن‌ها انتخاب‌های مناسبی را در زمینه خرید و فروش سهام‌ها و ارزها داشته باشند. برای این منظور، تریدینگ ویو می‌تواند یک انتخاب کاملا مناسب باشد.

افرادی هم که به موشن گرافی، عکاسی و تولید محتوای گرافیکی علاقه دارند، به راحتی می‌توانند در موبایل و یا کامپیوتر خود با کمک برنامه‌هایی مانند کانوا و پیکس آرت این کار را انجام دهند. در نظر داشته باشید که هریک از این دو برنامه برای کارهای مختلفی مانند ساخت فیلم، طراحی لوگو و ادیت عکس‌های مختلف به کار می‌روند.

معرفی اکانت های پرمیوم کاربردی؛ تریدینگ ویو، اکانت اگزیت لگ، اکانت کانوا

اکانت‌های کاربردی زیادی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به تریدینگ ویو، کانوا، پیکس آرت، فری پیک، اگزیت لگ و موارد دیگر اشاره کرد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، اکانت پرمیوم هریک از این سرویس‌ها را خریداری و از آن استفاده کنید.

فری پیک؛ دانلود باکیفیت‌ترین عکس‌های موجود در وب

اگر از جمله افرادی هستید که دائما در حال نگارش مطالب مختلف یا همان تولید محتوای متنی هستند، احتمالا با فری پیک آشنایی دارید. فری پیک باکیفیت‌ترین و خاص‌ترین عکس‌های وب را باکیفیت مطلوب در اختیار شما قرار می‌دهد. البته که اگر قصد دسترسی به تمام عکس‌های این سرویس را دارید، توصیه می‌کنیم اکانت پرمیوم این سرویس را خریداری کنید.

پیکس آرت؛ ادیتور حرفه‌ای عکس‌های شما

پیکس آرت یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها برای ادیت عکس و فیلم است که برای ادیت عکس در این برنامه، دست بازتری دارید. با داشتن پیکس آرت پرمیوم می‌توانید به هزاران عکس اورجینال و استوک برای ادیت دسترسی داشته باشید.

خرید اشتراک پرمیوم برنامه ها
خرید اشتراک پرمیوم برنامه ها

دانلود برنامه و خرید اکانت پرمیوم سرویس‌های کاربردی

اکانت های کاربردی شاید در اولین نگاه چندان کارآمد نباشند، اما مطمئن باشید با استفاده از این سرویس‌ها می‌توانید زندگی روزمره و چالش‌های حرفه‌ای خود را بسیار آسان‌تر از قبل کنید. بسیاری از این سرویس‌ها امکانات اولیه خود را به صورت رایگان و امتیازات دیگر را در قالب اکانت پرمیوم ارائه می‌دهند.