توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید اپل آیدی
خرید اپل آیدی؛ تحویل فوری با ضمانت قیمت و پشتیانی

اپل آیدی؛ اولین گام برای بهره مندی از خدمات شرکت اپل شناسه یکتای هر کاربر برای استفاده از خدمات شرکت اپل به اپل آیدی معروف است.  هر زمان که به نیازمند خرید و استفاده از کالا یا خدمات شرکت اپل باشید باید یه اپل آیدی داشته باشید. اپل آیدی همان ایمیل شماست که در سامانه

خرید اپل آیدی

اپل آیدی آمریکا

اپل آیدی؛ اولین گام برای بهره مندی از خدمات شرکت اپل

شناسه یکتای هر کاربر برای استفاده از خدمات شرکت اپل به اپل آیدی معروف است.  هر زمان که به نیازمند خرید و استفاده از کالا یا خدمات شرکت اپل باشید باید یه اپل آیدی داشته باشید. اپل آیدی همان ایمیل شماست که در سامانه های این شرکت و در اولین گام حضور در سرزمین کم نقص Apple از آن استفاده می‌کنید. مانند تمام اطلاعات هویتی دیگر، حفظ و نگهداری از اپل آیدی نیز مهم است. در واقع ویزای شما برای ورود به سرزمین اپل، اپل آیدی شماست.

شناسه یکتای هر کاربر برای استفاده از خدمات شرکت اپل به اپل آیدی معروف است.
شناسه یکتای هر کاربر برای استفاده از خدمات شرکت اپل به اپل آیدی معروف است.

اپل آی دی چیست؟

Apple ID یک شناسه برای ورود شما به دنیای پهناور اپل است. بارزترین کاربردی که شناسه اپل برای شما دارد، فراهم کردن امکان خرید از App Store است. این شناسه برای موارد بسیار دیگر مانند فعال کردن و استفاده از iCloud، خرید از فروشگاه آنلاین اپل و دسترسی به سرویس پشتیبانی اپل کارایی دارد. شما برای هر نوع خرید از فروشگاه‌های اپل، ابتدا باید اپل آی دی داشته باشید. سپس با خرید گیفت کارت اپل، اکانت خود را شارژ کنید و هر کالا یا سرویسی را که نیاز دارید انتخاب کنید، بخرید و لذت ببرید.

چگونه اپل آیدی بسازیم؟

سادگی ساخت اکانت اپل یا همان اپل آیدی را به راحتی آب خوردن می توان تشبیه کرد. شما برای اینکار ابتدا کافیست یه ایمیل فعال و در دسترس داشته باشید. تنها چیزی که قبل از ثبت اکانت در اپل نیاز دارید همین ایمیل است. مهم نیست که ایمیل خود را روی کدام سرویس دهنده ایمیل ساخته باشید.

اپل آیدی شما هم همان آدرس ایمیلی است که در مرحله ثبت نام از آن استفاده کرده اید.
اپل آیدی شما هم همان آدرس ایمیلی است که در مرحله ثبت نام از آن استفاده کرده اید.

زمانی که از داشتن ایمیل در دسترس مطمئن شدید کافیست مرورگر خود را باز کرده و این آدرس را درون آن درج کنید: https://appleid.apple.com در گام بعد روی گزینه یا همان لینک Create your apple ID که معمولا در بالای سایت سمت راست دیده می‌شود کلیک کنید. معمولا ظاهری شبیه به تصویر زیر را خواهید دید. اطلاعات شخصی همچون نام و نام خانوادگی، انتخاب کشور و تاریخ تولد در قسمت اول این صفحه است که باید آنها را پر کنید.
در بخش پایین این قسمت، از شما آدرس ایمیل، پسورد و تایید پسورد، انتخاب کشور برای شماره تلفن و شماره تلفن را باید درج کنید. و در گام نهایی کپچا یا همان حروف در هم ریخته‌ای که به صورت عکس نمایش داده می‌شد را در قسمت جلوی آن وارد نمایید و روی Continue کلیک کنید.
در این مرحله یه پیامک اعتبار سنجی برای شماره تلفنی که درج کرده اید ارسال میشود که باید آن را در قسمتی که مشاهده میکنید درج کنید و Continue  را بزنید.
اپل آیدی شما هم همان آدرس ایمیلی است که در مرحله ثبت نام از آن استفاده کرده اید. به همین راحتی اپل آیدی شما ساخته شد!

با وجود سادگی ثبت نام، چرا باید اپل آیدی خرید؟

هر چند ساختن اپل آیدی به چند کلیک و چند اطلاعات ساده به راحتی انجام می‌شود، اما مثل خیلی از سرویس های دیگر ایران و کاربران ایرانی امکان استفاده از این سرویس ها را ندارند. یعنی ما به عنوان یک ایرانی نمی‌توانیم از کشور ایران را انتخاب کنیم یا از شماره تلفن ایرانی برای ثبت نام استفاده کنیم. پس راهکار چیست؟

با استفاده از Apple ID در برنامه Find Me دستگاه‌تان را ردیابی کنید.
با استفاده از Apple ID در برنامه Find Me دستگاه‌تان را ردیابی کنید.

هرجا که محدودیت هست کسانی هم هستند که به فکر دور زدن این محدودیت‌ها باشند. خرید اپل آیدی هم از این قضیه مستثنی نیست. هر چند امکان استفاده از نام کشور ایران و شماره تلفن ایران نیست، اما امکان ثبت کشور غیر ایران و دسترسی به شماره تلفنها برای برخی از ارائه دهندگان این خدمات میسر است. در واقع کسانی که اقدام به فروش اپل آیدی می کنند در واقع دسترسی به شماره تلفن و پیامک آن برای تایید پیامکی ثبت نام در وب سایت اپل را دارند. پس با ثبت نام در سایت و تایید پیامکی اکانت اپل یا اپل آیدی، آن را به صورت آماده در اختیار متضاقیان قرار می‌دهند.

چرا به یک اپل آی دی نیاز دارید؟

همان‌طور که گفتیم یکی از اصلی‌ترین اطلاعات برای راه‌اندازی دستگاه ساخت اپل از جمله لپ تاپ، گوشی، ایرپاد، اپل واچ و دسترسی به تمام سرویس های اپل، شناسه اپل یا همان اپل آیدی شماست. با این کار اپل اطمینان حاصل می‌کند که این خود شما هستید که وارد حساب اپل شده‌اید. این موضوع به اپل در تامین امنیت اطلاعات شما کمک می‌کند. همچنین هر بار که به فروشگاه‌های اپل سر می‌زنید و یا قصد دانلود فیلم؛ موسیقی، بازی یا نرم‌افزار را از بسترهای مرتبط با اپل رادارید، باید از اپل آی دی به عنوان کد شناسایی خود استفاده کنید. به این ترتیب تمامی رسیدهای خرید شما، از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد.

همچنین اگر دستگاه اپل شما گم‌شده یا به سرقت رفته باشد، می‌توانید با استفاده از Apple ID در برنامه Find Me دستگاه‌تان را ردیابی کنید. همچنین قابلیتی به نام Activation Lock وجود دارد که با اپل آی دی مرتبط است. باوجود این قابلیت شخصی که دستگاه شما را پیدا کرده نمی‌تواند حساب جدیدی بسازد. از سوی دیگر به اطلاعات حساب شما هم دسترسی ندارد. بنابراین عملا دستگاه برای او بی‌مصرف خواهد بود.

‌معرفی آدرس‌های فیک آمریکا برای ساخت ا‌پل آ‌یدی

اگر تجربه ساخت حساب اپل آیدی را داشته باشید، می‌دانید که انجام این کار نیازمند دسترسی به یک آدرس معتبر خارجی است. به‌همین خاطر بسیاری از کاربران اپل به دنبال آدرس فیک آمریکا اپل آیدی هستند تا از امکانات ویژه ریجن آمریکا بهره ببرند. اگر می‌خواهید با بهترین آدرس فیک آمریکا اپل آیدی آشنا شوید، ما را در این مطلب همراهی کنید.

چرا به آدرس فیک در ساخت اپل آیدی نیاز داریم؟

همان‌طور که می‌دانید شرکت اپل به کاربران ایرانی خدمات خود را ارائه نمی‌کند. از همین بابت آدرس کاربران آیفون و آی‌پد ایرانی نیز برای این شرکت کاملا غیر قابل قبول است. بنابراین لازم است که از یک آدرس فیک استفاده کنیم تا شرکت اپل اجازه ساخت اکانت را صادر کند.

بهترین آدرس‌های فیک آمریکا اپل آیدی

آدرسی که قرار است در مراحل ساخت اپل آیدی استفاده کنید، علاوه بر این که باید بادقت ثبت شود، باید از اعتبار بالایی برخوردار باشد. در ادامه برخی از بهترین آدرس‌های فیک آمریکا برای ساخت اپل آیدی را در جدول‌ها معرفی کرده‌ایم که کار شما را در ساخت حساب اپل آیدی آسان‌تر خواهند کرد.

آ‌درس فیک‌ آ‌مر‌یکا بر‌ای ا‌پل آ‌ید‌ی 1

2165 Froe Street Street
Bluefield City
WV State/Province abbr
West Virginia State/Province full
24701 Zip Code/Postal code
304-308-9470 Phone Number
304-952-5545 Mobile Number

 

آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی 2

1231 Mulberry Street Street
Conroe City
abbr TX State/Province abbr
Texas State/Province full
77301 Zip Code/Postal code
936-524-2304 Phone Number
936-648-9390 Mobile Number

 

آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی 3

1635 Caynor Circle Street
Red Bank City
abbr NJ State/Province abbr
New Jersey State/Province full
07701 Zip Code/Postal code
908-583-9543 Phone Number
732-461-5791 Mobile Number

با خیال آسوده از آدرس فیک اپل آ‌ید‌ی آمریکا استفاده کنید

در این مطلب سعی کردیم تا بهترین آدرس‌های فیک آمریکا اپل آیدی را به شما معرفی کنیم. تمام آدرس‌های ذکر شده، بر طبق واقعیت ثبت شده‌اند و وجود خارجی دارند. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده از این آدرس‌ها برای ساخت حساب اپل آیدی بهره ببرید.

سیستم‌های سازگار با Apple ID

حال که اپل آی دی خود را فعال کرده‌اید، می‌توانید از آن برای ورود به iTunes Store هم استفاده کنید. در این فروشگاه می‌توانید به دنیای گسترده‌ای از آهنگ‌ها، فیلم‌ها، سریال‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها دسترسی پیدا کنید. واضح است که برای خرید از این فروشگاه نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی دارید. اما فروشگاه آی گیم با فراهم کردن امکان خرید گیفت کارت اپل این مسیر را برای شما بسیار هموار کرده است.

برای استفاده از خدماتی که استیو جابز در اپل پایه گذاری کرده، حتما ویزای خود که همان اپی آیدی است را به همراه داشته باشید. البته قبل از خرید اقدام به شارژ اکانت خود کنید تا زمان را برای لذت بردن از خدمات و کالاهای اپل از دست ندهید. از آیتونز و اپ استور خرید کنید و  آنچه دوست دارید را با بهترین کیفیت مال خود کنید. اگر مشتری اپل موزیک هستید، پیشنهاد ما برای شما، گیفت کارت اپل موزیک است.حتی اگر کاربر اپل و محصولات آن نیستید هم نگران نباشید! سرویس های ارائه شده توسط گوگل و اندروید هم با خرید گیفت کارت گوگل پلی به راحتی در دستان شما خواهند بود، کافیست با ما در آی گیم همراه باشید.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

اپل آیدی چه کاربردی دارد؟

هر فرد برای استفاده از خدمات کمپانی اپل به یک شناسه کاربری احتیاج دارد که این شناسه با نام اپل آیدی (Apple ID) شناخته می‌شود. در واقع، اپل آیدی شامل اطلاعات شخصی شما می‌شود و برای نصب برنامه در اپ استور، استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری (iCloud) و ... کاربرد دارد.

آیا جایگزینی برای اپل آیدی وجود دارد؟

تمام افرادی که دستگاه‌های کمپانی اپل را خریداری کرده‌اند، باید فقط از طریق اپل آیدی برای فعالسازی دستگاه اقدام کنند تا با مشکل مواجه نشوند. در واقع، بدون اپل آیدی، دستگاه هیچ کارایی ندارد و شما نمی‌توانید از سرویس‌های اپل استفاده کنید.

با اپل آیدی، دسترسی به چه سرویس‌هایی فراهم می‌شود؟

دارندگان اپل آیدی می‌توانند علاوه بر برنامه‌های موجود در اپ استور، مواردی مانند فیلم، موسیقی و ... را از پلتفرم‌های رسمی کمپانی اپل (مانند آی تیونز) دانلود کنند. همچنین می‌توانید از طریق اپل آیدی، قابلیت "Find My" را فعال کنید و در هر زمان و مکان، از موقعیت دستگاه‌های اپل خود باخبر شوید.

آیا می‌توان اپل آیدی را به طور رایگان به‌دست آورد؟

کمپانی اپل این امکان را فراهم کرده است که کاربران از طریق ایمیل و به شکل رایگان، برای خودشان اپل آیدی بسازند. برای این کار، باید به وب‌سایت رسمی اپل بروید و در آنجا، اطلاعات شخصی خود را ثبت کنید.

چرا اپل آیدی بخریم؟

در حال حاضر، کمپانی‌های آمریکایی مانند اپل، بسیاری از سرویس‌هایی که به کاربرانشان ارائه می‌دهند را در ایران، از دسترس خارج کرده‌اند. در این بین، دسترسی به اپل آیدی نیز برای ایرانیان میسر نیست. اما ما در آی گیم، به شکل قانونی اکانت شما را ثبت می‌کنیم.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.75 /5
افزودن دیدگاه
Alireza Rafiei
در 17 دی 1401
قیمت اپل آیدی چیست ؟ چگونه اپل آیدی بسازیم؟قیمت اپل آیدی دائمی چنده ؟ ایا اپل ایدی همان ایمیل است ؟ چگونه کونامی ایدی بسازیم ؟
    پاسخ آی گیم
    از سایت اپل میتونید اپل ایدی بسازید قیمت هارو توی سایت ببینید اپل ایدی اکانتی هست که برای دسترسی به امکانات دستگاه های اپل باید داشته باشید . از سایت کونامی میتونید بسازید