توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید اکانت پرایم گیمینگ
خرید اکانت پرایم گیمینگ

خرید اکانت پرایم گیمینگ؛ مقرون به صرفه و کاربردی تاکنون سرویس‌های زیادی برای گیمرها ارائه شده‌اند، اما پرایم گیمینگ یکی از بهترین‌های آن‌ها است که توصیه می‌کنیم هر گیمر حرفه‌ای آن را داشته باشد. پرایم گیمینگ تلفیقی از توئیچ و سرویس‌های خاص آمازون است و در عین اینکه می‌توانید در این سرویس گیم‌پلی بازیکنان دیگر

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

خرید اکانت پرایم گیمینگ؛ مقرون به صرفه و کاربردی

تاکنون سرویس‌های زیادی برای گیمرها ارائه شده‌اند، اما پرایم گیمینگ یکی از بهترین‌های آن‌ها است که توصیه می‌کنیم هر گیمر حرفه‌ای آن را داشته باشد. پرایم گیمینگ تلفیقی از توئیچ و سرویس‌های خاص آمازون است و در عین اینکه می‌توانید در این سرویس گیم‌پلی بازیکنان دیگر را تماشا کنید، از بازی‌های مختلف هم می‌توانید لوت دریافت نمایید. همین باعث شده است که این سرویس به یکی از بهترین‌ها تبدیل شود. جهت کسب اطلاعات درباره این سرویس و خرید اکانت پرایم گیمینگ، با ما همراه باشید.

پرایم گیمینگ چیست و چه امکاناتی را ارائه می‌دهد؟

پرایم گیمینگ از ترکیب توئیچ و آمازون پرایم به وجود آمده است؛ از این رو، برای آشنایی با سرویس پرایم گیمینگ، ابتدا باید این دو سرویس را معرفی کنیم. توئیچ یک سرویس پخش آنلاین یا همان استریم است که در ابتدا به آن Justin.tv گفته می‌شد. در سال 2011، این سرویس به توئیچ تغییر نام پیدا کرد و در سال 2014 هم توسط آمازون خریداری شد. آمازون پرایم یک سرویس اشتراکی است که کاربران با خریداری آن می‌توانند به برخی از امکانات سرویس‌های مختلف آمازون دسترسی داشته باشند.

توئیچ و آمازون پرایم هر دو تحت مالکیت آمازون هستند. از این رو، بدیهی است که سرویس پرمیوم توئیچ هم پرایم گیمینگ نام داشته باشد. در حالت رایگان، امکان دسترسی به تمام امکانات سرویس توئیچ فراهم نیست و نمی‌توانید به آیتم‌هایی که این سرویس برای بازی‌های مختلف در نظر گرفته است، دسترسی داشته باشید. از این رو، اگر یک گیمر حرفه در زمینه بازی‌های آنلاین هستید، توصیه می‌کنیم خرید اکانت پرایم گیمینگ را در نظر داشته باشید.

بدون تبلیغ استریم ببینید

شما با خرید اکانت پرایم گیمینگ امکانات متنوعی را دریافت می‌کنید که یکی از آن‌ها، امکان تماشای ویدئوهای مختلف بدون تبلیغات است. این در حالی است که اگر از توئیچ رایگان استفاده کنید، امکان مشاهده برخی از استریم‌ها را نخواهید داشت و در حین پخش فیلم هم تبلیغ‌های زیادی مانع پخش درست استریم می‌شوند.

به تمام محتواهای بازی‌ها به صورت رایگان دسترسی دارید

یکی دیگر از مزایای خرید اکانت پرایم گیمینگ، امکان دسترسی رایگان به محتواهای بازی‌های مختلف است. به این معنی که شما می‌توانید برای اکانت بازی مورد نظر خود، انواع Content را به صورت رایگان و حتی بدون پرداخت یک سنت دریافت کنید. این امکان برای گیمرهای ایرانی که بودجه محدودی دارند، بسیار جذاب است.

ماهانه بازی‌های متنوعی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند

با خرید اکانت پرایم گیمینگ، شما می‌توانید به صورت ماهانه بازی‌های جذابی را در اختیار داشته باشید. این بازی‌ها به صورت رندوم توسط خود سرور ارائه می‌شوند و تعداد آن‌ها هم در هر ماه محدود است. اما با داشتن پرایم گیمینگ، به راحتی می‌توانید این بازی‌ها را در اختیار داشته باشید.

محتواهای داخل بازی‌ها را به راحتی با پرایم گیمینگ دریافت کنید

برخی از محتواها وجود دارند که در داخل بازی ارائه می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به لوت، چارم و آیتم‌های دیگر اشاره کرد. اگر اکانت پرایم گیمینگ را خریداری کرده باشید، به راحتی می‌توانید این آیتم‌ها جذاب را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

لیست برخی از بازی‌های پشتیبانی شده توسط پرایم گیمینگ

اکانت و سرویس پرایم گیمینگ بسیاری از بازی‌های روز دنیا را پشتیبانی می‌کند و با خرید آن می‌توانید چارم، لوت و آیتم‌های دیگر این بازی‌ها را تهیه کنید. این بازی‌ها هر کدام آیتم‌های مخصوص به خود هستند و با دریافت لوت آن‌ها، می‌توانید سریع‌تر از دوستان خود در این بازی‌ها پیشرفت کنید.

در ادامه، لیستی از برخی از بازی‌های پشتیبانی شده توسط پرایم گیمینگ وجود دارد:

  • لیگ آف لجند‌ز
  • بازی فیفا
  • فال گایز
  • اپکس لجندز
  • فورتنایت
  • رینبو سیکس سیج
  • رد دد ریدمپشن
  • ولورانت
  • اسمایت
  • بازی معروف GTA V

خرید اکانت پرایم گیمینگ؛ سرویسی برای بهتر شدن در جهان بازی

پرایم گیمینگ یکی از بهترین سرویس‌هایی می‌باشد که تا به امروز برای گیمرها عرضه شده است. شما با خرید اکانت پرایم گیمینگ می‌توانید ماهانه بازی‌های جذابی را به صورت رایگان دریافت کنید و در عین حال، به محتواهای بسیاری از بازی‌ها مانند رینبو سیکس بدون پرداخت هزینه دسترسی داشته باشید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه