توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
شارژ اکانت اگزیت لگ شارژ اکانت اگزیت لگ
شارژ اکانت اگزیت لگ

شارژ اکانت اگزیت لگ اگر یک گیمر حرفه‌ای هستید و در انجام بازی‌های خود با لگ زیادی رو به رو هستید، تاکنون باید به فکر چاره افتادید. چاره کار شما در دست

 • خرید مستقیم
 • گیفت کارت

خرید اکانت اگزیت لگ

اشتراک یک ماهه اکانت مشتری
330,000 تومان

شارژ اکانت اگزیت لگ

اگر یک گیمر حرفه‌ای هستید و در انجام بازی‌های خود با لگ زیادی رو به رو هستید، تاکنون باید به فکر چاره افتادید. چاره کار شما در دست آی گیم است. تقریباً تمام گیمرها در سرتاسر دنیا از این سرویس استفاده می‌کنند تا بتوانند در بازی‌های آنلاین عملکرد بهتری داشته باشند و بدون وجود هیچ تاخیری در بازی، از انجام آن لذت ببرند. همین حالا با مطالعه این مطلب با عنوان راهنمای شارژ اکانت اگزیت لگ می‌توانید بازی‌های آنلاین و ویدئویی خود را بهبود دهید و همیشه برنده این بازی‌ها باشید.

شارژ اکانت اگزیت لگ
شارژ اکانت اگزیت لگ

اگزیت لگ چیست؟

سرویس اگزیت لگ می‌تواند یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین سرویس‌ها و نرم افزارها برای گیمرها در سرتاسر دنیا باشد. با استفاده از این سرویس می توانید لگ‌ها و پینگ‌ها را در بازی کاهش دهید. این سرویس‌ها در واقع سرورها و ابزارهایی هستند که کمک می‌کنند سرعت پینگ در بازی‌های شما بهبود یابد در نتیجه استفاده از این سرویس می‌تواند پینگ اینترنت شما را کم کند. برای مثال فرض کنیم که اینترنت شما مخابرات و یا شاتل است و سرعت اینترنت شما برای پینگ کردن 1600 میلی ثانیه است، این سرویس می‌تواند زمان پینگ را تا 800 میلی ثانیه کاهش دهد. این بدین معنی است که شما می‌توانید با دو برابر سرعت به سایت فورتنایت فا دسترسی داشته باشید.
در واقع سرویس اگزیت لگ، سرورهای بسیار قدرتمندی هستند که میزان پینگ گیمرها را در انواع بازی‌ها و استریم‌ها به طرز قابل توجهی بهبود می‌بخشند. این سرویس به طور کاملاً مستقیم از وب سایت Exitlag خریداری شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و با فعال سازی آن با توجه به اینترنتی که استفاده می‌کنید از کاهش پینگ می‌توانید بهره مند شوید. اگزیت لگ در واقع می‌تواند اتصال شما را به بازی بهینه کند و آن را نیز پایدار نماید.
این سرویس یک راه بسیار موثر و خوب برای کم کردن میزان پینگ در بازی‌های جذاب و هیجان انگیز است. با شارژ اکانت اگزیت لگ می‌توانید از امکانات ویژه این سرویس برخوردار شوید.

قابلیت مهم در اگزیت لگ

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های این سرویس اتصال چند راهی است. این اتصال یک فناوری خاص است که تنها توسط اگزیت لگ مورد استفاده قرار گرفت است. بسته‌های اتصالی این سرویس به صورت همزمان از مسیرهای متعددی ارسال می‌شوند.

پینگ چیست؟

شاید یک گیمر مبتدی هستید و هنوز با مفهوم واژه پینگ آشنایی ندارید. در واقع پینگ به تاخیر بین کامپیوتر با هر دستگاه دیگر گفته می‌شود. پینگ به راحتی به شما می‌گوید که چه زمانی نیاز است تا دیتای سیستم شما خارج و به سرور برسد و باز به سیستم برگردند. پینگ اغلب در بازی‌های آنلاین خود را نشان می‌دهد و باعث کلافگی و عصبی شدن گیمرها می‌شود. برای مثال تصور کنید که شما در بازی بر روی کلید شلیک کردن، کلیک می‌کنید و زمان زیادی می برد تا شلیک انجام گیرد. مسلماً کلافه کننده خواهد بود. بنابراین پینگ در روند و کیفیت انواع بازی‌های آنلاین موثر است و شما می‌توانید با خرید اگزیت لگ و سپس شارژ اکانت اگزیت لگ آن را از میان بردارید و از شر آن خلاص شوید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های این سرویس اتصال چند راهی است.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های این سرویس اتصال چند راهی است.

تعریف ساده پینگ همراه با مثال

اگر بخواهیم به زبان ساده پینگ را در بازی‌های آنلاین تعریف کنیم، باید به این صورت بگوییم که تصور کنید در یک رقابت آنلاین تیمی قرار دارید. حال به محض این که با بازیکن مقابل مواجه می‌شوید، تیر می‌خورید و از بازی حذف می‌شوید. زمانی که به پینگ یا همان Latency بازیکن دقت می‌کنید، متوجه می‌شوید که آن بازیکن پینگ کمتری نسبت به شما دارد. در واقع، بازیکنی که پینگ کمتری دارد، سریع‌تر از بازیکنان دیگر متوجه حضور رقیب شده و در نتیجه، شانس بالاتری برای تیراندازی و از بین بردن رقبا دارد. به همین خاطر، می‌توان گفت که پینگ در بازی‌های آنلاین اهمیتی حتی بیشتر از مهارت تیراندازی دارد.

زمانی که پینگ بیش از حد زیاد می‌شود، بازیکن دچار لگ می‌شوند و این کندی حتی می‌تواند در سرعت سرور و بازیکنان آن هم تاثیر بگذارد. به همین خاطر، زمانی که پینگ یک بازیکن از حدی بیشتر شده و به اصطلاح afk می‌شود، سرور به صورت اتوماتیک او را برای مدت مشخصی بن می‌کند. اگر نمی‌خواهید از جمله این افراد باشید، توصیه می‌کنیم که به سراغ برنامه‌های کاهش پینگ بروید.

در ایران سرعت و پینگ اینترنت به شدت برای گیمرها مشکل‌ساز است. چرا که ممکن است در حین بازی به صورت ناگهانی پینگ تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند. این موضوع در مسابقه‌های با حضور کاربران خارجی بیشتر نمود پیدا می‌کند. چرا که این کاربران از اینترنت با سرعت بالاتر و پینگ به مراتب کمتری برخوردار هستند و همین باعث می‌شود که نیاز بیشتری به ابزارهای کاهش پینگ مانند اگزیت لگ داشته باشید.

فهرست بازی‌های پشتیبانی شده از اگزیت لگ

این سرویس مورد حمایت و پشتیبانی بعضی از بازی‌های آنلاین قرار گرفته است که این بازی‌ها عبارتند از: Fortnite, world of warcraft, call of duty, fallout, league of legend, pubG  و هزاران بازی دیگر که در انجام آن می‌توانید از سرویس اگزیت لگ استفاده کنید و هیجان بازی‌های خود را به بالاترین میزان ممکن برسانید، چرا که با استفاده از سرویس اگزیت لگ دیگر پینگ بالا نخواهید داشت.

شما با خرید و شارژ اکانت اگزیت لک می‌توانید بازی‌های ذکر شده را با پینگ بسیار کم بازی کنید و از انجام این بازی‌ها نهایت لذت را ببرید. زمانی که پینگ شما در این بازی‌ها کمتر شود، شانس بیشتری برای از بین بردن رقبا خواهید داشت. با کنار زدن رقبای بیشتر، سریع‌تر از حالت معمول هم می‌توانید در بازی پیشرفت کنید. از این رو، سریع‌تر از حالت معمول و نسبت به کاربران ایرانی دیگر می‌توانید در Leaderboard بازی مورد نظر جای بگیرید.

شما با خرید و شارژ اکانت اگزیت لک می‌توانید بازی‌ها را با پینگ بسیار کم بازی کنید.
شما با خرید و شارژ اکانت اگزیت لک می‌توانید بازی‌ها را با پینگ بسیار کم بازی کنید.

پابجی یکی از بازی‌های شوتری است که پینگ پایین در آن حرف اول را برای یک تجربه لذت‌بخش می‌زند. در این بازی ممکن است یک رقیب را مشاهده کنید و در کسری از ثانیه کشته شوید. در این بازی مهلتی برای استراحت وجود ندارد و باید تمام تلاش خود را بکنید که سریع‌تر از بازیکنان دیگر برنده رقابت‌ها شوید. برای دسترسی به این هدف، می‌توانید از اگزیت لگ استفاده کنید.

کالاف دیوتی موبایل یکی دیگر از بازی‌هایی است که می‌توانید برای آن از اگزیت لگ استفاده کنید. اگر تجربه این بازی را در نسخه مولتی‌پلیر داشته باشید، متوجه می‌شوید که در این بازی رقابت بسیار پیچیده‌تر از پابجی موبایل است و باید بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به تیراندازی و کشتن رقبا کنید. اگزیت لگ می‌تواند کاری کند که کمی سریع‌تر از رقبا، آن‌ها را مشاهده و اقدام به تیراندازی کنید. همچنین با استفاده از این سرویس، به راحتی مشکل لگ بر اثر اینترنت کند و پینگ بالا هم رفع می‌شود.

چرا اگزیت لگ بهترین کاهش پینگ شناخته شده است؟

اگزیت لگ را می‌توان یکی از برترین و بهترین سرویس‌های کاهش پینگ در نظر گرفت. همانطور که گفته شد با کاهش پینگ گیمرها می‌توانند بازی‌های خود را بهبود بخشند. اما چرا اگزیت لگ بهترین سیستم کاهنده پینگ است؟ در زیر دلایلی که این سرویس را بهترین و قدرتمندترین سرویس برای کاهش پینگ می‌نامند را معرفی کرده ایم:

 • این سرویس در تمام گیم‌ها قابل استفاده می‌باشد.
 • این سرویس دارای سرورهای گوناگونی در تمام دنیا می‌باشد.
 • از سرورهای خاورمیانه مانند کالاف، فورتنایت و اپلکس پشتیبانی می‌کند.
 • دارای تنظیمات مخصوص اف پی سی و افزایش اف پی سی در بازی
 • قابلیت بهینه کردن روت به سرور گیم
 • انتخاب پورت UDP یا TCP
 • تغییر ندادن IP گیمر
 • اتصال چند مرحله ای یا چندگانه. بدین معنی که شما می‌توانید همزمان از طریق راه‌های مختلف به سرور اصلی بازی متصل شوید.
 • اتصال چند اینترنت، اگر شما در بازی از دو اینترنت استفاده می‌کنید، می‌توانید با اتصال دو اینترنت به سرویس اگزیت لگ، قطعی بازی خود را به صفر برسانید.
شما با خرید اکانت اگزیت لگ از آی گیم می‌توانید از این سرویس در بازی‌های انلاین خود استفاده کنید.
شما با خرید اکانت اگزیت لگ از آی گیم می‌توانید از این سرویس در بازی‌های انلاین خود استفاده کنید.

خرید و شارژ اکانت اگزیت لگ

به دلیل وجود تحریم‌ها اگر بخواهید اکانت اگزیت لگ را از وب سایت رسمی آن خریداری نمایید باید credit card برای پرداخت هزینه آن داشته باشید و مبالغ را به غیر از ریال پرداخت نمایید. به همین دلیل می‌توانید از نمایندگی‌های این سرویس در ایران خرید خود را انجام دهید. آی گیم به راحتی این سرویس را در اختیار شما قرار داده است. شما با خرید اکانت اگزیت لگ از آی گیم می‌توانید از این سرویس فوق العاده در بازی‌های انلاین خود استفاده کنید. ابتدا سرویس مورد نظر خود را بسته به تعداد روز و مبلغ انتخاب کرده و سپس اکانت خود را شارژ می‌کنید. اگزیت لگ کاملاً قانونی بوده و فعال سازی آن بر روی ایمیل شخصی شما انجام خواهد شد.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

سرویس اگزیت لگ از چه بازی‌هایی پشتیبانی می‌کند؟

سرویس اگزیت لگ از هزاران بازی مختلف در تمامی سبک‌ها پشتیبانی می‌کند. از معروف ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های تحت پوشش این سرویس می‌توان به فورتنایت، پابجی، کالاف دیوتی، ورد آف وارکرفت، فالوت و لجند لیگ اشاره کرد. برای مشاهده تمام بازی‌های تحت پوشش اگزیت لگ می‌توانید به سایت اصلی این سرویس مراجعه کنید.

مهم‌ترین مزایای استفاده از سرویس اگزیت لگ چیست؟

این سرویس در اکثر کشورهای دنیا قابل استفاده است. در سراسر دنیا دارای سرورهای گوناگون مخصوص بازی برای گیمرها است. با استفاده از سرویس اگزیت لگ IP شما تغییر نخواهد کرد. همچنین امکان تنظیم FPS را برای کاربران فراهم کرده است. قابلیت استفاده همزمان از چند اینترنت در این سرویس وجود دارد.

چرا استفاده از اگزیت لگ برای گیمرها بسیار کارآمد است؟

استفاده از سرویس اگزیت لگ باعث می‌شود گیمرها در بازی‌های آنلاین پینگ مناسبی داشته‌باشند و با سرعت عمل بیشتری به بازی بپردازند و از شر پینگ بالا و لگ زدن خلاص شوند. همچنین امکانات متنوع و کارآمد این سرویس باعث شده‌است کاربران این سرویس به راحتی از آن استفاده کنند.

آیا می‌توان از سرویس اگزیت لگ در ایران استفاده کرد؟

بله، سرویس اگزیت لگ از بیشتر سرورهای موجود در خاورمیانه پشتیبانی می‌کند که می‌تواند برای پلیرهای ایرانی کارآمد باشد.

آّیا سرویس اگزیت لگ می‌تواند سرعت اینترنت شمارا افزایش دهد؟

سرویس اگزیت لگ به هیچ وجه قادر به افزایش سرعت سرویس اینترنت شما نیست. در واقع اگزیت لگ کارایی اینترنت شما را افزایش می‌دهد و به دستگاه شما این امکان را می‌دهد که حداکثر استفاده از اینترنت موجود را داشته باشد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.91 /5
افزودن دیدگاه