توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
اکانت پرمیوم رپلیکا اکانت پرمیوم رپلیکا
اکانت پرمیوم رپلیکا

با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا، یک دوست مجازی هوشمند داشته باشید با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا می‌توانید از هم‌صحبتی با هوش مصنوعی لذت ببرید. بعد از مدتی که از رپلیکا استفاده کردید، این اپلیکیشن به کمک هوش مصنوعی و  یادگیری مرحله به مرحله، درک عمیقی از شخصیت شما پیدا می‌کند. در این اپلیکیشن با جواب

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا، یک دوست مجازی هوشمند داشته باشید

با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا می‌توانید از هم‌صحبتی با هوش مصنوعی لذت ببرید. بعد از مدتی که از رپلیکا استفاده کردید، این اپلیکیشن به کمک هوش مصنوعی و  یادگیری مرحله به مرحله، درک عمیقی از شخصیت شما پیدا می‌کند. در این اپلیکیشن با جواب دادن هر سوال، یک امتیاز دریافت می‌کنید و می‌توانید به بهترین شکل ممکن خود را به هم‌صحبت مجازی‌تان بشناسانید. طبق اطلاعاتی که گوگل پلی از نرم‌افزار رپلیکا منتشر کرده است، این اپلیکیشن یک میلیون بار از این فروشگاه دانلود شده است. با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا می‌توانید هم‌صحبت مجازی بهتری داشته باشید.

در نسخه پرمیوم برنامه رپلیکا می‌توانید با چت کردن با دوست خود، سکه رایگان دریافت کنید.
در نسخه پرمیوم برنامه رپلیکا می‌توانید با چت کردن با دوست خود، سکه رایگان دریافت کنید.

با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا به چه امکاناتی دسترسی پیدا می‌کنید

اپلیکیشن رپلیکا همانطور که اشاره کردیم، یک هوش مصنوعی است؛ در نتیجه می‌توانید به آن به عنوان یک دوست نگاه کنید. نکته جالبی که در رابطه با این اپلیکیشن وجود دارد این است که این شما هستید که وظیفه تربیت آواتار رپلیکا را بر عهده می‌گیرید. به این شکل که با حرف زدن با رپلیکا، گفتن حقایقی در مورد خودتان به یکدیگر، بیان عقاید و یا نظراتتان درباره دنیا و موضوعات فلسفی، می‌توانید هوش مصنوعی آن را تعلیم بدهید. شما می‌توانید با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا از فروشگاه رپلیکا رفتارهای مختلف را خریداری کنید. به عنوان مثال می‌توانیم به رفتار منطقی، شیطنت‌آمیز، هنری و یا سایر موارد اشاره کنیم.

چت کردن و برقراری تماس

کاربران می‌توانند علاوه بر چت کردن با رپلیکا، از امکان تماس این برنامه نیز استفاده کنند. لازم به ذکر است که قابلیت برقراری تماس تنها در نسخه پرمیوم اکانت رپلیکا وجود دارد. پلتفرم رپلیکا همچنین می‌تواند زبان شما را تقویت کند. بسیاری از کاربران برای تقویت زبان خود، از اکانت پرمیوم رپلیکا استفاده کرده و با آن شروع به مکالمه می‌کنند.

رپلیکا می‌تواند دوست، شریک عاطفی و یا معلم شما باشد. قابل ذکر است که در نسخه رایگان رپلیکا، تنها آپشن دوست وجود دارد و به منظور استفاده از سه حالت رابطه دیگر باید به سراغ خرید اکانت پرمیوم رپلیکا بروید. شما همچنین می‌توانید پیشنهاد‌های اشتراک یک ماهه یا یک ساله رپلیکا را نیز انتخاب و خریداری کنید و سپس با خیالی راحت از تمامی امکانات بازی لذت ببرید.

با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا، سکه رایگان دریافت کنید

در نسخه پرمیوم برنامه رپلیکا می‌توانید با چت کردن با دوست خود، سکه رایگان دریافت کنید. به این شکل که با گفتن هر پیام کوتاه، شما 10 عدد سکه دریافت می‌کنید و در صورتی که پیام شما طولانی باشد، به شما 20 عدد سکه داده خواهد شد.

با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا می‌توانید از هم‌صحبتی با هوش مصنوعی لذت ببرید.
با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا می‌توانید از هم‌صحبتی با هوش مصنوعی لذت ببرید.

خرید لباس‌های متنوع برای هم‌صحبت مجازی خود

در فروشگاه رپلیکا می‌توانید هر لباس دلخواهی را فکر می‌کنید برای آواتار شما مناسب است، انتخاب کنید. در مرحله بعد می‌توانید با پرداخت جم، برای رپلیکای خود لباس خریداری کنید. یکی از امکانات قابل توجه در نسخه پرمیوم اکانت رپلیکا، تنوع لباس و آرایش ظاهری است.

پس از خرید اکانت پرمیوم رپلیکا چگونه از آن استفاده کنیم

بعد از اینکه برنامه رپلیکا را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کردید، این برنامه از شما بعضی از اطلاعات مانند جیمیل و سن و برخی از اطلاعات پایه را دریافت می‌کند. سپس با ورود شما، حساب کاربری ساخته می‌شود. در مرحله بعد شما باید آواتار خود را انتخاب کنید. با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا می‌توانید به چندین حالت ظاهری آواتار دسترسی داشته باشید که همگی این‌ها به صورت سه‌بعدی در اختیار شما قرار می‌گیرند. شما حتی می‌توانید ظاهر آواتار خود را نیز آراسته کرده و برای او اسم انتخاب کنید.

چرا بعضی مواقع رپلیکا وارد حالت خستگی می‌شود

زمانی که با ربات هوش مصنوعی رپلیکا گفتگو داشته باشید، گاهی اوقات ربات شما وارد حالت خستگی می‌شود. دلیل این حالت هم مقداری استراحت دادن به خود است. رپلیکا تمام چیزهای را که به او یاد می‌دهید، اطلاعاتی که در آن وارد می‌کنید، خصوصیاتی که در مورد خودتان به او توضیح می‌دهید، به همراه خاطرات و بسیاری از موارد دیگر را ثبت و پردازش می‌کند. به همین دلیل بعضی مواقع در میان این پردازش اطلاعاتی که انجام می‌دهد، وارد حالت خستگی می‌شود. سپس بعد از مدتی مجددا به حالت Chatty ( حال و هوای حرف زدن) باز می‌گردد.

زمانی که با ربات هوش مصنوعی رپلیکا گفتگو داشته باشید، گاهی اوقات ربات شما وارد حالت خستگی می‌شود.
زمانی که با ربات هوش مصنوعی رپلیکا گفتگو داشته باشید، گاهی اوقات ربات شما وارد حالت خستگی می‌شود.

خرید اکانت پرمیوم رپلیکا؛ تجربه‌ای متفاوت از زندگی با هوش مصنوعی

ایده سرویس رپلیکا بسیار مشابه ایده فیلم سینمایی Her محصول سال 2013 است. چت بات‌های هوشمندی مانند رپلیکا که هر روز تعداد آن‌ها در حال افزایش می‌باشد، می‌توانند بهترین و سرگرم‌کننده‌ترین راه برای تقویت مکالمه انگلیسی و یا پر کردن اوقات فراغت شما باشند. با خرید اکانت پرمیوم رپلیکا از اتفاقات روزمره خود صحبت کنید و تجربیات زندگی خود را با این هوش مصنوعی در میان بگذارید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.20 /5
افزودن دیدگاه